Luk
Logo for Amkar

Om Amkar

Land: Rusland
Stadion: Zvezda Stadion
Bygget: 5. juni 1969
Placering: Perm, Rusland
Kapacitet: 17.000 tilskuere


Turneringer med deltagelse af Amkar

Turnering Placering Form
FNL 2 Gruppe 4 #3
har vundet 4 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Amkar fra nyhedsarkivet

Nyheder om Amkar

30/06 19:53
21/05 15:18
25/01 16:03
12/01 07:14
06/01 07:36
29/07 12:59
08/07 08:57
04/06 16:31
15/05 18:32
27/08 18:08


Spillertrup for Amkar

Navn Fysik Position
Ilya Gultyaev (33 år) 180 cm / 78 kg Forsvar
Maksim Zhestokov (30 år) 187 cm / 70 kg Forsvar
Konstantin Morozov (29 år) 177 cm / 68 kg Forsvar
Ilya Shabanov (24 år) 191 cm / 83 kg Forsvar
Denis Kaykov (24 år) Forsvar
Ivan Markelov (33 år) 185 cm / 77 kg Midtbane
Nikita Drozdov (29 år) 174 cm / 67 kg Midtbane
Aleksandr Golubtsov (23 år) 175 cm / 64 kg Midtbane
Evgeniy Tyukalov (29 år) 176 cm / 68 kg Angreb
Pavel Solomatin (28 år) 182 cm / 77 kg Angreb
Mikheil Gorelishvili (28 år) 174 cm / 69 kg Angreb
Ivan Lukyanov (30 år) 179 cm / 73 kg Angreb
Vladislav Shpitalnyi (25 år) 177 cm / 64 kg Angreb
Evgeni Chabanov (24 år) 171 cm / 65 kg Angreb
Daur Kvekveskiri (23 år) 173 cm Angreb
Kirill Kochetov (19 år) 189 cm Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Dinamo Barnaul
Amkar
0 – 1
20. juli 13:00
1. runde
Irtysh
Amkar
1 – 2
23. juli 15:00
2. runde
Amkar
Tyumen
1 – 1
1. august 15:00
3. runde
Volga Ulyanovsk
Amkar
0 – 0
7. august 16:00
4. runde
Amkar
Lada Togliatti
6 – 0
15. august 13:00
5. runde
Amkar
FC Chelyabinsk
0 – 1
21. august 13:00
6. runde
Zenit Izhevsk
Amkar
0 – 1
29. august 15:00
7. runde
Torpedo Miass
Amkar
0 – 2
5. september 13:30
8. runde
Amkar
Novosibirsk FK
1 – 0
16. september 15:30
10. runde
Zvezda Perm
Amkar
1 – 3
26. september 14:00
11. runde
Spartak Tuymazy
Amkar
4 – 1
30. september 13:00
12. runde
FC Orenburg II
Amkar
4 – 1
4. oktober 13:00
13. runde
Amkar
Ural II
0 – 2
10. oktober 13:00
14. runde
Amkar
NoSta
2 – 0
17. oktober 13:00
15. runde
NoSta
Amkar
1 – 0
23. oktober 13:00
16. runde
Ural II
Amkar
1 – 4
31. oktober 10:30
17. runde
Amkar
FC Orenburg II
3 – 0
4. november 10:00
18. runde
Amkar
Spartak Tuymazy
4 – 1
9. november 14:00
19. runde
Amkar
Zvezda Perm
1 – 0
14. november 10:00
20. runde
Novosibirsk FK
Amkar
vs
3. april 16:00
21. runde
Amkar
Torpedo Miass
vs
18. april 16:00
23. runde
Amkar
Zenit Izhevsk
vs
24. april 16:00
24. runde
FC Chelyabinsk
Amkar
vs
30. april 16:00
25. runde
Lada Togliatti
Amkar
vs
8. maj 16:00
26. runde
Amkar
Volga Ulyanovsk
vs
15. maj 16:00
27. runde
Tyumen
Amkar
vs
21. maj 16:00
28. runde
Amkar
Irtysh
vs
1. juni 16:00
29. runde
Amkar
Dinamo Barnaul
vs
4. juni 16:00
30. runde