Luk
Logo for Salamanca CF UDS

Om Salamanca CF UDS

Land: Spanien


Turneringer med deltagelse af Salamanca CF UDS

Turnering Placering Form


Se flere relaterede nyheder om Salamanca CF UDS fra nyhedsarkivet

Nyheder om Salamanca CF UDS

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Salamanca CF UDS

Navn Position
Dani Sotres (27 år) Målmand
Leonardo Sepulveda (19 år) Forsvar
Aldo One (25 år) Forsvar
Marco Ivan Perez (32 år) Forsvar
Javier Carpio (36 år) Forsvar
Borja Lopez (27 år) Forsvar
Alex Serrano (25 år) Midtbane
Albert Vivancos (26 år) Midtbane
Carlos Indiano (31 år) Midtbane
Antonio Amaro (28 år) Midtbane
Sergio Molina (24 år) Midtbane
Jehu Chiapas (34 år) Midtbane
Armando Lozano (35 år) Midtbane
Juan Carlos (35 år) Angreb
Hugo Diaz (32 år) Angreb
Angel Sanchez (22 år) Angreb
Giovanni (21 år) Angreb
David Torres (34 år) Angreb
Martin Luis Galvan (27 år) Angreb
Eduardo Ubis (32 år) Angreb
Uxio Da Pena (29 år) Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Salamanca CF UDS
Arenas Getxo
3 – 1
25. august 19:00
1. runde
SD Amorebieta
Salamanca CF UDS
2 – 3
31. august 16:30
2. runde
Salamanca CF UDS
Real Union
1 – 1
8. september 19:00
3. runde
Athletic Bilbao B
Salamanca CF UDS
4 – 0
14. september 18:00
4. runde
Salamanca CF UDS
Logrones
0 – 2
22. september 17:00
5. runde
Burgos CF
Salamanca CF UDS
1 – 0
29. september 16:30
6. runde
Salamanca CF UDS
Unionistas de Salamanca
2 – 0
6. oktober 17:00
7. runde
Guijuelo
Salamanca CF UDS
1 – 2
13. oktober 17:30
8. runde
Salamanca CF UDS
Izarra
1 – 1
20. oktober 17:00
9. runde
SD Leioa
Salamanca CF UDS
2 – 1
26. oktober 16:00
10. runde
Salamanca CF UDS
Barakaldo
3 – 0
2. november 20:00
11. runde
Real Sociedad B
Salamanca CF UDS
3 – 1
9. november 18:00
12. runde
Salamanca CF UDS
Deportivo Alaves B
1 – 0
17. november 17:00
13. runde
Club Haro Deportivo
Salamanca CF UDS
1 – 2
24. november 17:00
14. runde
Salamanca CF UDS
CD Calahorra
1 – 2
1. december 17:00
15. runde
Leonesa
Salamanca CF UDS
3 – 1
6. december 17:30
16. runde
Real Valladolid B
Salamanca CF UDS
3 – 0
14. december 16:00
17. runde
Salamanca CF UDS
Tudelano
2 – 1
21. december 17:00
18. runde
Osasuna B
Salamanca CF UDS
1 – 1
4. januar 16:30
19. runde
Arenas Getxo
Salamanca CF UDS
2 – 1
11. januar 18:00
20. runde
Salamanca CF UDS
SD Amorebieta
0 – 3
19. januar 17:00
21. runde
Real Union
Salamanca CF UDS
0 – 1
26. januar 17:00
22. runde
Salamanca CF UDS
Athletic Bilbao B
1 – 1
1. februar 17:00
23. runde
Logrones
Salamanca CF UDS
1 – 0
9. februar 17:00
24. runde
Salamanca CF UDS
Burgos CF
0 – 1
16. februar 17:00
25. runde
Unionistas de Salamanca
Salamanca CF UDS
1 – 1
23. februar 17:00
26. runde
Salamanca CF UDS
Guijuelo
0 – 0
1. marts 17:00
27. runde
Izarra
Salamanca CF UDS
1 – 1
8. marts 17:00
28. runde
Salamanca CF UDS
SD Leioa
0 – 0
15. marts 17:00
29. runde
Barakaldo
Salamanca CF UDS
0 – 0
22. marts 12:00
30. runde
Salamanca CF UDS
Real Sociedad B
0 – 0
29. marts 12:00
31. runde
Deportivo Alaves B
Salamanca CF UDS
0 – 0
5. april 12:00
32. runde
Salamanca CF UDS
Club Haro Deportivo
0 – 0
12. april 12:00
33. runde
CD Calahorra
Salamanca CF UDS
0 – 0
19. april 12:00
34. runde
Salamanca CF UDS
Leonesa
0 – 0
26. april 12:00
35. runde
Salamanca CF UDS
Real Valladolid B
0 – 0
3. maj 12:00
36. runde
Tudelano
Salamanca CF UDS
0 – 0
10. maj 12:00
37. runde
Salamanca CF UDS
Osasuna B
0 – 0
17. maj 12:00
38. runde