Luk
Logo for Akron Togliatti

Om Akron Togliatti

Land: Rusland
Træner: Ramon Tribulietx


Turneringer med deltagelse af Akron Togliatti

Turnering Placering Form
Football National League #8
har ikke vundet 3 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Akron Togliatti fra nyhedsarkivet

Nyheder om Akron Togliatti

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Akron Togliatti

Nr. Navn Position
1. Sergey Volkov (26 år) Målmand
3. Danylo Sagutkin (25 år) Forsvar
7. Karim Giraev (24 år) Midtbane
10. Artur Gazdanov (29 år) Midtbane
11. Konstantin Bazelyuk (28 år) Angreb
13. Nikita Goylo (23 år) Målmand
14. Dmitriy Efremov (26 år) Midtbane
17. Nikita Chistyakov (21 år) Forsvar
18. Anton Kilin (31 år) Midtbane
20. Vladimir Marukhin (18 år) Midtbane
27. Ivan Chudin (31 år) Midtbane
32. Daniil Kolesnikov (21 år) Målmand
54. Aleksandr Nesterov (21 år) Forsvar
58. Ilya Zuev (27 år) Forsvar
61. Aleksandr Bosov (21 år) Midtbane
68. Efim Boytsov (22 år) Midtbane
77. Konstantin Savichev (27 år) Midtbane
87. Andrey Potapov (22 år) Midtbane
90. Artem Deljkin (31 år) Angreb
99. Vsevolod Nihaev (22 år) Midtbane
Sefer Emini (21 år) Midtbane
Geo Ekra (23 år) Midtbane
Maxim Palienko (27 år) Midtbane
Ivan Rogac (29 år) Midtbane
Evgeny Pesegov (32 år) Midtbane
Vladimir Azarov (27 år) Midtbane
Stanislav Biblyk (20 år) Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Akron Togliatti
SKA-Khabarovsk
1 – 2
10. juli 15:00
1. runde
Akron Togliatti
FC Volgar
1 – 0
17. juli 15:00
2. runde
Metalurg Lypetsk
Akron Togliatti
2 – 2
25. juli 16:00
3. runde
Akron Togliatti
Baltika
0 – 0
31. juli 16:00
4. runde
Fakel
Akron Togliatti
1 – 0
8. august 17:00
5. runde
Akron Togliatti
Chayka
0 – 0
14. august 16:00
6. runde
Tomsk
Akron Togliatti
2 – 1
15. august 12:00
6. runde
FC Orenburg
Akron Togliatti
1 – 0
21. august 17:00
7. runde
Veles Moscow
Akron Togliatti
1 – 1
29. august 18:00
8. runde
Akron Togliatti
Neftekhimik
1 – 3
5. september 17:00
9. runde
FC Rotor Volgograd
Akron Togliatti
1 – 2
11. september 15:00
10. runde
Akron Togliatti
KamAZ
0 – 0
15. september 17:00
11. runde
FC Krasnodar II
Akron Togliatti
2 – 0
19. september 16:00
12. runde
Akron Togliatti
Torpedo Moskva
1 – 0
25. september 16:00
13. runde
Akron Togliatti
Yenisey Krasnoyarsk
4 – 1
29. september 17:00
14. runde
Akron Togliatti
PFC Kuban
1 – 0
3. oktober 15:00
15. runde
Spartak Moskva II
Akron Togliatti
0 – 1
9. oktober 14:00
16. runde
Akron Togliatti
FC Alania Vladikavkaz
2 – 1
13. oktober 17:00
17. runde
Tekstilshchik
Akron Togliatti
2 – 2
17. oktober 15:00
18. runde
Akron Togliatti
Olimp Dolgoprudny
2 – 1
23. oktober 14:00
19. runde
FC Volgar
Akron Togliatti
1 – 0
31. oktober 13:00
20. runde
Akron Togliatti
Metalurg Lypetsk
2 – 0
6. november 12:00
21. runde
Baltika
Akron Togliatti
2 – 0
13. november 16:00
22. runde
Akron Togliatti
Fakel
2 – 0
17. november 16:00
23. runde
Akron Togliatti
Tomsk
3 – 3
21. november 12:00
24. runde
Chayka
Akron Togliatti
0 – 0
21. november 16:00
24. runde
Akron Togliatti
FC Orenburg
0 – 3
27. november 12:00
25. runde
Akron Togliatti
Veles Moscow
vs
6. marts 16:00
26. runde
Neftekhimik
Akron Togliatti
vs
12. marts 16:00
27. runde
Akron Togliatti
FC Rotor Volgograd
vs
19. marts 16:00
28. runde
KamAZ
Akron Togliatti
vs
26. marts 16:00
29. runde
Akron Togliatti
FC Krasnodar II
vs
2. april 16:00
30. runde
Torpedo Moskva
Akron Togliatti
vs
6. april 16:00
31. runde
Yenisey Krasnoyarsk
Akron Togliatti
vs
10. april 16:00
32. runde
PFC Kuban
Akron Togliatti
vs
16. april 16:00
33. runde
Akron Togliatti
Spartak Moskva II
vs
23. april 16:00
34. runde
FC Alania Vladikavkaz
Akron Togliatti
vs
30. april 16:00
35. runde
Akron Togliatti
Tekstilshchik
vs
7. maj 16:00
36. runde
Olimp Dolgoprudny
Akron Togliatti
vs
15. maj 16:00
37. runde
SKA-Khabarovsk
Akron Togliatti
vs
21. maj 16:00
38. runde