Luk
Logo for Fakel

Om Fakel

Land: Rusland
Stadion: Tsentralnyi Profsoyuz
Træner: Oleg Vasilenko


Turneringer med deltagelse af Fakel

Turnering Placering Form
Football National League #2
har vundet 2 kampe i træk
Pokal Gr. 4 #2
har tabt seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har vundet 2 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Fakel fra nyhedsarkivet

Nyheder om Fakel

23/01 15:57


Spillertrup for Fakel

Nr. Navn Position
1. Aleksandr Sautin (33 år) Målmand
2. Vasili Cherov (25 år) Forsvar
4. Aslan Dashaev (32 år) Forsvar
6. Denis Shepilov (21 år) Midtbane
7. Roman Akbashev (30 år) Midtbane
8. Alihan Shavaev (28 år) Midtbane
9. Maksim Maksimov (26 år) Angreb
11. Andrey Nikitin (21 år) Angreb
14. Khyzyr Appaev (31 år) Angreb
15. Kirill Suslov (30 år) Forsvar
18. Andrey Mendel (26 år) Midtbane
22. Andrey Razborov (27 år) Angreb
25. Mikhail Smirnov (31 år) Forsvar
28. Ruslan Magal (30 år) Forsvar
30. Dmitri Kortnev (32 år) Målmand
32. Artem Kulishev (28 år) Midtbane
34. Oleg Dmitriev (26 år) Midtbane
36. Ilya Gruznov (24 år) Angreb
39. Nemanja Pejcinovic (34 år) Forsvar
50. Denis Faizullin (20 år) Angreb
56. Maksim Sedov (21 år) Midtbane
57. Ilya Svinov (21 år) Målmand
79. Danila Ermakov (22 år) Målmand
80. Valeri Tsarukyan (20 år) Midtbane
88. Vladislav Masternoy (26 år) Midtbane
92. Sergei Bryzgalov (29 år) Forsvar
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Khimki
Fakel
0 – 1
30. juni 16:00
Færdig
Fakel
Baltika
3 – 3
10. juli 17:00
1. runde
Fakel
Veles Moscow
1 – 0
17. juli 18:00
2. runde
Fakel
Chayka
0 – 0
24. juli 16:00
3. runde
Fakel
Tomsk
2 – 0
24. juli 17:00
3. runde
FC Orenburg
Fakel
0 – 2
31. juli 16:00
4. runde
Fakel
Akron Togliatti
1 – 0
8. august 17:00
5. runde
Neftekhimik
Fakel
3 – 0
14. august 17:00
6. runde
Fakel
FC Rotor Volgograd
1 – 0
21. august 17:00
7. runde
Dinamo Barnaul
Fakel
0 – 2
25. august 12:00
1. runde
KamAZ
Fakel
2 – 1
29. august 16:00
8. runde
Fakel
FC Krasnodar II
0 – 0
5. september 17:00
9. runde
Torpedo Moskva
Fakel
2 – 2
11. september 16:00
10. runde
Fakel
Yenisey Krasnoyarsk
3 – 1
15. september 18:00
11. runde
PFC Kuban
Fakel
0 – 4
19. september 17:00
12. runde
Fakel
Spartak Moskva II
3 – 0
25. september 17:00
13. runde
FC Alania Vladikavkaz
Fakel
1 – 0
29. september 17:00
14. runde
Fakel
Tekstilshchik
3 – 0
3. oktober 16:00
15. runde
Olimp Dolgoprudny
Fakel
2 – 0
9. oktober 13:00
16. runde
Fakel
SKA-Khabarovsk
0 – 1
13. oktober 16:00
17. runde
FC Volgar
Fakel
0 – 2
17. oktober 14:00
18. runde
Fakel
Metalurg Lypetsk
3 – 2
23. oktober 16:00
19. runde
Fakel
Nizhny Novgorod
0 – 1
27. oktober 17:00
3. runde
Veles Moscow
Fakel
0 – 4
31. oktober 13:00
20. runde
Tomsk
Fakel
2 – 2
6. november 09:00
21. runde
Chayka
Fakel
0 – 0
6. november 16:00
21. runde
Fakel
FC Orenburg
1 – 0
13. november 14:00
22. runde
Akron Togliatti
Fakel
2 – 0
17. november 16:00
23. runde
Fakel
Neftekhimik
3 – 1
21. november 14:00
24. runde
FC Rotor Volgograd
Fakel
1 – 2
27. november 12:00
25. runde
Fakel
KamAZ
vs
6. marts 16:00
26. runde
FC Krasnodar II
Fakel
vs
12. marts 16:00
27. runde
Fakel
Torpedo Moskva
vs
19. marts 16:00
28. runde
Yenisey Krasnoyarsk
Fakel
vs
26. marts 16:00
29. runde
Fakel
PFC Kuban
vs
2. april 16:00
30. runde
Spartak Moskva II
Fakel
vs
6. april 16:00
31. runde
Fakel
FC Alania Vladikavkaz
vs
10. april 16:00
32. runde
Tekstilshchik
Fakel
vs
16. april 16:00
33. runde
Fakel
Olimp Dolgoprudny
vs
23. april 16:00
34. runde
SKA-Khabarovsk
Fakel
vs
30. april 16:00
35. runde
Fakel
FC Volgar
vs
7. maj 16:00
36. runde
Metalurg Lypetsk
Fakel
vs
15. maj 16:00
37. runde
Baltika
Fakel
vs
21. maj 16:00
38. runde