Luk
Logo for Tekstilshchik

Om Tekstilshchik

Land: Rusland
Træner: Andrey Aksenov


Turneringer med deltagelse af Tekstilshchik

Turnering Placering Form
Football National League #20
har ikke vundet i samtlige udekampe


Se flere relaterede nyheder om Tekstilshchik fra nyhedsarkivet

Nyheder om Tekstilshchik

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Tekstilshchik

Nr. Navn Position
1. Aleksey Smirnov (27 år) Målmand
3. Dmitri Malkov (21 år) Forsvar
5. Aleksandr Smetankin (20 år) Midtbane
7. Aleksey Goryushkin (33 år) Midtbane
8. Aleksandr Solodkov (23 år) Midtbane
9. Aleksandr Aleksejev (32 år) Angreb
10. Lassana N'Diaye (21 år) Angreb
11. Maksim Sidorov (30 år) Midtbane
12. Damir Khusainov (18 år) Angreb
13. Aleksandr Shchanitsin (37 år) Midtbane
15. Dmitriy Semashkin (19 år) Midtbane
18. Adil Mukhametzyanov (23 år) Midtbane
19. Evgeny Popov (33 år) Midtbane
23. Aleksey Makushkin (24 år) Forsvar
24. Ilya Demin (25 år) Midtbane
25. Artem Barkhanov (18 år) Angreb
27. Sergey Kositsin (26 år) Forsvar
32. Aleksandr Maslov (20 år) Målmand
37. Aleksandr Shlenkin (21 år) Angreb
57. Albert Mnatsakanyan (22 år) Midtbane
69. Ilya Moseychuk (21 år) Midtbane
70. Khachim Mashukov (26 år) Midtbane
71. Maxim Bachinsky (21 år) Angreb
77. Vladimir Romanenko (34 år) Angreb
88. Sergey Obivalin (26 år) Midtbane
90. Andrei Hripkov (31 år) Forsvar
95. Aleksey Gubochkin (22 år) Midtbane
97. Maksim Batov (29 år) Midtbane
Maksim Edapin (21 år) Målmand
Maksim Kiselev (26 år) Målmand
Sergey Shuranov (22 år) Målmand
Vadim Karpov (19 år) Forsvar
Danila Chechetkin (21 år) Forsvar
Dmitriy Rudakov (24 år) Forsvar
Vadim Steklov (36 år) Midtbane
Egor Verbin (20 år) Midtbane
Egor Prutsev (18 år) Midtbane
Anatoliy Katrich (27 år) Midtbane
Iliya Shvedyuk (25 år) Midtbane
Aleksandr Podymov (33 år) Midtbane
Gocha Gogrichiani (21 år) Angreb
Viktor Sergeev (28 år) Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

FC Rotor Volgograd
Tekstilshchik
0 – 0
10. juli 18:00
1. runde
KamAZ
Tekstilshchik
1 – 0
17. juli 16:00
2. runde
FC Krasnodar II
Tekstilshchik
1 – 1
24. juli 18:00
3. runde
Torpedo Moskva
Tekstilshchik
0 – 0
31. juli 16:00
4. runde
Tekstilshchik
Yenisey Krasnoyarsk
0 – 1
8. august 15:00
5. runde
PFC Kuban
Tekstilshchik
1 – 0
14. august 18:00
6. runde
Tekstilshchik
Spartak Moskva II
1 – 2
20. august 15:00
7. runde
FC Alania Vladikavkaz
Tekstilshchik
4 – 0
29. august 18:00
8. runde
Tekstilshchik
Veles Moscow
2 – 0
5. september 15:00
9. runde
Tekstilshchik
Olimp Dolgoprudny
3 – 1
11. september 15:00
10. runde
Tekstilshchik
SKA-Khabarovsk
0 – 3
15. september 17:00
11. runde
Tekstilshchik
FC Volgar
1 – 2
19. september 15:00
12. runde
Metalurg Lypetsk
Tekstilshchik
0 – 0
25. september 15:30
13. runde
Tekstilshchik
Baltika
3 – 2
29. september 17:00
14. runde
Fakel
Tekstilshchik
3 – 0
3. oktober 16:00
15. runde
Tekstilshchik
Tomsk
1 – 1
9. oktober 15:00
16. runde
Tekstilshchik
Chayka
0 – 0
9. oktober 16:00
16. runde
FC Orenburg
Tekstilshchik
2 – 0
13. oktober 15:00
17. runde
Tekstilshchik
Akron Togliatti
2 – 2
17. oktober 15:00
18. runde
Neftekhimik
Tekstilshchik
3 – 1
23. oktober 12:00
19. runde
Tekstilshchik
KamAZ
4 – 1
31. oktober 12:00
20. runde
Tekstilshchik
FC Krasnodar II
0 – 1
6. november 12:00
21. runde
Tekstilshchik
Torpedo Moskva
1 – 1
13. november 12:00
22. runde
Yenisey Krasnoyarsk
Tekstilshchik
3 – 0
17. november 13:00
23. runde
Tekstilshchik
PFC Kuban
1 – 3
21. november 12:00
24. runde
Spartak Moskva II
Tekstilshchik
2 – 1
27. november 12:00
25. runde
Tekstilshchik
FC Alania Vladikavkaz
vs
6. marts 16:00
26. runde
Veles Moscow
Tekstilshchik
vs
12. marts 16:00
27. runde
Olimp Dolgoprudny
Tekstilshchik
vs
19. marts 16:00
28. runde
SKA-Khabarovsk
Tekstilshchik
vs
26. marts 16:00
29. runde
FC Volgar
Tekstilshchik
vs
2. april 16:00
30. runde
Tekstilshchik
Metalurg Lypetsk
vs
6. april 16:00
31. runde
Baltika
Tekstilshchik
vs
10. april 16:00
32. runde
Tekstilshchik
Fakel
vs
16. april 16:00
33. runde
Tomsk
Tekstilshchik
vs
23. april 16:00
34. runde
Chayka
Tekstilshchik
0 – 0
23. april 16:00
34. runde
Tekstilshchik
FC Orenburg
vs
30. april 16:00
35. runde
Akron Togliatti
Tekstilshchik
vs
7. maj 16:00
36. runde
Tekstilshchik
Neftekhimik
vs
15. maj 16:00
37. runde
Tekstilshchik
FC Rotor Volgograd
vs
21. maj 16:00
38. runde