LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
Logo for Navalcarnero

Om Navalcarnero

Land: Spanien
Stadion: Estadio Mariano González


Turneringer med deltagelse af Navalcarnero

Turnering Placering Form
Segunda B Gruppe I #19
har ikke vundet 10 kampe i træk
Copa Del Rey 1. Runde
har tabt seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har ikke vundet 10 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Navalcarnero fra nyhedsarkivet

Nyheder om Navalcarnero

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Navalcarnero

Navn Position
Alberto Olmedo (32 år) Målmand
Manuel Jaimez (30 år) Forsvar
Jesus González (28 år) Forsvar
Luis Acosta (24 år) Forsvar
Álex González (35 år) Forsvar
Antonio Montoro (22 år) Forsvar
Stevens Barreto (26 år) Forsvar
Sergio Segura (23 år) Forsvar
Alberto Alonso (24 år) Midtbane
Carlos Garcia (23 år) Midtbane
Jesus Mena (22 år) Midtbane
Juan Moreno (22 år) Midtbane
David Rodriguez (28 år) Midtbane
Francisco Garcia (25 år) Midtbane
Gonzalo Rosa Midtbane
Julio Cidoncha (30 år) Midtbane
Gonzalo Iglesias (34 år) Midtbane
Cifo (26 år) Midtbane
Pedro Astray (27 år) Midtbane
Joaquin Cerda (34 år) Angreb
Iago Beceiro (26 år) Angreb
Juan Esnaider (28 år) Angreb
Jose Antonio (34 år)
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Navalcarnero
Coruxo F.C.
1 – 1
26. august 18:30
1. runde
Rapido de Bouzas
Navalcarnero
0 – 3
1. september 18:30
2. runde
Navalcarnero
Leonesa
0 – 2
5. september 20:00
1. runde
Navalcarnero
Pontevedra
1 – 1
8. september 18:00
3. runde
Las Palmas B
Navalcarnero
1 – 0
16. september 13:00
4. runde
Navalcarnero
Atletico Madrid B
2 – 4
23. september 17:00
5. runde
Real Madrid Castilla
Navalcarnero
3 – 1
29. september 16:30
6. runde
Navalcarnero
Unionistas de Salamanca
0 – 1
7. oktober 17:00
7. runde
Leonesa
Navalcarnero
3 – 1
13. oktober 18:00
8. runde
AD Union Adarve
Navalcarnero
3 – 2
21. oktober 12:00
9. runde
Navalcarnero
Real Valladolid B
3 – 2
28. oktober 12:00
10. runde
Inter de Madrid
Navalcarnero
1 – 1
4. november 12:00
11. runde
Navalcarnero
Celta Vigo B
3 – 1
11. november 16:30
12. runde
Fuenlabrada
Navalcarnero
2 – 0
18. november 12:00
13. runde
Navalcarnero
Ponferradina
1 – 0
25. november 16:30
14. runde
Burgos CF
Navalcarnero
0 – 0
2. december 12:00
15. runde
Navalcarnero
Salamanca CF UDS
1 – 1
9. december 16:30
16. runde
Guijuelo
Navalcarnero
1 – 1
16. december 17:00
17. runde
Navalcarnero
RC Deportivo Fabril
2 – 0
22. december 16:30
18. runde
San Sebastian de los Reyes
Navalcarnero
2 – 0
6. januar 12:00
19. runde
Coruxo F.C.
Navalcarnero
3 – 1
13. januar 16:30
20. runde
Navalcarnero
Rapido de Bouzas
0 – 1
20. januar 16:30
21. runde
Pontevedra
Navalcarnero
2 – 0
27. januar 17:00
22. runde
Navalcarnero
Las Palmas B
0 – 1
3. februar 11:30
23. runde
Atletico Madrid B
Navalcarnero
3 – 0
10. februar 12:00
24. runde
Navalcarnero
Real Madrid Castilla
2 – 3
17. februar 16:30
25. runde
Unionistas de Salamanca
Navalcarnero
1 – 0
24. februar 12:00
26. runde
Navalcarnero
Leonesa
0 – 1
3. marts 16:30
27. runde
Navalcarnero
AD Union Adarve
3 – 2
10. marts 12:00
28. runde
Real Valladolid B
Navalcarnero
2 – 1
16. marts 16:30
29. runde
Navalcarnero
Inter de Madrid
1 – 5
24. marts 12:00
30. runde
Celta Vigo B
Navalcarnero
3 – 1
31. marts 12:00
31. runde
Navalcarnero
Fuenlabrada
0 – 2
7. april 17:00
32. runde
Ponferradina
Navalcarnero
3 – 0
13. april 20:00
33. runde
Navalcarnero
Burgos CF
1 – 1
21. april 17:00
34. runde
Salamanca CF UDS
Navalcarnero
3 – 2
28. april 17:00
35. runde
Navalcarnero
Guijuelo
0 – 1
5. maj 17:00
36. runde
RC Deportivo Fabril
Navalcarnero
3 – 0
11. maj 17:00
37. runde
Navalcarnero
San Sebastian de los Reyes
2 – 3
19. maj 18:00
38. runde