LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
<  Forrige uge
20. maj 2019 – 27. maj 2019
Næste uge  >

Onsdag 22. maj 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Uruguay

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:15 River Plate – Colon Copa Sudamericana

Torsdag 23. maj 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Uruguay

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:15 Deportivo Cali – Club Atletico Penarol Copa Sudamericana
02:30 Liverpool FC – Caracas Copa Sudamericana

Fredag 24. maj 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Uruguay

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:10 Argentina (k) – Uruguay (k) Venskabskampe (k)
00:15 Montevideo Wanderers – Cerro Copa Sudamericana
20:30 Uruguay U20 – Norge U20 VM U20 Gruppe C

Lørdag 25. maj 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Uruguay

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:30 Juventud de las Piedras – River Plate Primera Division Apertura – Uruguay
20:30 Rampla Juniors – Nacional Primera Division Apertura – Uruguay
20:30 Defensor Sporting – Fenix Primera Division Apertura – Uruguay
21:00 Rentistas – Tacuarembo FC Segunda Division – Uruguay
21:00 Cerrito – Villa Espanola Segunda Division – Uruguay
21:00 Villa Teresa – Club Atletico Torque Segunda Division – Uruguay
21:00 Sud America – Bella Vista Segunda Division – Uruguay
21:00 Albion – Central Espanol Segunda Division – Uruguay
21:00 Atenas – Deportivo Maldonado Segunda Division – Uruguay

Søndag 26. maj 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Uruguay

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:30 Boston River – Cerro Largo Primera Division Apertura – Uruguay
20:30 Racing – Danubio Primera Division Apertura – Uruguay
20:30 Montevideo Wanderers – Plaza Colonia Primera Division Apertura – Uruguay
22:00 Liverpool FC – Cerro Primera Division Apertura – Uruguay
23:30 Club Atletico Penarol – Club Atlético Progreso Primera Division Apertura – Uruguay

Mandag 27. maj 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i Uruguay

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Honduras U20 – Uruguay U20 VM U20 Gruppe C
<  Forrige uge
20. maj 2019 – 27. maj 2019
Næste uge  >