Luk
Logo for Brommapojkarna

Om Brommapojkarna

Land: Sverige


Turneringer med deltagelse af Brommapojkarna

Turnering Placering Form
Svenska Cupen Gruppe 3 #3
har ikke vundet i samtlige kampe
1. Division Nord #1 Brommapojkarna har endnu ikke spillet nogen kampe i denne turnering
Træningskamp 1. Runde
har tabt seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har ikke vundet i samtlige kampe


Se flere relaterede nyheder om Brommapojkarna fra nyhedsarkivet

Nyheder om Brommapojkarna

10/03 13:17
04/03 18:52
03/03 07:23
16/01 10:35
03/11 17:16
10/07 21:27
25/11 16:46
11/11 16:56
05/11 21:06
07/10 19:27


Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Gottne IF
Brommapojkarna
2 – 4
21. august 17:30
2. runde
Brommapojkarna
Östersunds FK
0 – 4
31. januar 16:30
Færdig
GIF Sundsvall
Brommapojkarna
2 – 2
24. februar 19:00
1. runde
Brommapojkarna
Hammarby
0 – 2
1. marts 16:30
2. runde
Varbergs BoIS FC
Brommapojkarna
1 – 1
8. marts 12:30
3. runde
IK Frej Täby
Brommapojkarna
vs
4. april 19:00
1. runde
Brommapojkarna
Sandvikens IF
vs
10. april 15:00
2. runde
IFK Luleå
Brommapojkarna
vs
19. april 16:00
3. runde
Brommapojkarna
IFK Haninge BRB
vs
25. april 12:00
4. runde
Gefle
Brommapojkarna
vs
3. maj 16:00
5. runde
Brommapojkarna
IFK Berga
vs
9. maj 12:00
6. runde
Brommapojkarna
Syrianska
0 – 0
9. maj 12:00
6. runde
IF Karlstad
Brommapojkarna
vs
16. maj 16:00
7. runde
Täby FK
Brommapojkarna
vs
21. maj 14:00
8. runde
Brommapojkarna
Team TG FF
vs
24. maj 16:00
9. runde
Brommapojkarna
Sollentuna F?
vs
30. maj 12:00
10. runde
Vasalunds IF
Brommapojkarna
vs
7. juni 15:30
11. runde
Brommapojkarna
Karlslunds IF HFK
vs
13. juni 16:00
12. runde
IF Sylvia
Brommapojkarna
vs
18. juni 19:00
13. runde
Brommapojkarna
Nyköpings BIS
vs
28. juni 17:00
14. runde
Örebro Syrianska IF
Brommapojkarna
vs
4. juli 14:00
15. runde
Brommapojkarna
Täby FK
vs
11. juli 12:00
16. runde
Sollentuna F?
Brommapojkarna
vs
9. august 16:00
17. runde
Team TG FF
Brommapojkarna
vs
16. august 16:00
18. runde
Brommapojkarna
Vasalunds IF
vs
24. august 19:00
19. runde
Brommapojkarna
IK Frej Täby
vs
30. august 16:00
20. runde
IFK Haninge BRB
Brommapojkarna
vs
5. september 16:00
21. runde
Brommapojkarna
Gefle
vs
13. september 16:00
22. runde
Brommapojkarna
IFK Luleå
vs
19. september 14:00
23. runde
Karlslunds IF HFK
Brommapojkarna
vs
26. september 16:00
24. runde
Brommapojkarna
IF Sylvia
vs
4. oktober 16:00
25. runde
Sandvikens IF
Brommapojkarna
vs
10. oktober 15:00
26. runde
Brommapojkarna
Örebro Syrianska IF
vs
18. oktober 16:00
27. runde
Nyköpings BIS
Brommapojkarna
vs
24. oktober 14:00
28. runde
Brommapojkarna
IF Karlstad
vs
1. november 16:00
29. runde
Syrianska
Brommapojkarna
0 – 0
8. november 14:00
30. runde
IFK Berga
Brommapojkarna
vs
8. november 14:00
30. runde