LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
Logo for Trondheims-Ørn (k)

Om Trondheims-Ørn (k)

Land: Norge


Turneringer med deltagelse af Trondheims-Ørn (k)

Turnering Placering Form
Toppserien (k) #9
er ubesejret 3 udekampe i træk
Pokal (k) 2. Runde
har vundet seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
er ubesejret 4 udekampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Trondheims-Ørn (k) fra nyhedsarkivet

Nyheder om Trondheims-Ørn (k)

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Trondheims-Ørn (k)

Nr. Navn Position
3. Mali Lilleås Næss (25 år) Forsvar
5. Cesilie Andreassen (22 år) Midtbane
7. Rakel Engesvik (20 år) Midtbane
8. Maria Olsvik (24 år) Angreb
9. Elen Melhus (25 år) Angreb
10. Julie Adserø (28 år) Angreb
11. Siw Døvle (21 år) Midtbane
12. Kristine Nøstmo (25 år) Målmand
15. Tina Fremo (28 år) Forsvar
16. Maiken Bakke (21 år) Angreb
17. Åsne Takle Eide (24 år) Midtbane
19. Emilie Bragstad (17 år) Midtbane
25. Marit Clausen (22 år) Forsvar
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Trondheims-Ørn (k)
Arna-Bjørnar (k)
0 – 0
24. marts 14:30
1. runde
Røa (k)
Trondheims-Ørn (k)
2 – 1
30. marts 15:00
2. runde
Trondheims-Ørn (k)
Avaldsnes (k)
1 – 1
14. april 19:00
3. runde
Stabæk (k)
Trondheims-Ørn (k)
1 – 1
22. april 15:00
4. runde
Trondheims-Ørn (k)
Klepp (k)
0 – 1
28. april 15:00
5. runde
Trondheims-Ørn (k)
Vålerenga (k)
0 – 1
1. maj 13:00
6. runde
Lyn Fotball (k)
Trondheims-Ørn (k)
0 – 3
5. maj 15:00
7. runde
Trondheims-Ørn (k)
Sandviken (k)
0 – 1
11. maj 17:00
8. runde
Herd (k)
Trondheims-Ørn (k)
0 – 7
15. maj 18:00
2. runde
Fart (k)
Trondheims-Ørn (k)
0 – 2
18. maj 11:00
9. runde
Trondheims-Ørn (k)
LSK Kvinner (k)
vs
27. juli 14:00
10. runde
Kolbotn (k)
Trondheims-Ørn (k)
vs
3. august 15:00
11. runde
Trondheims-Ørn (k)
Røa (k)
vs
10. august 16:00
12. runde
Sandviken (k)
Trondheims-Ørn (k)
vs
18. august 15:00
13. runde
Trondheims-Ørn (k)
Fart (k)
vs
24. august 14:00
14. runde
LSK Kvinner (k)
Trondheims-Ørn (k)
vs
7. september 14:00
15. runde
Trondheims-Ørn (k)
Lyn Fotball (k)
vs
14. september 15:00
16. runde
Vålerenga (k)
Trondheims-Ørn (k)
vs
21. september 15:00
17. runde
Klepp (k)
Trondheims-Ørn (k)
vs
29. september 15:00
18. runde
Trondheims-Ørn (k)
Kolbotn (k)
vs
12. oktober 13:00
19. runde
Arna-Bjørnar (k)
Trondheims-Ørn (k)
vs
20. oktober 14:00
20. runde
Trondheims-Ørn (k)
Stabæk (k)
vs
2. november 13:00
21. runde
Avaldsnes (k)
Trondheims-Ørn (k)
vs
16. november 12:00
22. runde