Luk
Logo for Armacenenses

Om Armacenenses

Land: Portugal


Turneringer med deltagelse af Armacenenses

Turnering Placering Form
Campeonato De Portugal Gruppe D #10
er ubesejret 5 hjemmekampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Armacenenses fra nyhedsarkivet

Nyheder om Armacenenses

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Olhanense
Armacenenses
2 – 1
18. august 18:00
1. runde
Armacenenses
Pinhalnovense
1 – 4
25. august 18:00
2. runde
Oriental
Armacenenses
3 – 4
1. september 18:00
3. runde
Armacenenses
Sintrense
1 – 3
15. september 16:00
4. runde
Armacenenses
Real SC
1 – 2
22. september 16:00
5. runde
Aljustrelense
Armacenenses
1 – 2
5. oktober 16:00
6. runde
Armacenenses
Louletano
3 – 1
13. oktober 16:00
7. runde
Sintra Football
Armacenenses
1 – 1
27. oktober 16:00
8. runde
Armacenenses
Olimpico Montijo
0 – 2
3. november 16:00
9. runde
Sacavenense
Armacenenses
0 – 2
10. november 16:00
10. runde
Armacenenses
Alverca
1 – 3
17. november 16:00
11. runde
Esperanca de Lagos
Armacenenses
0 – 1
1. december 16:00
12. runde
Armacenenses
S.U. 1 de Dezembro
0 – 2
8. december 16:00
13. runde
Lusitano Ginasio Clube
Armacenenses
3 – 3
15. december 16:00
14. runde
Armacenenses
Amora FC
1 – 0
22. december 16:00
15. runde
Loures
Armacenenses
3 – 1
5. januar 16:00
16. runde
Armacenenses
Desportivo Fabril Barreiro
2 – 2
12. januar 16:00
17. runde
Armacenenses
Olhanense
1 – 1
19. januar 16:00
18. runde
Pinhalnovense
Armacenenses
4 – 1
26. januar 16:00
19. runde
Armacenenses
Oriental
0 – 0
2. februar 16:00
20. runde
Sintrense
Armacenenses
2 – 0
9. februar 16:00
21. runde
Real SC
Armacenenses
3 – 0
16. februar 16:00
22. runde
Armacenenses
Aljustrelense
1 – 0
23. februar 16:00
23. runde
Louletano
Armacenenses
vs
1. marts 18:00
24. runde
Armacenenses
Sintra Football
vs
8. marts 16:00
25. runde
Olimpico Montijo
Armacenenses
vs
15. marts 16:00
26. runde
Armacenenses
Sacavenense
vs
22. marts 16:00
27. runde
Alverca
Armacenenses
vs
29. marts 16:00
28. runde
Armacenenses
Esperanca de Lagos
vs
5. april 17:00
29. runde
S.U. 1 de Dezembro
Armacenenses
vs
11. april 17:00
30. runde
Armacenenses
Lusitano Ginasio Clube
vs
19. april 17:00
31. runde
Amora FC
Armacenenses
vs
26. april 17:00
32. runde
Armacenenses
Loures
vs
3. maj 17:00
33. runde
Desportivo Fabril Barreiro
Armacenenses
vs
10. maj 18:00
34. runde