Luk
Logo for Arameiska-Syrianska IF

Om Arameiska-Syrianska IF

Land: Sverige


Turneringer med deltagelse af Arameiska-Syrianska IF

Turnering Placering Form
2. Division Soedra Svealand #7
er ubesejret 3 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Arameiska-Syrianska IF fra nyhedsarkivet

Nyheder om Arameiska-Syrianska IF

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Tyresö
Arameiska-Syrianska IF
0 – 3
23. maj 19:45
1. runde
Arameiska-Syrianska IF
IK Frej Täby
1 – 2
23. august 18:30
2. runde
Motala AIF FK
Arameiska-Syrianska IF
0 – 0
6. april 16:00
1. runde
Arameiska-Syrianska IF
Assyriska FF
1 – 1
13. april 16:00
2. runde
FC Stockholm Internazionale
Arameiska-Syrianska IF
3 – 1
22. april 19:00
3. runde
Arameiska-Syrianska IF
Södertälje FK
4 – 0
27. april 16:00
4. runde
Enskede IK
Arameiska-Syrianska IF
3 – 2
4. maj 14:00
5. runde
Arameiska-Syrianska IF
IFK Aspudden-Tellus
1 – 1
11. maj 16:00
6. runde
AFK Linköping
Arameiska-Syrianska IF
0 – 2
18. maj 14:00
7. runde
Arameiska-Syrianska IF
Assyriska IF Norrköping
0 – 0
25. maj 16:00
8. runde
Arameiska-Syrianska IF
IFK Haninge BRB
1 – 1
29. maj 19:00
9. runde
Huddinge IF
Arameiska-Syrianska IF
2 – 1
3. juni 19:00
10. runde
Arameiska-Syrianska IF
Tyresö
6 – 1
8. juni 16:00
11. runde
Värmbols FC
Arameiska-Syrianska IF
0 – 4
16. juni 17:00
12. runde
Arameiska-Syrianska IF
Newroz FC
2 – 2
20. juni 19:00
13. runde
Assyriska FF
Arameiska-Syrianska IF
3 – 1
28. juni 19:30
14. runde
Arameiska-Syrianska IF
Motala AIF FK
0 – 1
6. juli 16:00
15. runde
Arameiska-Syrianska IF
FC Stockholm Internazionale
2 – 2
3. august 16:00
16. runde
Södertälje FK
Arameiska-Syrianska IF
2 – 4
11. august 15:00
17. runde
Arameiska-Syrianska IF
Enskede IK
3 – 2
17. august 16:00
18. runde
IFK Aspudden-Tellus
Arameiska-Syrianska IF
vs
24. august 16:00
19. runde
Arameiska-Syrianska IF
AFK Linköping
vs
31. august 16:00
20. runde
Assyriska IF Norrköping
Arameiska-Syrianska IF
vs
7. september 16:00
21. runde
Arameiska-Syrianska IF
Huddinge IF
vs
14. september 16:00
22. runde
IFK Haninge BRB
Arameiska-Syrianska IF
vs
21. september 14:00
23. runde
Newroz FC
Arameiska-Syrianska IF
vs
30. september 19:30
24. runde
Arameiska-Syrianska IF
Värmbols FC
vs
5. oktober 16:00
25. runde
Tyresö
Arameiska-Syrianska IF
vs
12. oktober 14:00
26. runde