Luk
Logo for Esperanca de Lagos

Om Esperanca de Lagos

Land: Portugal


Turneringer med deltagelse af Esperanca de Lagos

Turnering Placering Form
Campeonato De Portugal Gruppe D #10
er ubesejret 6 hjemmekampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Esperanca de Lagos fra nyhedsarkivet

Nyheder om Esperanca de Lagos

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Desportivo Fabril Barreiro
Esperanca de Lagos
0 – 0
18. august 18:00
1. runde
Esperanca de Lagos
Lusitano Ginasio Clube
1 – 1
25. august 18:00
2. runde
S.U. 1 de Dezembro
Esperanca de Lagos
3 – 0
1. september 18:00
3. runde
Esperanca de Lagos
Loures
1 – 2
15. september 16:00
4. runde
Olhanense
Esperanca de Lagos
4 – 1
22. september 16:00
5. runde
Esperanca de Lagos
Pinhalnovense
2 – 0
5. oktober 16:00
6. runde
Sintrense
Esperanca de Lagos
1 – 1
13. oktober 16:00
7. runde
Esperanca de Lagos
Oriental
0 – 1
27. oktober 16:00
8. runde
Real SC
Esperanca de Lagos
5 – 1
3. november 16:00
9. runde
Esperanca de Lagos
Aljustrelense
0 – 0
10. november 16:00
10. runde
Esperanca de Lagos
Louletano
1 – 1
16. november 12:30
28. runde
Esperanca de Lagos
Armacenenses
0 – 1
1. december 16:00
12. runde
Esperanca de Lagos
Sintra Football
2 – 1
8. december 16:00
13. runde
Olimpico Montijo
Esperanca de Lagos
3 – 2
15. december 16:00
14. runde
Esperanca de Lagos
Alverca
2 – 2
22. december 16:00
15. runde
Sacavenense
Esperanca de Lagos
1 – 3
5. januar 16:00
16. runde
Esperanca de Lagos
Amora FC
1 – 1
12. januar 16:00
17. runde
Esperanca de Lagos
Desportivo Fabril Barreiro
1 – 0
19. januar 16:00
18. runde
Lusitano Ginasio Clube
Esperanca de Lagos
3 – 1
26. januar 16:00
19. runde
Esperanca de Lagos
S.U. 1 de Dezembro
1 – 0
2. februar 16:00
20. runde
Loures
Esperanca de Lagos
4 – 0
9. februar 16:00
21. runde
Esperanca de Lagos
Olhanense
2 – 1
16. februar 20:00
22. runde
Pinhalnovense
Esperanca de Lagos
vs
23. februar 16:00
23. runde
Esperanca de Lagos
Sintrense
vs
1. marts 16:00
24. runde
Oriental
Esperanca de Lagos
vs
8. marts 16:00
25. runde
Esperanca de Lagos
Real SC
vs
15. marts 16:00
26. runde
Aljustrelense
Esperanca de Lagos
vs
22. marts 16:00
27. runde
Louletano
Esperanca de Lagos
vs
29. marts 16:00
11. runde
Armacenenses
Esperanca de Lagos
vs
5. april 17:00
29. runde
Sintra Football
Esperanca de Lagos
vs
11. april 17:00
30. runde
Esperanca de Lagos
Olimpico Montijo
vs
19. april 17:00
31. runde
Alverca
Esperanca de Lagos
vs
26. april 17:00
32. runde
Esperanca de Lagos
Sacavenense
vs
3. maj 17:00
33. runde
Amora FC
Esperanca de Lagos
vs
10. maj 18:00
34. runde