LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
Logo for S.U. 1 de Dezembro

Om S.U. 1 de Dezembro

Land: Portugal


Turneringer med deltagelse af S.U. 1 de Dezembro

Turnering Placering Form
Campeonato De Portugal Gruppe D #7
har vundet seneste kamp


Se flere relaterede nyheder om S.U. 1 de Dezembro fra nyhedsarkivet

Nyheder om S.U. 1 de Dezembro

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Moura Atletico Clube
S.U. 1 de Dezembro
1 – 2
12. august 18:00
1. runde
S.U. 1 de Dezembro
Amora FC
0 – 0
19. august 18:00
2. runde
Real SC
S.U. 1 de Dezembro
1 – 1
26. august 18:00
3. runde
S.U. 1 de Dezembro
Louletano
0 – 0
2. september 18:00
4. runde
Oriental
S.U. 1 de Dezembro
1 – 0
16. september 16:00
5. runde
S.U. 1 de Dezembro
Pinhalnovense
3 – 2
23. september 16:00
6. runde
Olimpico Montijo
S.U. 1 de Dezembro
1 – 0
7. oktober 16:00
7. runde
S.U. 1 de Dezembro
SC Angrense
1 – 0
14. oktober 16:00
8. runde
Vasco Da Gama
S.U. 1 de Dezembro
1 – 4
28. oktober 16:00
9. runde
S.U. 1 de Dezembro
Ferreiras
1 – 1
4. november 16:00
10. runde
S.U. 1 de Dezembro
Praiense
0 – 1
18. november 12:00
12. runde
Sacavenense
S.U. 1 de Dezembro
1 – 2
24. november 16:00
11. runde
Armacenenses
S.U. 1 de Dezembro
1 – 1
2. december 16:00
13. runde
S.U. 1 de Dezembro
Sporting Ideal
0 – 0
9. december 12:00
14. runde
Casa Pia
S.U. 1 de Dezembro
2 – 1
15. december 16:00
15. runde
S.U. 1 de Dezembro
Olhanense
1 – 2
6. januar 16:00
16. runde
Redondense
S.U. 1 de Dezembro
2 – 6
13. januar 16:00
17. runde
S.U. 1 de Dezembro
Moura Atletico Clube
2 – 0
20. januar 16:00
18. runde
Amora FC
S.U. 1 de Dezembro
2 – 3
27. januar 16:00
19. runde
S.U. 1 de Dezembro
Real SC
0 – 0
3. februar 16:00
20. runde
Louletano
S.U. 1 de Dezembro
0 – 3
10. februar 16:00
21. runde
S.U. 1 de Dezembro
Oriental
1 – 3
17. februar 16:00
22. runde
Pinhalnovense
S.U. 1 de Dezembro
2 – 2
24. februar 16:00
23. runde
S.U. 1 de Dezembro
Olimpico Montijo
3 – 0
3. marts 16:00
24. runde
SC Angrense
S.U. 1 de Dezembro
1 – 0
10. marts 17:00
25. runde
S.U. 1 de Dezembro
Vasco Da Gama
1 – 0
17. marts 16:00
26. runde
Ferreiras
S.U. 1 de Dezembro
1 – 2
24. marts 16:00
27. runde
S.U. 1 de Dezembro
Sacavenense
1 – 0
31. marts 17:00
28. runde
Praiense
S.U. 1 de Dezembro
3 – 0
7. april 17:00
29. runde
S.U. 1 de Dezembro
Armacenenses
1 – 1
14. april 17:00
30. runde
Sporting Ideal
S.U. 1 de Dezembro
3 – 0
20. april 17:00
31. runde
S.U. 1 de Dezembro
Casa Pia
1 – 2
28. april 17:00
32. runde
Olhanense
S.U. 1 de Dezembro
5 – 0
5. maj 18:00
33. runde
S.U. 1 de Dezembro
Redondense
5 – 0
12. maj 18:00
34. runde