LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
Logo for RS Gimnastica

Om RS Gimnastica

Land: Spanien
Stadion: Estadio El Malecon


Turneringer med deltagelse af RS Gimnastica

Turnering Placering Form
Segunda B Gruppe II #19
har ikke vundet 10 udekampe i træk
Copa Del Rey 1. Runde
har tabt seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har ikke vundet 10 udekampe i træk


Se flere relaterede nyheder om RS Gimnastica fra nyhedsarkivet

Nyheder om RS Gimnastica

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Real Union
RS Gimnastica
1 – 1
26. august 18:00
1. runde
RS Gimnastica
Athletic Bilbao B
0 – 0
1. september 20:30
2. runde
CD Calahorra
RS Gimnastica
5 – 3
5. september 20:30
1. runde
Tudelano
RS Gimnastica
2 – 1
8. september 18:00
3. runde
RS Gimnastica
CD Vitoria
0 – 2
16. september 18:00
4. runde
RS Gimnastica
SD Amorebieta
1 – 2
23. september 18:00
5. runde
SD Leioa
RS Gimnastica
2 – 1
29. september 18:00
6. runde
RS Gimnastica
SD Gernika
1 – 0
7. oktober 17:00
7. runde
Real Oviedo B
RS Gimnastica
2 – 0
14. oktober 12:00
8. runde
RS Gimnastica
Logrones
0 – 1
21. oktober 17:00
9. runde
Real Sociedad B
RS Gimnastica
0 – 0
27. oktober 16:00
10. runde
RS Gimnastica
Mirandes
1 – 0
4. november 12:00
11. runde
Arenas Getxo
RS Gimnastica
0 – 1
10. november 17:00
12. runde
RS Gimnastica
Izarra
0 – 0
18. november 17:00
13. runde
Racing Santander
RS Gimnastica
1 – 0
25. november 17:00
14. runde
RS Gimnastica
Cultural De Durango
1 – 2
2. december 17:00
15. runde
Barakaldo
RS Gimnastica
1 – 0
9. december 17:00
16. runde
RS Gimnastica
UP Langreo
0 – 2
16. december 17:00
17. runde
Sporting Gijon B
RS Gimnastica
0 – 1
22. december 15:45
18. runde
RS Gimnastica
CD Calahorra
1 – 1
6. januar 17:00
19. runde
RS Gimnastica
Real Union
1 – 1
13. januar 17:00
20. runde
Athletic Bilbao B
RS Gimnastica
1 – 0
19. januar 19:00
21. runde
RS Gimnastica
Tudelano
0 – 1
27. januar 17:00
22. runde
CD Vitoria
RS Gimnastica
2 – 0
3. februar 12:30
23. runde
SD Amorebieta
RS Gimnastica
1 – 1
9. februar 16:30
24. runde
RS Gimnastica
SD Leioa
1 – 1
17. februar 17:00
25. runde
SD Gernika
RS Gimnastica
0 – 0
24. februar 17:00
26. runde
RS Gimnastica
Real Oviedo B
2 – 1
3. marts 17:00
27. runde
Logrones
RS Gimnastica
3 – 0
10. marts 17:00
28. runde
RS Gimnastica
Real Sociedad B
1 – 0
17. marts 17:00
29. runde
Mirandes
RS Gimnastica
1 – 0
24. marts 17:00
30. runde
RS Gimnastica
Arenas Getxo
1 – 1
31. marts 17:00
31. runde
Izarra
RS Gimnastica
2 – 2
7. april 17:00
32. runde
RS Gimnastica
Racing Santander
0 – 0
14. april 17:00
33. runde
Cultural De Durango
RS Gimnastica
4 – 4
18. april 18:00
34. runde
RS Gimnastica
Barakaldo
1 – 3
28. april 17:00
35. runde
UP Langreo
RS Gimnastica
1 – 0
4. maj 18:30
36. runde
RS Gimnastica
Sporting Gijon B
1 – 1
12. maj 18:00
37. runde
CD Calahorra
RS Gimnastica
1 – 0
19. maj 18:00
38. runde