LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
19. januar 2018 – 26. januar 2018
Næste uge  >

Fredag 19. januar 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyskland

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:30 Hertha Berlin – Dortmund Bundesliga – Tyskland

Lørdag 20. januar 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyskland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Karlsruhe – Unterhaching 3. Liga – Tyskland
14:00 Sonnenhof Großaspach – Hansa Rostock 3. Liga – Tyskland
14:00 Sportfreunde Lotte – FSV Zwickau 3. Liga – Tyskland
14:00 Chemnitz – Paderborn 3. Liga – Tyskland
14:00 Hallescher FC – Aalen 3. Liga – Tyskland
14:00 Fortuna Köln – Carl Zeiss Jena 3. Liga – Tyskland
14:00 Wehen – Osnabruck 3. Liga – Tyskland
15:30 Wolfsburg – Eintracht Frankfurt Bundesliga – Tyskland
15:30 Mainz 05 – Stuttgart Bundesliga – Tyskland
15:30 Gladbach – Augsburg Bundesliga – Tyskland
15:30 Freiburg – RB Leipzig Bundesliga – Tyskland
15:30 Hoffenheim – Bayer Leverkusen Bundesliga – Tyskland
18:30 Hamburger SV – FC Köln Bundesliga – Tyskland

Søndag 21. januar 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyskland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Meppen – Preußen Münster 3. Liga – Tyskland
14:00 Werder Bremen II – Würzburger Kickers 3. Liga – Tyskland
14:00 TSV Buchholz – SV Rugenbergen Oberliga Hamborg – Tyskland
15:30 Bayern München – Werder Bremen Bundesliga – Tyskland
18:00 Schalke 04 – Hannover 96 Bundesliga – Tyskland

Mandag 22. januar 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyskland

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:30 Mattersburg – Saarbrücken Træningskamp
20:30 RW Erfurt – Magdeburg 3. Liga – Tyskland

Tirsdag 23. januar 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyskland

Tid Hold Liga & Land Resultat
11:00 Bayer Leverkusen – Oberhausen Træningskamp
14:00 Arsenal Tula – FC Viktoria 1889 Berlin Træningskamp
18:30 Bochum – Duisburg 2. Bundesliga – Tyskland
20:30 Holstein Kiel – Union Berlin 2. Bundesliga – Tyskland
20:30 Nürnberg – Regensburg 2. Bundesliga – Tyskland
20:30 Ingolstadt – Sandhausen 2. Bundesliga – Tyskland

Onsdag 24. januar 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyskland

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:30 Darmstadt – Kaiserslautern 2. Bundesliga – Tyskland
20:30 Bielefeld – Greuther Fürth 2. Bundesliga – Tyskland
20:30 Fortuna Düsseldorf – Aue 2. Bundesliga – Tyskland
20:30 FC Heidenheim – Braunschweig 2. Bundesliga – Tyskland

Torsdag 25. januar 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyskland

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:30 Dynamo Dresden – St. Pauli 2. Bundesliga – Tyskland

Fredag 26. januar 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Tyskland

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:30 Union Berlin – Nürnberg 2. Bundesliga – Tyskland
18:30 Regensburg – Ingolstadt 2. Bundesliga – Tyskland
19:00 FSV Zwickau – Sonnenhof Großaspach 3. Liga – Tyskland
19:00 Preußen Münster – Würzburger Kickers 3. Liga – Tyskland
20:30 Eintracht Frankfurt – Gladbach Bundesliga – Tyskland
<  Forrige uge
19. januar 2018 – 26. januar 2018
Næste uge  >