Luk
Logo for Spartak Moskva II

Om Spartak Moskva II

Land: Rusland
Træner: Evgeni Bushmanov


Turneringer med deltagelse af Spartak Moskva II

Turnering Placering Form
Football National League #11
har vundet 2 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Spartak Moskva II fra nyhedsarkivet

Nyheder om Spartak Moskva II

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Spartak Moskva II

Nr. Navn Position
4. Nikolai Tyunin (35 år) Midtbane
13. Nikoloz Kutateladze (20 år) Angreb
16. Artem Poplevchenkov (21 år) Målmand
27. Timur Akmurzin (24 år) Målmand
30. Andrea Romagnoli (23 år) Målmand
31. Anton Shitov (22 år) Målmand
34. Nikita Khodorchenko (21 år) Forsvar
35. Leonid Mironov (23 år) Forsvar
36. Artem Voropaev (22 år) Forsvar
39. Pavel Maslov (21 år) Forsvar
42. Vladislav Vasiljev (22 år) Midtbane
43. Damir Shaykhtdinov (18 år) Forsvar
53. Ilyas Muminov (20 år) Midtbane
54. Nail Umyarov (21 år) Midtbane
55. Vitalij Djakov (33 år) Forsvar
56. Ilya Gaponov (24 år) Midtbane
61. Ilya Golosov (20 år) Forsvar
63. Daniil Petrunin (22 år) Forsvar
65. Nikolay Tolstopyatov (19 år) Forsvar
68. Ruslan Litvinov (20 år) Midtbane
73. Vladislav Shitov (18 år) Angreb
74. Dmitri Markitesov (20 år) Angreb
75. Fanil Sungatulin (20 år) Midtbane
76. Vitali Shitov (18 år) Angreb
78. Maksim Danilin (20 år) Midtbane
79. Aleksadr Rudenko (22 år) Angreb
80. Nikita Bakalyuk (20 år) Angreb
82. Ilya Levchenkov (19 år) Midtbane
83. Maksim Laykin (18 år) Midtbane
84. Stepan Oganesyan (20 år) Midtbane
86. Timur Osmolovsky (21 år) Angreb
89. Ilya Golyatov (19 år) Angreb
90. Konstantin Shiltsov (19 år) Midtbane
91. Daniil Markov (21 år) Målmand
93. Nikita Morgunov (20 år) Forsvar
94. Ilya Detenyshev (19 år) Forsvar
Mikhail Volkov (18 år) Målmand
Georgi Tigiev (26 år) Forsvar
Ilya Agapov (21 år) Forsvar
Nikolay Genchu (18 år) Forsvar
Dmitri Mitroga (21 år) Midtbane
Danil Denisov (19 år) Midtbane
Aslan Mutaliev (19 år) Midtbane
Maksim Kalachevskiy (22 år) Midtbane
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Spartak Moskva II
FC Krasnodar II
0 – 0
10. juli 17:00
1. runde
Torpedo Moskva
Spartak Moskva II
5 – 0
17. juli 18:00
2. runde
Spartak Moskva II
Yenisey Krasnoyarsk
2 – 1
24. juli 17:00
3. runde
PFC Kuban
Spartak Moskva II
1 – 2
31. juli 18:00
4. runde
Spartak Moskva II
Veles Moscow
0 – 2
8. august 17:00
5. runde
Spartak Moskva II
FC Alania Vladikavkaz
3 – 2
15. august 17:00
6. runde
Tekstilshchik
Spartak Moskva II
1 – 2
20. august 15:00
7. runde
Spartak Moskva II
Olimp Dolgoprudny
0 – 2
28. august 16:00
8. runde
SKA-Khabarovsk
Spartak Moskva II
0 – 1
5. september 07:00
9. runde
Spartak Moskva II
FC Volgar
1 – 0
11. september 13:00
10. runde
Metalurg Lypetsk
Spartak Moskva II
0 – 2
15. september 17:00
11. runde
Spartak Moskva II
Baltika
1 – 2
19. september 14:00
12. runde
Fakel
Spartak Moskva II
3 – 0
25. september 17:00
13. runde
Spartak Moskva II
Tomsk
3 – 1
29. september 14:00
14. runde
Spartak Moskva II
Chayka
0 – 0
29. september 16:00
14. runde
FC Orenburg
Spartak Moskva II
2 – 1
3. oktober 14:00
15. runde
Spartak Moskva II
Akron Togliatti
0 – 1
9. oktober 14:00
16. runde
Neftekhimik
Spartak Moskva II
5 – 0
13. oktober 17:00
17. runde
Spartak Moskva II
FC Rotor Volgograd
1 – 1
17. oktober 14:00
18. runde
KamAZ
Spartak Moskva II
4 – 1
23. oktober 16:00
19. runde
Spartak Moskva II
Torpedo Moskva
0 – 1
31. oktober 18:00
20. runde
Yenisey Krasnoyarsk
Spartak Moskva II
2 – 1
6. november 11:00
21. runde
Spartak Moskva II
PFC Kuban
0 – 0
13. november 12:00
22. runde
Veles Moscow
Spartak Moskva II
2 – 1
17. november 16:30
23. runde
FC Alania Vladikavkaz
Spartak Moskva II
2 – 3
21. november 15:00
24. runde
Spartak Moskva II
Tekstilshchik
2 – 1
27. november 12:00
25. runde
Olimp Dolgoprudny
Spartak Moskva II
vs
6. marts 16:00
26. runde
Spartak Moskva II
SKA-Khabarovsk
vs
12. marts 16:00
27. runde
FC Volgar
Spartak Moskva II
vs
19. marts 16:00
28. runde
Spartak Moskva II
Metalurg Lypetsk
vs
26. marts 16:00
29. runde
Baltika
Spartak Moskva II
vs
2. april 16:00
30. runde
Spartak Moskva II
Fakel
vs
6. april 16:00
31. runde
Tomsk
Spartak Moskva II
vs
10. april 16:00
32. runde
Chayka
Spartak Moskva II
0 – 0
10. april 16:00
32. runde
Spartak Moskva II
FC Orenburg
vs
16. april 16:00
33. runde
Akron Togliatti
Spartak Moskva II
vs
23. april 16:00
34. runde
Spartak Moskva II
Neftekhimik
vs
30. april 16:00
35. runde
FC Rotor Volgograd
Spartak Moskva II
vs
7. maj 16:00
36. runde
Spartak Moskva II
KamAZ
vs
15. maj 16:00
37. runde
FC Krasnodar II
Spartak Moskva II
vs
21. maj 16:00
38. runde