LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
Logo for Lysekloster

Om Lysekloster

Land: Norge


Turneringer med deltagelse af Lysekloster

Turnering Placering Form
3. Division Avdeling 4 #6
har vundet 2 kampe i træk
Pokal 1. Runde
har tabt seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har vundet 2 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Lysekloster fra nyhedsarkivet

Nyheder om Lysekloster

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Lysekloster

Nr. Navn Position
1. Maciej Raniowski (23 år) Målmand
2. Sigve Rørstad Forsvar
4. Damian Garbacik (23 år) Forsvar
5. Kapinga Brazy (22 år) Forsvar
6. Espen Birkeland (30 år) Midtbane
7. Truls Hovland (23 år) Midtbane
8. Dino Omerovic (22 år) Midtbane
9. Martin Pedersen (23 år) Forsvar
10. Simen Næss (33 år) Angreb
11. Szymon Walczak (21 år) Forsvar
15. Ken Joar Føyen Angreb
16. Kevin Berg (23 år) Midtbane
18. Thorvald Trætteberg Forsvar
19. Eskild Haugland Båsen Angreb
21. Denis Ljubovic (31 år) Forsvar
22. Kjetil Hansen (30 år) Målmand
23. Karol Zielinski (23 år) Angreb
André Matos Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Brann 2
Lysekloster
1 – 1
14. april 14:00
1. runde
Lysekloster
Djerv 1919
1 – 2
22. april 14:00
2. runde
Os
Lysekloster
0 – 2
27. april 15:00
3. runde
Lysekloster
Sotra Sportsklubb
2 – 4
1. maj 18:00
1. runde
Lysekloster
Fana
0 – 2
5. maj 15:00
4. runde
Fjøra
Lysekloster
1 – 4
12. maj 16:00
5. runde
Lysekloster
Stord
2 – 1
16. maj 19:00
6. runde
Vard Haugesund
Lysekloster
vs
25. maj 15:00
7. runde
Lysekloster
Strømsgodset 2
vs
1. juni 15:00
8. runde
Lysekloster
Bergen Nord
vs
9. juni 18:00
9. runde
FK Fyllingsdalen
Lysekloster
vs
15. juni 15:00
10. runde
Lysekloster
Vestfossen
vs
22. juni 14:00
11. runde
Sogndal 2
Lysekloster
vs
20. juli 15:00
12. runde
Lysekloster
Valdres FK
vs
27. juli 16:00
13. runde
Stord
Lysekloster
vs
3. august 15:00
14. runde
Bergen Nord
Lysekloster
vs
9. august 19:00
15. runde
Lysekloster
Fjøra
vs
17. august 15:00
16. runde
Djerv 1919
Lysekloster
vs
24. august 15:00
17. runde
Lysekloster
Vard Haugesund
vs
31. august 15:00
18. runde
Vestfossen
Lysekloster
vs
8. september 15:00
19. runde
Lysekloster
FK Fyllingsdalen
vs
14. september 15:00
20. runde
Fana
Lysekloster
vs
21. september 16:00
21. runde
Lysekloster
Sogndal 2
vs
30. september 19:00
22. runde
Valdres FK
Lysekloster
vs
5. oktober 15:00
23. runde
Lysekloster
Brann 2
vs
13. oktober 15:00
24. runde
Strømsgodset 2
Lysekloster
vs
19. oktober 13:00
25. runde
Lysekloster
Os
vs
26. oktober 12:00
26. runde