LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
24. oktober 2017 – 30. oktober 2017
Næste uge  >

Onsdag 25. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Ukraine

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 Arsenal Kiev – Veres Rivne Pokal – Ukraine
12:00 Aserbajdsjan U19 (k) – Ukraine U19 (k) EM Kvalifikation U19 1.Runde Gruppe 4 (k)
13:00 Tavriya Simferopol – Mariupol Pokal – Ukraine
16:00 Vorskla – Olimpik Donetsk Pokal – Ukraine
17:00 Inhulets Petrove – Naftovik 1. Division – Ukraine
17:00 Prykarpattya – Desna Pokal – Ukraine
18:00 SC Dnipro-1 – Chornomorets Odesa Pokal – Ukraine
18:00 Zorya – Shakhtar Donetsk Pokal – Ukraine
18:00 FC Lviv – Stal Kamianske Pokal – Ukraine
18:30 FC Olexandria – Dynamo Kiev Pokal – Ukraine

Lørdag 28. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Ukraine

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Ukraine U19 (k) – Albanien U19 (k) EM Kvalifikation U19 1.Runde Gruppe 4 (k)
16:00 Shakhtar Donetsk – Stal Kamianske Premier League – Ukraine

Søndag 29. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Ukraine

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Zirka – Vorskla Premier League – Ukraine
14:00 FC Avanhard Kramatorsk – Helios Kharkiv 1. Division – Ukraine
16:00 Zorya – FC Olexandria Premier League – Ukraine
16:00 Veres Rivne – Olimpik Donetsk Premier League – Ukraine
17:00 FC Sumy – FC Kolos Kovalivka 1. Division – Ukraine
17:00 Naftovik – FC Kremin Kremenchuk 1. Division – Ukraine
17:00 Cherkasky Dnipro – Obolon-Brovar 1. Division – Ukraine
17:00 FC Balkany – Volyn 1. Division – Ukraine
17:00 FC Hirnyk-Sport – Rukh Vynnyky 1. Division – Ukraine
18:30 Karpaty – Dynamo Kiev Premier League – Ukraine

Mandag 30. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Ukraine

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Desna – Poltava 1. Division – Ukraine
17:00 Arsenal Kiev – MFK Mykolaiv 1. Division – Ukraine
18:00 Chornomorets Odesa – Mariupol Premier League – Ukraine
<  Forrige uge
24. oktober 2017 – 30. oktober 2017
Næste uge  >