Luk
Logo for Salamanca CF UDS

Om Salamanca CF UDS

Land: Spanien


Turneringer med deltagelse af Salamanca CF UDS

Turnering Placering Form
Segunda B Gruppe II #18 Salamanca CF UDS har endnu ikke spillet nogen kampe i denne turnering


Se flere relaterede nyheder om Salamanca CF UDS fra nyhedsarkivet

Nyheder om Salamanca CF UDS

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Salamanca CF UDS

Navn Position
Dani Sotres (26 år) Målmand
Javier Carpio (35 år) Forsvar
Marco Ivan Perez (31 år) Forsvar
Junior (22 år) Midtbane
Albert Vivancos (25 år) Midtbane
Carlos Indiano (30 år) Midtbane
Santiago Jimenez (26 år) Midtbane
Antonio Amaro (27 år) Midtbane
Manu Molina (27 år) Midtbane
Armando Lozano (34 år) Midtbane
Jehu Chiapas (33 år) Midtbane
David Torres (33 år) Angreb
Juan Carlos (34 år) Angreb
Hugo Diaz (31 år) Angreb
Nestor Calderon (30 år) Angreb
Martin Luis Galvan (26 år) Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Salamanca CF UDS
Arenas Getxo
vs
25. august 19:00
1. runde
SD Amorebieta
Salamanca CF UDS
vs
1. september 18:00
2. runde
Salamanca CF UDS
Real Union
vs
8. september 18:00
3. runde
Athletic Bilbao B
Salamanca CF UDS
vs
15. september 18:00
4. runde
Salamanca CF UDS
Logrones
vs
22. september 18:00
5. runde
Burgos CF
Salamanca CF UDS
vs
29. september 18:00
6. runde
Salamanca CF UDS
Unionistas de Salamanca
vs
6. oktober 18:00
7. runde
Guijuelo
Salamanca CF UDS
vs
13. oktober 12:00
8. runde
Salamanca CF UDS
Izarra
vs
20. oktober 18:00
9. runde
SD Leioa
Salamanca CF UDS
vs
27. oktober 18:00
10. runde
Salamanca CF UDS
Barakaldo
vs
3. november 18:00
11. runde
Real Sociedad B
Salamanca CF UDS
vs
10. november 18:00
12. runde
Salamanca CF UDS
Alaves B
vs
17. november 18:00
13. runde
Club Haro Deportivo
Salamanca CF UDS
vs
24. november 18:00
14. runde
Salamanca CF UDS
CD Calahorra
vs
1. december 18:00
15. runde
Leonesa
Salamanca CF UDS
vs
8. december 12:00
16. runde
Real Valladolid B
Salamanca CF UDS
vs
15. december 18:00
17. runde
Salamanca CF UDS
Tudelano
vs
22. december 18:00
18. runde
Osasuna B
Salamanca CF UDS
vs
5. januar 12:00
19. runde
Arenas Getxo
Salamanca CF UDS
vs
12. januar 12:00
20. runde
Salamanca CF UDS
SD Amorebieta
vs
19. januar 12:00
21. runde
Real Union
Salamanca CF UDS
vs
26. januar 12:00
22. runde
Salamanca CF UDS
Athletic Bilbao B
vs
2. februar 12:00
23. runde
Logrones
Salamanca CF UDS
vs
9. februar 12:00
24. runde
Salamanca CF UDS
Burgos CF
vs
16. februar 12:00
25. runde
Unionistas de Salamanca
Salamanca CF UDS
vs
23. februar 12:00
26. runde
Salamanca CF UDS
Guijuelo
vs
1. marts 12:00
27. runde
Izarra
Salamanca CF UDS
vs
8. marts 12:00
28. runde
Salamanca CF UDS
SD Leioa
vs
15. marts 12:00
29. runde
Barakaldo
Salamanca CF UDS
vs
22. marts 12:00
30. runde
Salamanca CF UDS
Real Sociedad B
vs
29. marts 12:00
31. runde
Alaves B
Salamanca CF UDS
vs
5. april 12:00
32. runde
Salamanca CF UDS
Club Haro Deportivo
vs
12. april 12:00
33. runde
CD Calahorra
Salamanca CF UDS
vs
19. april 12:00
34. runde
Salamanca CF UDS
Leonesa
vs
26. april 12:00
35. runde
Salamanca CF UDS
Real Valladolid B
vs
3. maj 12:00
36. runde
Tudelano
Salamanca CF UDS
vs
10. maj 12:00
37. runde
Salamanca CF UDS
Osasuna B
vs
17. maj 12:00
38. runde