Luk
Logo for Hegelmann Litauen

Om Hegelmann Litauen

Land: Litauen


Turneringer med deltagelse af Hegelmann Litauen

Turnering Placering Form
A Lyga #5
har ikke vundet 4 udekampe i træk
Pokal Semifinale
har tabt seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har ikke vundet 5 udekampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Hegelmann Litauen fra nyhedsarkivet

Nyheder om Hegelmann Litauen

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Hegelmann Litauen

Navn Position
Lukas Cerkauskas (27 år) Forsvar
Matas Dedura (19 år) Forsvar
Christian Jimenez (25 år) Forsvar
Ricardinho (29 år) Midtbane
Vilius Armanavicius (26 år) Midtbane
Levan Macharashvili (24 år) Midtbane
Yukiyoshi Karashima (25 år) Midtbane
Gavi Thompson (21 år) Midtbane
Ibrahim Olaosebikan (21 år) Midtbane
Alex Negueba (20 år) Angreb
Nauris Petkevicius (21 år) Angreb
Kyle Spence (25 år) Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Dziugas Telsiai
Hegelmann Litauen
2 – 1
6. marts 12:00
1. runde
Suduva
Hegelmann Litauen
2 – 0
12. marts 17:00
11. runde
Zalgiris Vilnius
Hegelmann Litauen
2 – 0
20. marts 18:00
4. runde
Hegelmann Litauen
Nevezis
2 – 0
2. april 16:00
5. runde
Hegelmann Litauen
Riteriai
2 – 0
8. april 17:00
6. runde
FK Panevezys
Hegelmann Litauen
2 – 2
13. april 16:00
7. runde
Hegelmann Litauen
Banga Gargzdai
0 – 1
17. april 14:00
8. runde
Hegelmann Litauen
FK Kauno Zalgiris
2 – 3
21. april 17:00
18. runde
Hegelmann Litauen
Dziugas Telsiai
1 – 1
24. april 16:00
10. runde
Hegelmann Litauen
Suduva
0 – 1
30. april 16:00
2. runde
Hegelmann Litauen
Dainava Alytus
0 – 1
4. maj 17:00
12. runde
Hegelmann Litauen
Zalgiris Vilnius
2 – 1
8. maj 12:00
13. runde
Nevezis
Hegelmann Litauen
0 – 1
14. maj 18:00
14. runde
Riteriai
Hegelmann Litauen
1 – 3
19. maj 17:00
15. runde
Hegelmann Litauen
FK Panevezys
0 – 0
28. maj 18:00
16. runde
Banga Gargzdai
Hegelmann Litauen
0 – 2
11. juni 19:00
17. runde
FK Kauno Zalgiris
Hegelmann Litauen
2 – 2
20. juni 18:00
9. runde
Dainava Alytus
Hegelmann Litauen
1 – 2
26. juni 14:00
3. runde
Dziugas Telsiai
Hegelmann Litauen
2 – 1
3. juli 16:00
21. runde
Hegelmann Litauen
Banga Gargzdai
4 – 1
11. juli 18:00
20. runde
Hegelmann Litauen
Nevezis
2 – 0
17. juli 18:00
28. runde
Banga Gargzdai
Hegelmann Litauen
1 – 4
23. juli 19:00
29. runde
Nevezis
Hegelmann Litauen
0 – 6
31. juli 16:00
19. runde
Hegelmann Litauen
Dainava Alytus
1 – 1
7. august 16:00
22. runde
FK Kauno Zalgiris
Hegelmann Litauen
2 – 1
15. august 16:00
23. runde
Hegelmann Litauen
Zalgiris Vilnius
1 – 1
22. august 16:00
24. runde
Suduva
Hegelmann Litauen
1 – 2
27. august 17:00
25. runde
Riteriai
Hegelmann Litauen
0 – 0
10. september 17:00
26. runde
Hegelmann Litauen
FK Panevezys
1 – 0
19. september 12:00
27. runde
Hegelmann Litauen
Dziugas Telsiai
1 – 1
26. september 12:00
30. runde
Zalgiris Vilnius
Hegelmann Litauen
4 – 0
29. september 18:00
Semifinaler
Dainava Alytus
Hegelmann Litauen
1 – 1
2. oktober 14:00
31. runde
Hegelmann Litauen
FK Kauno Zalgiris
1 – 2
16. oktober 12:00
32. runde
Zalgiris Vilnius
Hegelmann Litauen
2 – 1
30. oktober 18:00
33. runde
Hegelmann Litauen
Suduva
2 – 1
7. november 12:00
34. runde
Hegelmann Litauen
Riteriai
0 – 0
20. november 12:00
35. runde
FK Panevezys
Hegelmann Litauen
2 – 2
28. november 14:00
36. runde