Luk
Logo for FC Krasnodar II

Om FC Krasnodar II

Land: Rusland
Træner: Aleksandr Storozhuk


Turneringer med deltagelse af FC Krasnodar II

Turnering Placering Form
Football National League #12
er ubesejret 5 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om FC Krasnodar II fra nyhedsarkivet

Nyheder om FC Krasnodar II

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for FC Krasnodar II

Nr. Navn Position
15. Aleks Matsukatov (22 år) Midtbane
23. Vyacheslav Yakimov (23 år) Midtbane
26. Dmitri Kratkov (19 år) Midtbane
32. Dmitri Pivovarov (21 år) Forsvar
34. Danil Pelikh (20 år) Forsvar
35. Sergey Peterson (20 år) Midtbane
36. Mikhail Bersnev (19 år) Angreb
37. Ilya Vorotnikov (20 år) Angreb
38. David Kokoev (19 år) Midtbane
40. Olakunle Olusegun (19 år) Midtbane
42. Nikita Shershnev (20 år) Angreb
43. Dmitri Ivanov (21 år) Forsvar
44. Sergey Borodin (22 år) Forsvar
45. Igor Paradin (23 år) Forsvar
48. Oleg Isaenko (21 år) Forsvar
50. Vitali Stezhko (24 år) Forsvar
53. Aleksandr Chernikov (21 år) Midtbane
56. Bogdan Reykhmen (19 år) Midtbane
58. Stanislav Agkatsev (19 år) Målmand
60. Andrey Tekuchev (22 år) Midtbane
63. Nikita Sergeev (22 år) Angreb
67. Maksim Kutovoy (20 år) Angreb
69. Irakliy Manelov (19 år) Midtbane
70. Vladislav Samko (19 år) Midtbane
71. Sergey Eshchenko (20 år) Målmand
72. Rustam Khalnazarov (21 år) Angreb
73. Mikhail Shtepa (18 år) Målmand
80. Nikita Kokarev (18 år) Målmand
81. Leon Sabua (21 år) Midtbane
82. Sergei Volkov (19 år) Angreb
84. Vyacheslav Litvinov (20 år) Forsvar
92. Ruslan Apekov (21 år) Angreb
94. Evgeni Nazarov (24 år) Forsvar
Ilya Martynov (21 år) Forsvar
Daniil Kornyushin (20 år) Forsvar
Mikhail Strelnik (21 år) Midtbane
Islam-Bek Gubzhokov (19 år) Angreb
Omar Popov (18 år) Angreb
Magomed-Shapi Suleymanov (21 år) Angreb
Igor Andreev (20 år) Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Ural
FC Krasnodar II
3 – 1
22. januar 13:00
Færdig
Lokomotiv Moskva
FC Krasnodar II
4 – 1
9. februar 16:30
Færdig
PFC Sochi
FC Krasnodar II
2 – 3
21. juni 16:00
Færdig
Spartak Moskva II
FC Krasnodar II
0 – 0
10. juli 17:00
1. runde
FC Krasnodar II
FC Alania Vladikavkaz
1 – 3
17. juli 18:00
2. runde
FC Krasnodar II
Tekstilshchik
1 – 1
24. juli 18:00
3. runde
FC Krasnodar II
Olimp Dolgoprudny
2 – 0
31. juli 17:00
4. runde
SKA-Khabarovsk
FC Krasnodar II
1 – 0
8. august 11:00
5. runde
FC Krasnodar II
FC Volgar
1 – 0
14. august 17:00
6. runde
Metalurg Lypetsk
FC Krasnodar II
1 – 2
21. august 16:00
7. runde
Baltika
FC Krasnodar II
2 – 1
29. august 18:00
8. runde
Fakel
FC Krasnodar II
0 – 0
5. september 17:00
9. runde
FC Krasnodar II
Chayka
0 – 0
11. september 16:00
10. runde
FC Krasnodar II
Tomsk
2 – 1
11. september 17:00
10. runde
FC Orenburg
FC Krasnodar II
2 – 0
15. september 16:00
11. runde
FC Krasnodar II
Akron Togliatti
2 – 0
19. september 16:00
12. runde
Neftekhimik
FC Krasnodar II
4 – 1
25. september 17:00
13. runde
FC Krasnodar II
FC Rotor Volgograd
1 – 1
29. september 15:00
14. runde
KamAZ
FC Krasnodar II
2 – 0
3. oktober 16:00
15. runde
Veles Moscow
FC Krasnodar II
3 – 1
9. oktober 13:00
16. runde
FC Krasnodar II
Torpedo Moskva
1 – 1
13. oktober 14:00
17. runde
Yenisey Krasnoyarsk
FC Krasnodar II
2 – 0
17. oktober 12:00
18. runde
FC Krasnodar II
PFC Kuban
1 – 2
23. oktober 16:00
19. runde
FC Alania Vladikavkaz
FC Krasnodar II
2 – 1
31. oktober 15:00
20. runde
Tekstilshchik
FC Krasnodar II
0 – 1
6. november 12:00
21. runde
Olimp Dolgoprudny
FC Krasnodar II
0 – 1
13. november 12:00
22. runde
FC Krasnodar II
SKA-Khabarovsk
3 – 1
17. november 16:00
23. runde
FC Volgar
FC Krasnodar II
0 – 0
21. november 12:00
24. runde
FC Krasnodar II
Metalurg Lypetsk
1 – 0
27. november 14:00
25. runde
FC Krasnodar II
Baltika
vs
6. marts 16:00
26. runde
FC Krasnodar II
Fakel
vs
12. marts 16:00
27. runde
Tomsk
FC Krasnodar II
vs
19. marts 16:00
28. runde
Chayka
FC Krasnodar II
0 – 0
19. marts 16:00
28. runde
FC Krasnodar II
FC Orenburg
vs
26. marts 16:00
29. runde
Akron Togliatti
FC Krasnodar II
vs
2. april 16:00
30. runde
FC Krasnodar II
Neftekhimik
vs
6. april 16:00
31. runde
FC Rotor Volgograd
FC Krasnodar II
vs
10. april 16:00
32. runde
FC Krasnodar II
KamAZ
vs
16. april 16:00
33. runde
FC Krasnodar II
Veles Moscow
vs
23. april 16:00
34. runde
Torpedo Moskva
FC Krasnodar II
vs
30. april 16:00
35. runde
FC Krasnodar II
Yenisey Krasnoyarsk
vs
7. maj 16:00
36. runde
PFC Kuban
FC Krasnodar II
vs
15. maj 16:00
37. runde
FC Krasnodar II
Spartak Moskva II
vs
21. maj 16:00
38. runde