Luk
Logo for Eskilsminne IF

Om Eskilsminne IF

Land: Sverige


Turneringer med deltagelse af Eskilsminne IF

Turnering Placering Form
1. Division Syd #12
har tabt seneste kamp
Svenska Cupen 2. Runde
har vundet samtlige kampe
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har vundet 3 hjemmekampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Eskilsminne IF fra nyhedsarkivet

Nyheder om Eskilsminne IF

22/10 20:51


Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Eskilsminne IF
Åtvidaberg
1 – 1
6. april 15:00
1. runde
Lunds BK
Eskilsminne IF
3 – 0
13. april 14:00
2. runde
Ljungskile
Eskilsminne IF
1 – 1
21. april 16:00
3. runde
Eskilsminne IF
Torns IF
0 – 1
27. april 14:00
4. runde
IK Oddevold
Eskilsminne IF
4 – 1
1. maj 17:00
5. runde
Eskilsminne IF
Kristianstad FC
3 – 1
5. maj 15:00
6. runde
Assyriska IK
Eskilsminne IF
1 – 0
11. maj 16:00
7. runde
Eskilsminne IF
Utsiktens BK
4 – 1
18. maj 16:00
8. runde
Lindome GIF
Eskilsminne IF
0 – 0
25. maj 13:00
9. runde
Eskilsminne IF
Oskarshamns AIK
2 – 2
30. maj 15:00
10. runde
Skövde AIK
Eskilsminne IF
1 – 0
2. juni 17:00
11. runde
Eskilsminne IF
IFK Värnamo
1 – 2
8. juni 16:00
12. runde
Trollhättan FC
Eskilsminne IF
3 – 2
15. juni 16:00
13. runde
Eskilsminne IF
Landskrona BoIS
2 – 1
24. juni 19:00
14. runde
Eskilsminne IF
Tvååkers IF
0 – 3
29. juni 16:00
15. runde
Hittarps IK
Eskilsminne IF
0 – 1
3. juli 19:00
1. runde
IFK Värnamo
Eskilsminne IF
2 – 2
7. juli 17:00
16. runde
Eskilsminne IF
Lunds BK
0 – 1
7. august 19:00
17. runde
Kristianstad FC
Eskilsminne IF
1 – 3
12. august 19:00
18. runde
Eskilsminne IF
IK Oddevold
4 – 1
17. august 14:00
19. runde
Eskilsminne IF
Norrby
1 – 0
21. august 18:30
2. runde
Åtvidaberg
Eskilsminne IF
1 – 1
24. august 16:00
20. runde
Utsiktens BK
Eskilsminne IF
2 – 0
31. august 15:00
21. runde
Eskilsminne IF
Ljungskile
0 – 1
7. september 14:00
22. runde
Eskilsminne IF
Assyriska IK
2 – 0
14. september 14:00
23. runde
Torns IF
Eskilsminne IF
1 – 1
21. september 16:00
24. runde
Oskarshamns AIK
Eskilsminne IF
2 – 4
28. september 14:00
25. runde
Eskilsminne IF
Lindome GIF
1 – 0
5. oktober 14:00
26. runde
Eskilsminne IF
Skövde AIK
2 – 0
12. oktober 15:00
27. runde
Landskrona BoIS
Eskilsminne IF
2 – 0
20. oktober 16:00
28. runde
Eskilsminne IF
Trollhättan FC
vs
26. oktober 14:00
29. runde
Tvååkers IF
Eskilsminne IF
vs
2. november 14:00
30. runde