Luk
Logo for Znamya Noginsk

Om Znamya Noginsk

Land: Rusland


Turneringer med deltagelse af Znamya Noginsk

Turnering Placering Form
2. Division Center #9
har ikke vundet 6 udekampe i træk
Pokal Gr. 9 #3
har tabt samtlige kampe
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har ikke vundet 4 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Znamya Noginsk fra nyhedsarkivet

Nyheder om Znamya Noginsk

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Znamya Noginsk

Navn Position
Vitaly Chilyushkin (32 år) Målmand
Anton Nikiforov (32 år) Forsvar
Ilya Shurygin (23 år) Forsvar
Dmitri Dolgov (23 år) Forsvar
Nikita Supagin (20 år) Forsvar
Renat Yanbaev (37 år) Forsvar
Roman Shishkin (35 år) Forsvar
Aleksandr Sheshukov (38 år) Forsvar
Dmitri Savin (23 år) Midtbane
Vladislav Razdelkin (23 år) Midtbane
Kirill Maklyaev (22 år) Midtbane
Aleksandr Ryzhkov (19 år) Midtbane
Aleksandr Ivashchov (19 år) Midtbane
Konstantin Belov (32 år) Midtbane
Stanislav Perederiy (21 år) Midtbane
Andrey Harutyunyan (19 år) Angreb
Sergey Popovitskiy (25 år) Angreb
Artem Chemagin (25 år) Angreb
Ivan Stolbovoy (35 år) Angreb
Anton Mamonov (32 år) Angreb
Roman Pavlyuchenko (40 år) Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Znamya Noginsk
Strogino
3 – 1
18. juli 17:30
1. runde
SKA-Khabarovsk II
Znamya Noginsk
3 – 0
24. juli 09:00
2. runde
Znamya Noginsk
FK Saransk
0 – 5
7. august 13:00
4. runde
Znamya Noginsk
Kolomna
5 – 3
21. august 16:00
6. runde
Znamya Noginsk
Yenisey Krasnoyarsk
0 – 4
25. august 16:00
1. runde
Rodina
Znamya Noginsk
3 – 0
29. august 16:00
7. runde
Znamya Noginsk
Peresvet Domodedovo
0 – 2
3. september 15:00
8. runde
Metalurg Vidnoe
Znamya Noginsk
2 – 3
7. september 14:00
9. runde
Znamya Noginsk
Saturn Ramenskoye
0 – 1
14. september 14:00
10. runde
Khimki 2
Znamya Noginsk
1 – 2
18. september 12:00
11. runde
Znamya Noginsk
Krylya Sovetov Samara
0 – 10
22. september 15:00
2. runde
Znamya Noginsk
SKA-Khabarovsk II
1 – 0
26. september 14:00
12. runde
FK Saransk
Znamya Noginsk
1 – 0
4. oktober 17:00
14. runde
Znamya Noginsk
Kvant Obninsk
1 – 1
10. oktober 14:00
15. runde
Kolomna
Znamya Noginsk
6 – 2
14. oktober 13:00
16. runde
Znamya Noginsk
Rodina
1 – 4
19. oktober 14:00
17. runde
Peresvet Domodedovo
Znamya Noginsk
2 – 1
25. oktober 14:00
18. runde
Znamya Noginsk
Metalurg Vidnoe
3 – 1
31. oktober 12:00
19. runde
Saturn Ramenskoye
Znamya Noginsk
5 – 0
4. november 13:00
20. runde
Znamya Noginsk
Khimki 2
0 – 5
10. november 12:00
21. runde
Strogino
Znamya Noginsk
4 – 3
14. november 13:00
22. runde
Kvant Obninsk
Znamya Noginsk
1 – 1
17. november 12:00
5. runde