Luk
Logo for Neftekhimik

Om Neftekhimik

Land: Rusland
Stadion: Neftekhimik Stadion
Træner: Kirill Novikov


Turneringer med deltagelse af Neftekhimik

Turnering Placering Form
Football National League #3
har vundet 4 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Neftekhimik fra nyhedsarkivet

Nyheder om Neftekhimik

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Neftekhimik

Nr. Navn Position
2. Marat Sitdikov (30 år) Forsvar
5. Lev Potapov (29 år) Forsvar
7. Aleksandr Yushin (26 år) Angreb
8. Pavel Baranov (22 år) Midtbane
9. Danila Emelyanov (21 år) Angreb
10. Merabi Uridia (28 år) Angreb
11. Bobir Davlatov (25 år) Midtbane
12. Maksim Shiryaev (26 år) Forsvar
16. Maksim Shorkin (31 år) Forsvar
18. Vyacheslav Isupov (28 år) Målmand
21. Vagiz Galiulin (34 år) Midtbane
22. Kirill Rodionov (25 år) Midtbane
23. Anatoli Malashenko (27 år) Målmand
24. Arian Mrsulja (23 år) Forsvar
26. Grigori Kevaev (19 år) Målmand
27. Andrey Golubev (28 år) Målmand
29. Roman Denisov (22 år) Midtbane
31. David Khubaev (27 år) Midtbane
44. Nikita Kalugin (23 år) Forsvar
65. Vladimir Moskvichev (21 år) Midtbane
77. Pavel Kotov (26 år) Forsvar
90. Ilmir Nurisov (25 år) Midtbane
91. Vladimir Osipov (20 år) Midtbane
97. Artem Kotik (20 år) Angreb
Aleksey Berdnikov (25 år) Forsvar
Nikita Chicherin (31 år) Forsvar
Ilya Kalachev (21 år) Forsvar
Igor Kutergin (22 år) Forsvar
Linar Sharifullin (20 år) Midtbane
Danil Kuzmin (18 år) Midtbane
Denis Talalay (29 år) Midtbane
Filipp Dvoretskov (24 år) Midtbane
Anton Sosnin (31 år) Midtbane
Maksim Danilin (20 år) Angreb
Ildar Alekperov (20 år) Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Neftekhimik
Olimp Dolgoprudny
1 – 0
10. juli 17:00
1. runde
Neftekhimik
SKA-Khabarovsk
0 – 0
17. juli 15:00
2. runde
FC Volgar
Neftekhimik
1 – 0
24. juli 17:00
3. runde
Neftekhimik
Metalurg Lypetsk
5 – 0
31. juli 17:00
4. runde
Baltika
Neftekhimik
0 – 0
8. august 18:00
5. runde
Neftekhimik
Fakel
3 – 0
14. august 17:00
6. runde
Neftekhimik
Tomsk
0 – 1
21. august 15:00
7. runde
Neftekhimik
Chayka
0 – 0
21. august 16:00
7. runde
FC Orenburg
Neftekhimik
1 – 0
29. august 16:00
8. runde
Akron Togliatti
Neftekhimik
1 – 3
5. september 17:00
9. runde
Veles Moscow
Neftekhimik
1 – 2
11. september 13:00
10. runde
Neftekhimik
FC Rotor Volgograd
1 – 3
15. september 17:00
11. runde
KamAZ
Neftekhimik
0 – 1
19. september 16:00
12. runde
Neftekhimik
FC Krasnodar II
4 – 1
25. september 17:00
13. runde
Torpedo Moskva
Neftekhimik
1 – 1
29. september 18:00
14. runde
Neftekhimik
Yenisey Krasnoyarsk
2 – 3
3. oktober 17:00
15. runde
PFC Kuban
Neftekhimik
0 – 2
9. oktober 16:00
16. runde
Neftekhimik
Spartak Moskva II
5 – 0
13. oktober 17:00
17. runde
FC Alania Vladikavkaz
Neftekhimik
2 – 3
17. oktober 16:00
18. runde
Neftekhimik
Tekstilshchik
3 – 1
23. oktober 12:00
19. runde
SKA-Khabarovsk
Neftekhimik
vs
31. oktober 08:00
20. runde
Neftekhimik
FC Volgar
vs
6. november 16:00
21. runde
Metalurg Lypetsk
Neftekhimik
vs
13. november 16:00
22. runde
Neftekhimik
Baltika
vs
17. november 16:00
23. runde
Fakel
Neftekhimik
vs
21. november 16:00
24. runde
Tomsk
Neftekhimik
vs
27. november 16:00
25. runde
Chayka
Neftekhimik
0 – 0
27. november 16:00
25. runde
Neftekhimik
FC Orenburg
vs
6. marts 16:00
26. runde
Neftekhimik
Akron Togliatti
vs
12. marts 16:00
27. runde
Neftekhimik
Veles Moscow
vs
19. marts 16:00
28. runde
FC Rotor Volgograd
Neftekhimik
vs
26. marts 16:00
29. runde
Neftekhimik
KamAZ
vs
2. april 16:00
30. runde
FC Krasnodar II
Neftekhimik
vs
6. april 16:00
31. runde
Neftekhimik
Torpedo Moskva
vs
10. april 16:00
32. runde
Yenisey Krasnoyarsk
Neftekhimik
vs
16. april 16:00
33. runde
Neftekhimik
PFC Kuban
vs
23. april 16:00
34. runde
Spartak Moskva II
Neftekhimik
vs
30. april 16:00
35. runde
Neftekhimik
FC Alania Vladikavkaz
vs
7. maj 16:00
36. runde
Tekstilshchik
Neftekhimik
vs
15. maj 16:00
37. runde
Olimp Dolgoprudny
Neftekhimik
vs
21. maj 16:00
38. runde