Luk
Logo for Armavir FC

Om Armavir FC

Land: Rusland
Træner: Arsen Papikyan


Turneringer med deltagelse af Armavir FC

Turnering Placering Form
National Football League #12
har tabt 2 udekampe i træk
Pokal 4. Runde
har tabt seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har tabt 2 udekampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Armavir FC fra nyhedsarkivet

Nyheder om Armavir FC

22/01 09:17


Spillertrup for Armavir FC

Nr. Navn Position
3. Albert Gadzhibekov (32 år) Midtbane
4. Denis Klopkov (34 år) Midtbane
5. Doumbia Seku (26 år) Midtbane
7. Azamat Gurfov (26 år) Midtbane
9. Amur Kalmykov (25 år) Angreb
11. Edward Lusikyan (36 år) Midtbane
13. Maksim Matyusha (25 år) Målmand
15. Temur Mustafin (24 år) Midtbane
22. Petr Ten (27 år) Forsvar
33. Nail Zamaliev (30 år) Midtbane
64. Denis Kutin (26 år) Forsvar
77. Ruslan Rzaev (22 år) Angreb
78. Igor Ponomarev (23 år) Forsvar
90. Oleg Polyakov (29 år) Angreb
91. Georgi Ternovsky (18 år) Målmand
92. Radik Khayrullov (27 år) Forsvar
98. Dmitri Pereverzev (22 år) Angreb
99. Nikita Bezlikhotnov (29 år) Midtbane
Artem Gerasimov (23 år) Målmand
Vladis Emmerson (24 år) Forsvar
Vladimir Lobkarev (26 år) Forsvar
Zurab Gigashvili (18 år) Forsvar
Igor Gorbunov (25 år) Midtbane
Aleksandr Dzhumaev (22 år) Midtbane
Viktor Sergeev (26 år) Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Armavir FC
FC Krasnodar II
2 – 1
9. juli 18:00
1. runde
Tomsk
Armavir FC
2 – 0
13. juli 14:00
2. runde
Armavir FC
Neftekhimik
0 – 2
20. juli 18:00
3. runde
Shinnik Yaroslavl
Armavir FC
1 – 1
24. juli 17:30
4. runde
Armavir FC
Spartak Moskva II
1 – 1
29. juli 18:00
5. runde
Torpedo Moskva
Armavir FC
2 – 1
4. august 17:00
6. runde
Armavir FC
Chayka
2 – 1
10. august 18:00
7. runde
Fakel
Armavir FC
0 – 2
14. august 18:00
8. runde
Armavir FC
Baltika
1 – 1
18. august 18:00
9. runde
Chernomorets Novorossiysk
Armavir FC
3 – 0
21. august 17:00
4. runde
SKA-Khabarovsk
Armavir FC
3 – 0
25. august 09:00
10. runde
Armavir FC
Mordovya
0 – 0
31. august 18:00
11. runde
Nizhny Novgorod
Armavir FC
1 – 0
7. september 14:00
12. runde
Armavir FC
Chertanovo Moscow
1 – 1
15. september 16:30
13. runde
Armavir FC
Luch Energiya
0 – 0
21. september 17:00
14. runde
Avangard Kursk
Armavir FC
2 – 1
29. september 15:00
15. runde
Armavir FC
Tekstilshchik
2 – 0
5. oktober 16:00
16. runde
Yenisey Krasnoyarsk
Armavir FC
1 – 1
12. oktober 12:00
17. runde
Armavir FC
FC Rotor Volgograd
0 – 0
19. oktober 16:00
18. runde
Khimki
Armavir FC
1 – 0
23. oktober 17:30
19. runde
Armavir FC
Tomsk
1 – 1
27. oktober 15:00
20. runde
Neftekhimik
Armavir FC
2 – 1
3. november 12:00
21. runde
Armavir FC
Shinnik Yaroslavl
0 – 1
9. november 14:00
22. runde
Spartak Moskva II
Armavir FC
1 – 3
13. november 10:30
23. runde
Armavir FC
Torpedo Moskva
2 – 1
17. november 14:00
24. runde
Chayka
Armavir FC
1 – 0
23. november 12:00
25. runde
Armavir FC
Fakel
1 – 0
9. marts 15:00
26. runde
Baltika
Armavir FC
2 – 0
15. marts 15:00
27. runde
Armavir FC
SKA-Khabarovsk
vs
22. marts 15:00
28. runde
Mordovya
Armavir FC
vs
29. marts 14:00
29. runde
Armavir FC
Nizhny Novgorod
vs
4. april 14:00
30. runde
Chertanovo Moscow
Armavir FC
vs
8. april 14:00
31. runde
Luch Energiya
Armavir FC
vs
12. april 14:00
32. runde
Armavir FC
Avangard Kursk
vs
18. april 14:00
33. runde
Tekstilshchik
Armavir FC
vs
26. april 14:00
34. runde
Armavir FC
Yenisey Krasnoyarsk
vs
2. maj 14:00
35. runde
FC Rotor Volgograd
Armavir FC
vs
6. maj 14:00
36. runde
Armavir FC
Khimki
vs
10. maj 14:00
37. runde
FC Krasnodar II
Armavir FC
vs
16. maj 14:00
38. runde