LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
Logo for Kolbotn (k)

Om Kolbotn (k)

Land: Norge


Turneringer med deltagelse af Kolbotn (k)

Turnering Placering Form
Toppserien (k) #4
er ubesejret 7 kampe i træk
Pokal (k) 3. Runde
har vundet seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
er ubesejret 8 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Kolbotn (k) fra nyhedsarkivet

Nyheder om Kolbotn (k)

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Kolbotn (k)

Nr. Navn Position
1. Aurora Mikalsen (23 år) Målmand
3. Maja Maria Staubo Nordahl (31 år) Forsvar
4. Sigrid Hansen (23 år) Midtbane
5. Anja Rasmussen (20 år) Forsvar
6. Nora Eide Lie (22 år) Midtbane
9. Tonje Pedersen (24 år) Midtbane
10. Karina Sævik (23 år) Midtbane
11. Isabell Herlovsen (30 år) Angreb
12. Marianne Sandnes (18 år) Målmand
14. Sara Elisabeth Idris (22 år) Midtbane
15. Jenny Norem (20 år) Angreb
17. My Haugland Sørsdahl (19 år) Forsvar
18. Marit Lund (21 år) Forsvar
20. Tone Bettina Pirisi (20 år) Midtbane
21. Mariken Kleppe (21 år) Forsvar
22. Ingrid Elvebakken (22 år) Forsvar
23. Kristin Holmen (18 år) Midtbane
25. Hildegunn Sævik (21 år) Målmand
26. Tanja Myrseth (21 år) Midtbane
Ane Sund Walsøe (24 år) Forsvar
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

LSK Kvinner (k)
Kolbotn (k)
4 – 3
23. marts 14:00
1. runde
Kolbotn (k)
Vålerenga (k)
1 – 2
30. marts 15:00
2. runde
Lyn Fotball (k)
Kolbotn (k)
0 – 0
13. april 14:00
3. runde
Kolbotn (k)
Sandviken (k)
3 – 2
22. april 15:00
4. runde
Fart (k)
Kolbotn (k)
2 – 3
27. april 15:00
5. runde
Røa (k)
Kolbotn (k)
1 – 2
1. maj 15:00
6. runde
Kolbotn (k)
Avaldsnes (k)
3 – 1
4. maj 14:00
7. runde
Arna-Bjørnar (k)
Kolbotn (k)
1 – 3
12. maj 14:00
8. runde
Hønefoss (k)
Kolbotn (k)
2 – 7
15. maj 19:00
2. runde
Kolbotn (k)
Klepp (k)
0 – 0
19. maj 12:00
9. runde
Stabæk (k)
Kolbotn (k)
vs
27. juli 15:00
10. runde
Kolbotn (k)
Grand Bodø (k)
vs
31. juli 18:00
3. runde
Kolbotn (k)
Trondheims-Ørn (k)
vs
3. august 15:00
11. runde
Vålerenga (k)
Kolbotn (k)
vs
10. august 15:00
12. runde
Kolbotn (k)
Arna-Bjørnar (k)
vs
17. august 14:00
13. runde
Klepp (k)
Kolbotn (k)
vs
24. august 13:00
14. runde
Kolbotn (k)
Røa (k)
vs
7. september 15:00
15. runde
Avaldsnes (k)
Kolbotn (k)
vs
14. september 16:00
16. runde
Kolbotn (k)
Stabæk (k)
vs
21. september 15:00
17. runde
Kolbotn (k)
Fart (k)
vs
28. september 15:00
18. runde
Trondheims-Ørn (k)
Kolbotn (k)
vs
12. oktober 13:00
19. runde
Kolbotn (k)
LSK Kvinner (k)
vs
20. oktober 15:00
20. runde
Sandviken (k)
Kolbotn (k)
vs
2. november 13:00
21. runde
Kolbotn (k)
Lyn Fotball (k)
vs
16. november 12:00
22. runde