Luk
Logo for Olimp Dolgoprudny

Om Olimp Dolgoprudny

Land: Rusland
Træner: Roman Pilipchuk


Turneringer med deltagelse af Olimp Dolgoprudny

Turnering Placering Form
Football National League #14
er ubesejret 8 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Olimp Dolgoprudny fra nyhedsarkivet

Nyheder om Olimp Dolgoprudny

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Olimp Dolgoprudny

Nr. Navn Position
3. Irakli Chezhiya (29 år) Forsvar
4. Philip Ipole (20 år) Forsvar
5. Kirill Bolshakov (21 år) Forsvar
7. Artem Scherbak (25 år) Angreb
8. Samir Masimov (26 år) Angreb
9. Akmal Bakhtiyarov (23 år) Angreb
10. Dato Chertkoev (22 år) Midtbane
11. Danila Yanov (21 år) Midtbane
17. Leonid Gerchikov (20 år) Midtbane
18. Zakhar Tarasenko (24 år) Midtbane
20. Anwan Lawrence (20 år) Midtbane
21. Dmitri Velikorodnyi (21 år) Midtbane
24. Aleksandr Korotaev (29 år) Angreb
27. Andrey Alekseev (24 år) Midtbane
31. Ilya Abaev (40 år) Målmand
37. Roman Kosyanchuk (28 år) Angreb
38. Evgeni Staver (23 år) Målmand
43. Stanislav Cherchesov (27 år) Målmand
63. Alexey Nikitenkov (20 år) Forsvar
64. Denis Kutin (28 år) Forsvar
66. Yan Gudkov (19 år) Forsvar
77. Andrey Gorbanets (36 år) Midtbane
93. Mikhail Pogorelov (22 år) Angreb
99. Petru Popescu (19 år) Angreb
Kirill Volkov (26 år) Målmand
Sergey Lazarev (23 år) Målmand
Amir Fattakhov (21 år) Målmand
Vladimir Granat (34 år) Forsvar
Renat Sabitov (36 år) Forsvar
Stanislav Karakoz (22 år) Forsvar
Aleksandr Yarkovoy (28 år) Forsvar
Andrey Bychkov (33 år) Forsvar
Sergey Gorshkov (21 år) Forsvar
Nikita Balakhontsev (19 år) Forsvar
Denis Prokopenko (30 år) Forsvar
Aleksey Vasiliev (34 år) Midtbane
Denis Bolshakov (34 år) Midtbane
Evgeni Yatchenko (35 år) Midtbane
Andriy Proshyn (36 år) Midtbane
Aleksey Rogov (30 år) Midtbane
Dmitri Pakhomov (27 år) Midtbane
Sergey Puchkov (36 år) Midtbane
Mikhail Osinov (46 år) Midtbane
Joseph Okoro (20 år) Midtbane
Ilya Safronov (23 år) Midtbane
Artem Selyukov (23 år) Midtbane
Nicholas Anwan (20 år) Midtbane
Valeri Saramutin (26 år) Midtbane
Artem Kuzin (24 år) Midtbane
Eduard Bulia (30 år) Angreb
Nikita Podyachev (24 år) Angreb
Nikita Bazhenov (36 år) Angreb
Vladimir Pestryachev (26 år) Angreb
Ilkin Sadiqov (24 år) Angreb
Vadim Larionov (25 år) Angreb
Aleksandr Alkhazov (37 år) Angreb
Nikita Kolotievskiy (20 år) Angreb
Evgeniy Kharchenko (26 år) Angreb
Joseph Oma Adah (22 år) Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Khimki
Olimp Dolgoprudny
0 – 1
26. juni 16:00
Færdig
Neftekhimik
Olimp Dolgoprudny
1 – 0
10. juli 17:00
1. runde
FC Rotor Volgograd
Olimp Dolgoprudny
1 – 1
17. juli 18:00
2. runde
Olimp Dolgoprudny
KamAZ
1 – 1
23. juli 16:00
3. runde
FC Krasnodar II
Olimp Dolgoprudny
2 – 0
31. juli 17:00
4. runde
Torpedo Moskva
Olimp Dolgoprudny
1 – 0
8. august 18:00
5. runde
Yenisey Krasnoyarsk
Olimp Dolgoprudny
1 – 0
14. august 12:00
6. runde
Olimp Dolgoprudny
PFC Kuban
1 – 0
21. august 17:00
7. runde
Spartak Moskva II
Olimp Dolgoprudny
0 – 2
28. august 16:00
8. runde
Olimp Dolgoprudny
FC Alania Vladikavkaz
1 – 1
5. september 16:00
9. runde
Tekstilshchik
Olimp Dolgoprudny
3 – 1
11. september 15:00
10. runde
Olimp Dolgoprudny
Veles Moscow
0 – 2
15. september 18:00
11. runde
Olimp Dolgoprudny
SKA-Khabarovsk
1 – 1
19. september 13:00
12. runde
FC Volgar
Olimp Dolgoprudny
0 – 1
25. september 15:00
13. runde
Olimp Dolgoprudny
Metalurg Lypetsk
1 – 0
29. september 13:00
14. runde
Baltika
Olimp Dolgoprudny
1 – 1
3. oktober 18:00
15. runde
Olimp Dolgoprudny
Fakel
2 – 0
9. oktober 13:00
16. runde
Tomsk
Olimp Dolgoprudny
1 – 1
13. oktober 13:30
17. runde
Chayka
Olimp Dolgoprudny
0 – 0
13. oktober 16:00
17. runde
Olimp Dolgoprudny
FC Orenburg
0 – 0
17. oktober 12:00
18. runde
Akron Togliatti
Olimp Dolgoprudny
vs
23. oktober 14:00
19. runde
Olimp Dolgoprudny
FC Rotor Volgograd
vs
31. oktober 16:00
20. runde
KamAZ
Olimp Dolgoprudny
vs
6. november 16:00
21. runde
Olimp Dolgoprudny
FC Krasnodar II
vs
13. november 16:00
22. runde
Olimp Dolgoprudny
Torpedo Moskva
vs
17. november 16:00
23. runde
Olimp Dolgoprudny
Yenisey Krasnoyarsk
vs
21. november 16:00
24. runde
PFC Kuban
Olimp Dolgoprudny
vs
27. november 16:00
25. runde
Olimp Dolgoprudny
Spartak Moskva II
vs
6. marts 16:00
26. runde
FC Alania Vladikavkaz
Olimp Dolgoprudny
vs
12. marts 16:00
27. runde
Olimp Dolgoprudny
Tekstilshchik
vs
19. marts 16:00
28. runde
Veles Moscow
Olimp Dolgoprudny
vs
26. marts 16:00
29. runde
SKA-Khabarovsk
Olimp Dolgoprudny
vs
2. april 16:00
30. runde
Olimp Dolgoprudny
FC Volgar
vs
6. april 16:00
31. runde
Metalurg Lypetsk
Olimp Dolgoprudny
vs
10. april 16:00
32. runde
Olimp Dolgoprudny
Baltika
vs
16. april 16:00
33. runde
Fakel
Olimp Dolgoprudny
vs
23. april 16:00
34. runde
Olimp Dolgoprudny
Chayka
0 – 0
30. april 16:00
35. runde
Olimp Dolgoprudny
Tomsk
vs
30. april 16:00
35. runde
FC Orenburg
Olimp Dolgoprudny
vs
7. maj 16:00
36. runde
Olimp Dolgoprudny
Akron Togliatti
vs
15. maj 16:00
37. runde
Olimp Dolgoprudny
Neftekhimik
vs
21. maj 16:00
38. runde