Luk
Logo for Gala Fairydean Rovers

Om Gala Fairydean Rovers

Land: Skotland
Stadion: 3G Arena
Placering: Galashiels, Skotland
Kapacitet: 4.000 tilskuere


Turneringer med deltagelse af Gala Fairydean Rovers

Turnering Placering Form
Lowland League #10
har tabt samtlige hjemmekampe


Se flere relaterede nyheder om Gala Fairydean Rovers fra nyhedsarkivet

Nyheder om Gala Fairydean Rovers

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Gala Fairydean Rovers

Navn Position
Kieran Ainslie (30 år) Forsvar
Colin Galbraith Forsvar
Scott Main (25 år) Forsvar
Billy Miller Forsvar
George Windram (28 år) Forsvar
Lee Stephen Forsvar
Dean McColm Midtbane
David Bonnar (22 år) Midtbane
Rhys Craigie (22 år) Midtbane
Daniel Galbraith (29 år) Midtbane
Darren Smith (32 år) Midtbane
Ross Aitchison (32 år) Midtbane
Kieran Watson (20 år) Midtbane
Taylor Hope Midtbane
Ryan Clapperton Midtbane
Fraser Malcolm Angreb
Josh Morris (27 år) Angreb
Jamie Gibson Angreb
Des Sutherland Angreb
Danny Simpson Angreb
Hagen Steele Angreb
Callum Jardine Angreb
Stuart Noble (35 år) Angreb
Sean Paliczka (35 år) Angreb
Sean Pringle
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Gala Fairydean Rovers
Lossiemouth
6 – 0
22. september 16:00
1. runde
Gala Fairydean Rovers
East Stirlingshire
2 – 0
20. oktober 16:00
2. runde
East Kilbride
Gala Fairydean Rovers
1 – 0
24. november 16:00
3. runde
Gala Fairydean Rovers
Cumbernauld Colts
0 – 3
27. juli 16:00
1. runde
Vale of Leithen
Gala Fairydean Rovers
1 – 5
30. juli 20:15
2. runde
Dalbeattie Star
Gala Fairydean Rovers
0 – 1
3. august 16:00
3. runde
Gala Fairydean Rovers
Spartans
0 – 2
10. august 16:00
4. runde
Civil Service Strollers
Gala Fairydean Rovers
vs
24. august 16:00
5. runde
Gala Fairydean Rovers
East Stirlingshire
vs
28. august 20:45
6. runde
Stirling University FC
Gala Fairydean Rovers
vs
31. august 16:00
7. runde
Gala Fairydean Rovers
Berwick
vs
7. september 16:00
8. runde
Kelty Hearts
Gala Fairydean Rovers
vs
28. september 16:00
9. runde
Gretna FC 2008
Gala Fairydean Rovers
vs
1. oktober 20:45
10. runde
Gala Fairydean Rovers
BSC Glasgow
vs
5. oktober 16:00
11. runde
Gala Fairydean Rovers
Bonnyrigg Rose Athletic
vs
26. oktober 16:00
12. runde
Edinburgh University
Gala Fairydean Rovers
vs
2. november 16:00
13. runde
Caledonian Braves
Gala Fairydean Rovers
vs
16. november 16:00
14. runde
Gala Fairydean Rovers
East Kilbride
vs
23. november 16:00
15. runde
Gala Fairydean Rovers
Stirling University FC
vs
7. december 16:00
16. runde
BSC Glasgow
Gala Fairydean Rovers
vs
14. december 16:00
17. runde
Spartans
Gala Fairydean Rovers
vs
21. december 16:00
18. runde
Gala Fairydean Rovers
Vale of Leithen
vs
28. december 16:00
19. runde
Berwick
Gala Fairydean Rovers
vs
4. januar 16:00
20. runde
Gala Fairydean Rovers
Caledonian Braves
vs
11. januar 16:00
21. runde
Gala Fairydean Rovers
Gretna FC 2008
vs
25. januar 16:00
22. runde
East Kilbride
Gala Fairydean Rovers
vs
1. februar 16:00
23. runde
Bonnyrigg Rose Athletic
Gala Fairydean Rovers
vs
8. februar 16:00
24. runde
East Stirlingshire
Gala Fairydean Rovers
vs
15. februar 16:00
25. runde
Gala Fairydean Rovers
Kelty Hearts
vs
22. februar 16:00
26. runde
Gala Fairydean Rovers
Civil Service Strollers
vs
29. februar 16:00
27. runde
Gala Fairydean Rovers
Dalbeattie Star
vs
21. marts 16:00
28. runde
Cumbernauld Colts
Gala Fairydean Rovers
vs
11. april 16:00
29. runde
Gala Fairydean Rovers
Edinburgh University
vs
18. april 16:00
30. runde