Luk
Logo for Pribram

Om Pribram

Land: Tjekkiet
Stadion: Energon Arena
Placering: Pribram, Tjekkiet
Kapacitet: 9.100 tilskuere
Træner: Petr Cuhel


Turneringer med deltagelse af Pribram

Turnering Placering Form
1. Division #17
har ikke vundet i samtlige udekampe
Pokal 3. Runde
har tabt seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har ikke vundet 7 udekampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Pribram fra nyhedsarkivet

Nyheder om Pribram

02/06 22:00
15/12 08:19


Spillertrup for Pribram

Nr. Navn Position
1. Martin Melichar (20 år) Målmand
2. Idrissa Diarra (22 år) Forsvar
3. Vaclav Svoboda (21 år) Forsvar
5. Stefan Vilotic (21 år) Forsvar
6. Tomas Pilik (32 år) Midtbane
7. Adam Petrak (21 år) Midtbane
8. Jakub Sasinka (25 år) Angreb
9. Stanislav Vavra (27 år) Angreb
10. Miroslav Slepicka (39 år) Angreb
11. Denis Lanka (23 år) Angreb
13. Mihailo Cmiljanovic (26 år) Forsvar
14. Jakub Siman (26 år) Målmand
15. Jan Kvida (30 år) Forsvar
16. Isaac Boakye (23 år) Midtbane
17. Jan Rezek (38 år) Angreb
18. Dusan Pinc (22 år) Angreb
19. Jonas Vais (21 år) Midtbane
20. Jaroslav Tregler (26 år) Forsvar
21. Pavel Hajek (19 år) Midtbane
22. Denis Budinsky (19 år) Angreb
23. Peter Klescik (32 år) Forsvar
25. Karel Soldat (27 år) Forsvar
26. Ondrej Koci (25 år) Målmand
30. Emmanuel Antwi (24 år) Angreb
31. Radek Voltr (29 år) Angreb
32. Martin Novy (27 år) Midtbane
33. Olivier Kingue (24 år) Forsvar
44. Lukas Puchmertl (20 år) Forsvar
77. Jan Dil (23 år) Angreb
99. Erdi Sehit (24 år) Midtbane
Vit Kolar (20 år) Forsvar
Chris Cortez (32 år) Angreb
Tomas Docekal (31 år) Angreb
Frantisek Belej (20 år) Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Pribram
Teplice
1 – 3
22. august 17:00
1. runde
Slavia Prag
Pribram
3 – 0
29. august 19:30
2. runde
Pribram
Opava
1 – 1
12. september 17:00
3. runde
Loko Vltavin
Pribram
0 – 3
16. september 16:00
2. runde
Pribram
Sparta Prag
1 – 3
27. september 18:00
5. runde
Liberec
Pribram
3 – 0
4. oktober 15:30
6. runde
Hradec Kralove
Pribram
2 – 1
9. oktober 15:00
3. runde
Pribram
Banik Ostrava
0 – 4
7. november 18:15
7. runde
Slovacko
Pribram
5 – 1
14. november 16:00
4. runde
FC Zbrojovka Brno
Pribram
1 – 1
22. november 14:00
8. runde
Pribram
Mladá Boleslav
2 – 1
28. november 14:00
9. runde
Sigma Olomouc
Pribram
1 – 1
5. december 16:00
10. runde
Pribram
FC Fastav Zlin
1 – 0
12. december 14:00
11. runde
Bohemians 1905
Pribram
2 – 1
15. december 16:00
12. runde
Pribram
Karvina
0 – 1
19. december 14:00
13. runde
Pribram
Viktoria Plzen
0 – 0
17. januar 16:00
15. runde
SK Dynamo Ceske Budejovice
Pribram
2 – 1
20. januar 16:00
14. runde
Jablonec
Pribram
vs
24. januar 14:00
16. runde
Pardubice
Pribram
vs
30. januar 16:00
17. runde
Pribram
Slavia Prag
vs
7. februar 16:00
18. runde
Opava
Pribram
vs
13. februar 14:30
19. runde
Pribram
Slovacko
vs
20. februar 14:30
20. runde
Sparta Prag
Pribram
vs
27. februar 14:30
21. runde
Pribram
Liberec
vs
6. marts 14:30
22. runde
Banik Ostrava
Pribram
vs
13. marts 14:30
23. runde
Pribram
FC Zbrojovka Brno
vs
20. marts 16:30
24. runde
Mladá Boleslav
Pribram
vs
3. april 16:30
25. runde
Pribram
Sigma Olomouc
vs
10. april 17:00
26. runde
FC Fastav Zlin
Pribram
vs
17. april 18:00
27. runde
Pribram
Bohemians 1905
vs
21. april 17:00
28. runde
Karvina
Pribram
vs
24. april 17:00
29. runde
Pribram
SK Dynamo Ceske Budejovice
vs
1. maj 17:00
30. runde
Viktoria Plzen
Pribram
vs
8. maj 17:00
31. runde
Pribram
Jablonec
vs
15. maj 18:00
32. runde
Pribram
Pardubice
vs
22. maj 17:00
33. runde
Teplice
Pribram
vs
29. maj 18:00
34. runde