Luk
Logo for Sacavenense

Om Sacavenense

Land: Portugal


Turneringer med deltagelse af Sacavenense

Turnering Placering Form
Campeonato De Portugal Gruppe D #14
er ubesejret 3 udekampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Sacavenense fra nyhedsarkivet

Nyheder om Sacavenense

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Sacavenense
Olimpico Montijo
1 – 0
18. august 18:00
1. runde
Alverca
Sacavenense
1 – 0
25. august 19:00
2. runde
Sacavenense
Sintra Football
2 – 2
1. september 18:00
3. runde
Sacavenense
Lusitano Ginasio Clube
1 – 0
15. september 16:00
4. runde
S.U. 1 de Dezembro
Sacavenense
2 – 1
22. september 16:00
5. runde
Sacavenense
Desportivo Fabril Barreiro
1 – 0
5. oktober 16:00
6. runde
Amora FC
Sacavenense
2 – 1
13. oktober 16:00
7. runde
Sacavenense
Loures
0 – 2
27. oktober 16:00
8. runde
Pinhalnovense
Sacavenense
3 – 1
3. november 16:00
9. runde
Sacavenense
Armacenenses
0 – 2
10. november 16:00
10. runde
Olhanense
Sacavenense
1 – 0
17. november 16:00
11. runde
Sacavenense
Oriental
2 – 3
1. december 16:00
12. runde
Sintrense
Sacavenense
3 – 1
8. december 16:00
13. runde
Sacavenense
Louletano
0 – 1
15. december 16:00
14. runde
Aljustrelense
Sacavenense
1 – 1
21. december 13:30
15. runde
Sacavenense
Esperanca de Lagos
1 – 3
5. januar 16:00
16. runde
Real SC
Sacavenense
3 – 0
12. januar 16:00
17. runde
Olimpico Montijo
Sacavenense
3 – 1
19. januar 16:00
18. runde
Sacavenense
Alverca
1 – 1
26. januar 16:00
19. runde
Sintra Football
Sacavenense
0 – 1
2. februar 16:00
20. runde
Lusitano Ginasio Clube
Sacavenense
0 – 1
9. februar 12:45
21. runde
Sacavenense
S.U. 1 de Dezembro
0 – 3
16. februar 16:00
22. runde
Desportivo Fabril Barreiro
Sacavenense
0 – 0
22. februar 12:45
23. runde
Sacavenense
Amora FC
vs
1. marts 16:00
24. runde
Loures
Sacavenense
vs
8. marts 16:00
25. runde
Sacavenense
Pinhalnovense
vs
15. marts 16:00
26. runde
Armacenenses
Sacavenense
vs
22. marts 16:00
27. runde
Sacavenense
Olhanense
vs
29. marts 16:00
28. runde
Oriental
Sacavenense
vs
5. april 17:00
29. runde
Sacavenense
Sintrense
vs
11. april 17:00
30. runde
Louletano
Sacavenense
vs
19. april 17:00
31. runde
Sacavenense
Aljustrelense
vs
26. april 17:00
32. runde
Esperanca de Lagos
Sacavenense
vs
3. maj 17:00
33. runde
Sacavenense
Real SC
vs
10. maj 18:00
34. runde