Luk
Logo for S.U. 1 de Dezembro

Om S.U. 1 de Dezembro

Land: Portugal


Turneringer med deltagelse af S.U. 1 de Dezembro

Turnering Placering Form
Campeonato De Portugal Gruppe D #9
er ubesejret 2 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om S.U. 1 de Dezembro fra nyhedsarkivet

Nyheder om S.U. 1 de Dezembro

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

S.U. 1 de Dezembro
Sintra Football
1 – 0
18. august 18:00
1. runde
Louletano
S.U. 1 de Dezembro
1 – 0
25. august 18:00
2. runde
S.U. 1 de Dezembro
Esperanca de Lagos
3 – 0
1. september 18:00
3. runde
Olimpico Montijo
S.U. 1 de Dezembro
0 – 3
15. september 16:00
4. runde
S.U. 1 de Dezembro
Sacavenense
2 – 1
22. september 16:00
5. runde
Alverca
S.U. 1 de Dezembro
3 – 1
5. oktober 16:00
6. runde
S.U. 1 de Dezembro
Desportivo Fabril Barreiro
3 – 2
13. oktober 16:00
7. runde
Lusitano Ginasio Clube
S.U. 1 de Dezembro
2 – 1
27. oktober 16:00
8. runde
S.U. 1 de Dezembro
Amora FC
0 – 1
3. november 16:00
9. runde
S.U. 1 de Dezembro
Olhanense
1 – 2
10. november 16:00
10. runde
Oriental
S.U. 1 de Dezembro
2 – 0
17. november 16:00
11. runde
S.U. 1 de Dezembro
Loures
1 – 2
1. december 16:00
12. runde
Armacenenses
S.U. 1 de Dezembro
0 – 2
8. december 16:00
13. runde
S.U. 1 de Dezembro
Pinhalnovense
0 – 3
15. december 16:00
14. runde
Sintrense
S.U. 1 de Dezembro
1 – 0
21. december 15:45
15. runde
S.U. 1 de Dezembro
Real SC
1 – 0
5. januar 16:00
16. runde
Aljustrelense
S.U. 1 de Dezembro
2 – 1
12. januar 16:00
17. runde
Sintra Football
S.U. 1 de Dezembro
0 – 2
19. januar 16:00
18. runde
S.U. 1 de Dezembro
Louletano
1 – 3
26. januar 16:00
19. runde
Esperanca de Lagos
S.U. 1 de Dezembro
1 – 0
2. februar 16:00
20. runde
S.U. 1 de Dezembro
Olimpico Montijo
1 – 1
9. februar 16:00
21. runde
Sacavenense
S.U. 1 de Dezembro
0 – 3
16. februar 16:00
22. runde
S.U. 1 de Dezembro
Alverca
vs
23. februar 16:00
23. runde
Desportivo Fabril Barreiro
S.U. 1 de Dezembro
vs
1. marts 16:00
24. runde
S.U. 1 de Dezembro
Lusitano Ginasio Clube
vs
8. marts 16:00
25. runde
Amora FC
S.U. 1 de Dezembro
vs
15. marts 16:00
26. runde
Olhanense
S.U. 1 de Dezembro
vs
22. marts 16:00
27. runde
S.U. 1 de Dezembro
Oriental
vs
29. marts 16:00
28. runde
Loures
S.U. 1 de Dezembro
vs
5. april 17:00
29. runde
S.U. 1 de Dezembro
Armacenenses
vs
11. april 17:00
30. runde
Pinhalnovense
S.U. 1 de Dezembro
vs
19. april 17:00
31. runde
S.U. 1 de Dezembro
Sintrense
vs
26. april 17:00
32. runde
Real SC
S.U. 1 de Dezembro
vs
3. maj 17:00
33. runde
S.U. 1 de Dezembro
Aljustrelense
vs
10. maj 18:00
34. runde