LeoVegas.dk ready? betfair Gratis Chance Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
19. august 2018 – 26. august 2018
Næste uge  >

Søndag 19. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Venezuela

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:30 Deportivo La Guaira – Deportivo Lara Primera Division – Venezuela
17:30 Universidad de Los Andes FC – Urena SC Segunda Division Clausura Grupo Occidental – Venezuela
21:00 Chico de Guayana FC – Libertador FC Segunda Division - Clausura - Grupo Centro-Oriental – Venezuela
21:30 Metropolitanos FC – Portuguesa FC Primera Division – Venezuela
22:00 Zulia – Carabobo FC Primera Division – Venezuela
23:00 Mineros De Guayana – Estudiantes Merida Primera Division – Venezuela
23:00 Deportivo Tachira – Monagas SC Primera Division – Venezuela

Mandag 20. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Venezuela

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Zamora FC – Estudiantes de Caracas Primera Division – Venezuela
00:00 Academia Puerto Cabello – Caracas Primera Division – Venezuela

Onsdag 22. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Venezuela

Tid Hold Liga & Land Resultat
21:00 Lala FC – Margarita FC Segunda Division - Clausura - Grupo Centro-Oriental – Venezuela
21:00 Libertador FC – GV Maracay Segunda Division - Clausura - Grupo Centro-Oriental – Venezuela
21:00 Petroleros de Anzoategui – Angostura FC Segunda Division - Clausura - Grupo Centro-Oriental – Venezuela
21:30 Atletico Venezuela – Zamora FC Primera Division – Venezuela
21:30 Caracas – Mineros De Guayana Primera Division – Venezuela
21:30 Aragua FC – Academia Puerto Cabello Primera Division – Venezuela
21:30 Estudiantes de Caracas – Zulia Primera Division – Venezuela
22:00 Trujillanos FC – Metropolitanos FC Primera Division – Venezuela
23:00 Carabobo FC – Deportivo Tachira Primera Division – Venezuela

Torsdag 23. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Venezuela

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Monagas SC – Deportivo La Guaira Primera Division – Venezuela
01:00 Estudiantes Merida – Deportivo Anzoategui Primera Division – Venezuela
01:00 Portuguesa FC – Deportivo Lara Primera Division – Venezuela

Lørdag 25. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Venezuela

Tid Hold Liga & Land Resultat
21:00 Deportivo Zulia – Yaracuyanos FC Segunda Division Clausura Grupo Occidental – Venezuela
21:00 Margarita FC – Libertador FC Segunda Division - Clausura - Grupo Centro-Oriental – Venezuela
21:30 Deportivo Anzoategui – Caracas Primera Division – Venezuela
21:30 GV Maracay – Deportivo Petare Segunda Division - Clausura - Grupo Centro-Oriental – Venezuela
23:00 Urena SC – Titanes Segunda Division Clausura Grupo Occidental – Venezuela
23:45 Portuguesa FC – Trujillanos FC Primera Division – Venezuela

Søndag 26. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Venezuela

Tid Hold Liga & Land Resultat
21:00 Universidad Central – Lala FC Segunda Division - Clausura - Grupo Centro-Oriental – Venezuela
21:00 Atletico Furrial – Yaracuy FC Segunda Division - Clausura - Grupo Centro-Oriental – Venezuela
21:00 Chico de Guayana FC – Petroleros de Anzoategui Segunda Division - Clausura - Grupo Centro-Oriental – Venezuela
21:30 Metropolitanos FC – Estudiantes Merida Primera Division – Venezuela
21:30 Academia Puerto Cabello – Zamora FC Primera Division – Venezuela
21:30 Llaneros de Guanare – Union Atletico Falcon Segunda Division Clausura Grupo Occidental – Venezuela
21:30 Atletico El Vigia – Real Frontera Segunda Division Clausura Grupo Occidental – Venezuela
21:45 Deportivo La Guaira – Carabobo FC Primera Division – Venezuela
22:00 Zulia – Atletico Venezuela Primera Division – Venezuela
22:00 Deportivo Lara – Monagas SC Primera Division – Venezuela
23:00 Mineros De Guayana – Aragua FC Primera Division – Venezuela
23:00 Deportivo Tachira – Estudiantes de Caracas Primera Division – Venezuela
<  Forrige uge
19. august 2018 – 26. august 2018
Næste uge  >