Luk
<  Forrige uge
31. juli 2021 – 7. august 2021
Næste uge  >

Lørdag 31. juli 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Venezuela

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:00 Carabobo FC – Deportivo Lara Primera Division - Grupo Central – Venezuela 2 – 0
21:00 Yaracuy FC – Universidad de Los Andes FC Segunda Division - Grupo Occidental – Venezuela Udsat
21:00 Real Frontera – Deportivo Zulia Segunda Division - Grupo Occidental – Venezuela Udsat
21:30 TFC Maracaibo – Yaracuy FC Segunda Division - Grupo Occidental – Venezuela
21:30 Libertador FC – Deportivo Petare Segunda Division - Grupo Central Oriental – Venezuela
22:00 Zulia – Deportivo Tachira Primera Division - Grupo Occidental – Venezuela
23:00 Angostura FC – Fundacion AIFI Segunda Division - Grupo Central Oriental – Venezuela

Søndag 1. august 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Venezuela

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Universidad Central – Monagas SC Primera Division - Grupo Oriental – Venezuela
17:00 Universidad de Los Andes FC – Real Frontera Segunda Division - Grupo Occidental – Venezuela
21:00 Academia REY – Atletico El Vigia Segunda Division - Grupo Occidental – Venezuela
21:00 Urena SC – Academia REY Segunda Division - Grupo Occidental – Venezuela Udsat
21:00 Atletico El Vigia – TFC Maracaibo Segunda Division - Grupo Occidental – Venezuela Udsat
21:30 Atletico La Cruz – Dinamo de Puerto La Cruz Segunda Division - Grupo Central Oriental – Venezuela
22:00 Aragua FC – GV Maracay Primera Division - Grupo Central – Venezuela
22:00 Rayo Zuliano – Llaneros de Guanare Segunda Division - Grupo Occidental – Venezuela Udsat
22:00 Llaneros de Guanare – Urena SC Segunda Division - Grupo Occidental – Venezuela

Mandag 2. august 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Venezuela

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:00 Hermanos Colmenarez – Estudiantes Merida Primera Division - Grupo Occidental – Venezuela

Onsdag 4. august 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Venezuela

Tid Hold Liga & Land Resultat
21:00 Atletico El Vigia – Yaracuy FC Segunda Division - Grupo Occidental – Venezuela
21:00 Academia REY – Rayo Zuliano Segunda Division - Grupo Occidental – Venezuela
21:30 TFC Maracaibo – Urena SC Segunda Division - Grupo Occidental – Venezuela
21:30 Deportivo Zulia – Universidad de Los Andes FC Segunda Division - Grupo Occidental – Venezuela
22:00 Llaneros de Guanare – Real Frontera Segunda Division - Grupo Occidental – Venezuela

Lørdag 7. august 2021 - Kampprogram for fodboldkampe i Venezuela

Tid Hold Liga & Land Resultat
21:00 Urena SC – Atletico El Vigia Segunda Division - Grupo Occidental – Venezuela
21:00 Deportivo Petare – Minerven Segunda Division - Grupo Central Oriental – Venezuela
21:00 Dinamo de Puerto La Cruz – Libertador FC Segunda Division - Grupo Central Oriental – Venezuela
21:30 Yaracuy FC – Deportivo Zulia Segunda Division - Grupo Occidental – Venezuela
21:30 Fundacion AIFI – Atletico La Cruz Segunda Division - Grupo Central Oriental – Venezuela
<  Forrige uge
31. juli 2021 – 7. august 2021
Næste uge  >