LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
Logo for Sporting Ideal

Om Sporting Ideal

Land: Portugal


Turneringer med deltagelse af Sporting Ideal

Turnering Placering Form
Campeonato De Portugal Gruppe D #11
er ubesejret 2 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Sporting Ideal fra nyhedsarkivet

Nyheder om Sporting Ideal

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Oriental
Sporting Ideal
0 – 0
12. august 18:00
1. runde
Sporting Ideal
Praiense
1 – 2
19. august 17:00
2. runde
Olimpico Montijo
Sporting Ideal
3 – 0
26. august 18:00
3. runde
Sporting Ideal
SC Angrense
1 – 1
2. september 17:00
4. runde
Real SC
Sporting Ideal
1 – 1
16. september 16:00
5. runde
Sporting Ideal
Sacavenense
0 – 0
23. september 17:00
6. runde
Ferreiras
Sporting Ideal
0 – 2
7. oktober 12:00
7. runde
Sporting Ideal
Vasco Da Gama
3 – 1
14. oktober 17:00
8. runde
Armacenenses
Sporting Ideal
1 – 0
28. oktober 12:00
9. runde
Casa Pia
Sporting Ideal
4 – 0
4. november 16:00
10. runde
Sporting Ideal
Olhanense
2 – 1
11. november 17:00
11. runde
Louletano
Sporting Ideal
2 – 2
18. november 12:00
12. runde
Sporting Ideal
Redondense
2 – 1
2. december 17:00
13. runde
S.U. 1 de Dezembro
Sporting Ideal
0 – 0
9. december 12:00
14. runde
Sporting Ideal
Amora FC
1 – 0
16. december 17:00
15. runde
Moura Atletico Clube
Sporting Ideal
3 – 3
6. januar 16:00
16. runde
Sporting Ideal
Pinhalnovense
1 – 0
13. januar 17:00
17. runde
Sporting Ideal
Oriental
0 – 0
20. januar 17:00
18. runde
Praiense
Sporting Ideal
3 – 1
27. januar 16:00
19. runde
Sporting Ideal
Olimpico Montijo
2 – 2
3. februar 17:00
20. runde
SC Angrense
Sporting Ideal
0 – 1
10. februar 13:00
21. runde
Sporting Ideal
Real SC
1 – 2
17. februar 17:00
22. runde
Sacavenense
Sporting Ideal
2 – 1
24. februar 16:00
23. runde
Sporting Ideal
Ferreiras
2 – 0
3. marts 17:00
24. runde
Vasco Da Gama
Sporting Ideal
1 – 0
10. marts 16:00
25. runde
Sporting Ideal
Armacenenses
0 – 1
17. marts 17:00
26. runde
Sporting Ideal
Casa Pia
0 – 2
24. marts 17:00
27. runde
Olhanense
Sporting Ideal
0 – 2
31. marts 12:00
28. runde
Sporting Ideal
Louletano
2 – 1
7. april 17:00
29. runde
Redondense
Sporting Ideal
1 – 1
14. april 12:00
30. runde
Sporting Ideal
S.U. 1 de Dezembro
3 – 0
20. april 17:00
31. runde
Amora FC
Sporting Ideal
2 – 1
28. april 17:00
32. runde
Sporting Ideal
Moura Atletico Clube
2 – 2
5. maj 18:00
33. runde
Pinhalnovense
Sporting Ideal
0 – 2
12. maj 18:00
34. runde