LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
<  Forrige uge
20. april 2019 – 27. april 2019
Næste uge  >

Lørdag 20. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i USA

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:30 Orlando City B – Forward Madison FC 1 – 2
01:35 FC Cincinnati – Real Salt Lake 0 – 3
02:00 Toronto FC – Minnesota United 4 – 3
05:10 LA Galaxy – Houston Dynamo 2 – 1
19:00 Chicago Fire – Colorado Rapids
19:00 Philadelphia Union – Montreal Impact
19:00 New York Red Bulls II – Loudoun United
21:00 Orlando City – Vancouver Whitecaps
21:30 Chicago Red Stars (k) – Portland Thorns (k)
22:00 Atlanta United – FC Dallas
22:00 Bethlehem Steel FC – Indy Eleven
23:00 Birmingham Legion – Swope Park Rangers

Søndag 21. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i USA

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Sky Blue FC (k) – Houston Dash (k)
01:00 Chattanooga Red Wolves SC – South Georgia Tormenta FC
01:00 Greenville Triumph SC – Richmond Kickers
01:00 Louisville City FC – Ottawa Fury
01:00 Charlotte Independence – North Carolina FC
01:00 Pittsburgh Riverhounds – Saint Louis FC
01:00 Real Monarchs SLC – San Antonio FC
01:30 New England Rev. – New York Red Bulls
01:30 Columbus Crew – Portland Timbers
01:30 Charleston Battery – Nashville SC
02:30 Rio Grande Valley FC – Las Vegas Lights FC
02:30 Oklahoma City Energy FC – Orange County SC
03:00 Utah Royals (k) – Washington Spirit (k)
04:00 San Jose Earthquakes – Sporting Kansas City
04:00 Reno 1868 FC – New Mexico United
04:00 Portland Timbers II – Colorado Springs Switchbacks FC
04:30 Phoenix Rising FC – Tacoma Defiance
22:00 DC United – New York City FC
23:00 Austin Bold – El Paso Locomotive

Mandag 22. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i USA

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:00 Los Angeles FC – Seattle Sounders FC
04:00 Reign FC (k) – Orlando Pride (k)

Torsdag 25. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i USA

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:00 New York City FC – Chicago Fire
01:30 Columbus Crew – DC United
01:30 New England Rev. – Montreal Impact
01:30 Atlanta United II – Tampa Bay Rowdies
02:00 Minnesota United – LA Galaxy
02:00 Tulsa Roughnecks FC – Colorado Springs Switchbacks FC
04:00 L.A. Galaxy II – Rio Grande Valley FC
04:30 Seattle Sounders FC – San Jose Earthquakes

Lørdag 27. april 2019 - Kampprogram for fodboldkampe i USA

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:00 Lansing Ignite FC – Toronto FC II
02:30 San Antonio FC – Tacoma Defiance
02:30 Austin Bold – Real Monarchs SLC
03:30 New Mexico United – Portland Timbers II
04:30 FC Tucson – South Georgia Tormenta FC
04:30 Fresno FC – Orange County SC
19:00 New York City FC – Orlando City
21:00 Toronto FC – Portland Timbers
21:30 FC Dallas – San Jose Earthquakes
23:00 Vancouver Whitecaps – Philadelphia Union
23:50 North Texas SC – Orlando City B
<  Forrige uge
20. april 2019 – 27. april 2019
Næste uge  >