Luk
Logo for Akropolis IF

Om Akropolis IF

Land: Sverige


Turneringer med deltagelse af Akropolis IF

Turnering Placering Form
1. Division Nord #1
er ubesejret i samtlige kampe
Svenska Cupen 1. Runde
har vundet seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
er ubesejret i samtlige kampe


Se flere relaterede nyheder om Akropolis IF fra nyhedsarkivet

Nyheder om Akropolis IF

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

IFK Lidingö
Akropolis IF
0 – 1
13. juni 19:15
1. runde
Akropolis IF
Örebro
1 – 2
23. august 18:30
2. runde
Rynninge IK
Akropolis IF
2 – 3
6. april 14:00
1. runde
Akropolis IF
Carlstad United
2 – 2
13. april 16:00
2. runde
Karlslunds IF HFK
Akropolis IF
1 – 1
20. april 16:00
3. runde
Akropolis IF
Karlstad BK
2 – 0
27. april 16:00
4. runde
Umeå
Akropolis IF
1 – 3
1. maj 15:00
5. runde
Akropolis IF
Sollentuna FF
1 – 1
5. maj 15:00
6. runde
Sandvikens IF
Akropolis IF
2 – 2
12. maj 17:00
7. runde
Akropolis IF
Bodens BK
8 – 0
18. maj 14:00
8. runde
IF Sylvia
Akropolis IF
1 – 3
25. maj 16:00
9. runde
BK Forward
Akropolis IF
0 – 3
29. maj 19:30
10. runde
Akropolis IF
Team TG FF
4 – 0
2. juni 15:00
11. runde
BKV Norrtälje
Akropolis IF
0 – 4
5. juni 19:30
1. runde
Akropolis IF
Nyköpings BIS
2 – 0
8. juni 16:00
12. runde
Vasalunds IF
Akropolis IF
1 – 2
16. juni 17:00
13. runde
Akropolis IF
Gefle
vs
23. juni 15:00
14. runde
FC Linköping City
Akropolis IF
vs
29. juni 16:00
15. runde
Akropolis IF
Sandvikens IF
vs
6. juli 16:00
16. runde
Sollentuna FF
Akropolis IF
vs
4. august 16:00
17. runde
Akropolis IF
Karlslunds IF HFK
vs
10. august 16:00
18. runde
Nyköpings BIS
Akropolis IF
vs
17. august 16:00
19. runde
Akropolis IF
IF Sylvia
vs
25. august 15:00
20. runde
Bodens BK
Akropolis IF
vs
1. september 14:00
21. runde
Karlstad BK
Akropolis IF
vs
8. september 16:00
22. runde
Akropolis IF
FC Linköping City
vs
15. september 15:00
23. runde
Carlstad United
Akropolis IF
vs
22. september 16:00
24. runde
Akropolis IF
Umeå
vs
29. september 15:00
25. runde
Akropolis IF
BK Forward
vs
6. oktober 15:00
26. runde
Gefle
Akropolis IF
vs
13. oktober 15:00
27. runde
Akropolis IF
Vasalunds IF
vs
20. oktober 15:00
28. runde
Team TG FF
Akropolis IF
vs
27. oktober 15:00
29. runde
Akropolis IF
Rynninge IK
vs
2. november 14:00
30. runde