Luk
Logo for Bayburt Ozel Idarespor

Om Bayburt Ozel Idarespor

Land: Tyrkiet
Træner: Bahaddin Günes


Turneringer med deltagelse af Bayburt Ozel Idarespor

Turnering Placering Form
2. Lig Rød Gruppe #10
er ubesejret 4 kampe i træk
Pokal 4. Runde
har vundet seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
er ubesejret 5 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Bayburt Ozel Idarespor fra nyhedsarkivet

Nyheder om Bayburt Ozel Idarespor

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Bayburt Ozel Idarespor

Nr. Navn Position
1. Ali Karadeniz Målmand
3. Süleyman Altuntas (32 år) Forsvar
4. Coskun Kilic (27 år) Forsvar
5. Yunus Emre Eserdi (32 år) Forsvar
7. Gökhan Özkan (29 år) Angreb
8. Hüseyin Durmus (27 år) Forsvar
9. Orcun Selduman (28 år) Angreb
10. Tahir Türker (31 år) Midtbane
12. Metehan Erdem (26 år) Målmand
13. Yener Demirci (28 år) Forsvar
14. Hakki Helvaci (24 år) Forsvar
15. Tevfik Sanver (24 år) Midtbane
16. Emre Özivgen (35 år) Angreb
17. Yunus Emre Birinci (24 år) Midtbane
Selcuk Aslan (29 år) Målmand
Talha Karapinar (26 år) Målmand
Ensari Güler (27 år) Forsvar
Emir Bagci (28 år) Forsvar
Akif Karakus (25 år) Midtbane
Kazim Seker (37 år) Midtbane
Muhammed Emin Kuskulu (29 år) Midtbane
Kadir Salih (24 år) Midtbane
Tugay Eyiol (24 år) Midtbane
Tugberk Kamisoglu (27 år) Midtbane
Adnan Kizilgöz (25 år) Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Bayburt Ozel Idarespor
Elazigspor
3 – 1
1. september 15:00
1. runde
Tuzlaspor
Bayburt Ozel Idarespor
3 – 0
8. september 15:30
2. runde
Bayburt Ozel Idarespor
Kirsehir Belediyespor
0 – 3
15. september 14:30
3. runde
Bandirmaspor
Bayburt Ozel Idarespor
2 – 0
21. september 15:00
4. runde
Akhisar Belediyespor
Bayburt Ozel Idarespor
2 – 4
26. september 17:30
3. runde
Bayburt Ozel Idarespor
Nigde Anadolu FK
2 – 1
29. september 14:00
5. runde
Karabukspor
Bayburt Ozel Idarespor
0 – 2
5. oktober 14:00
6. runde
Bayburt Ozel Idarespor
Belediyesi Bodrumspor
0 – 0
9. oktober 13:00
7. runde
Kahramanmarasspor
Bayburt Ozel Idarespor
1 – 1
13. oktober 18:00
8. runde
Bayburt Ozel Idarespor
Ergene Velimese Spor
vs
20. oktober 13:00
9. runde
Usakspor
Bayburt Ozel Idarespor
vs
26. oktober 12:30
10. runde
Bayburt Ozel Idarespor
Bursaspor
vs
29. oktober 14:00
4. runde
Bayburt Ozel Idarespor
Ankara Demirspor
vs
3. november 11:00
11. runde
4 Eylül Belediye Sivas
Bayburt Ozel Idarespor
vs
10. november 11:00
12. runde
Bayburt Ozel Idarespor
Etimesgut Belediyespor
vs
17. november 11:00
13. runde
Van Spor Kulubu
Bayburt Ozel Idarespor
vs
24. november 11:00
14. runde
Bayburt Ozel Idarespor
Eyupspor
vs
1. december 11:00
15. runde
Kastamonuspor 1966
Bayburt Ozel Idarespor
vs
8. december 11:30
16. runde
Bayburt Ozel Idarespor
Sakaryaspor
vs
15. december 11:00
17. runde
Elazigspor
Bayburt Ozel Idarespor
vs
12. januar 16:00
18. runde
Bayburt Ozel Idarespor
Tuzlaspor
vs
19. januar 16:00
19. runde
Kirsehir Belediyespor
Bayburt Ozel Idarespor
vs
26. januar 16:00
20. runde
Bayburt Ozel Idarespor
Bandirmaspor
vs
2. februar 16:00
21. runde
Nigde Anadolu FK
Bayburt Ozel Idarespor
vs
9. februar 16:00
22. runde
Bayburt Ozel Idarespor
Karabukspor
vs
15. februar 16:00
23. runde
Belediyesi Bodrumspor
Bayburt Ozel Idarespor
vs
19. februar 16:00
24. runde
Bayburt Ozel Idarespor
Kahramanmarasspor
vs
23. februar 16:00
25. runde
Ergene Velimese Spor
Bayburt Ozel Idarespor
vs
1. marts 16:00
26. runde
Bayburt Ozel Idarespor
Usakspor
vs
8. marts 16:00
27. runde
Ankara Demirspor
Bayburt Ozel Idarespor
vs
15. marts 16:00
28. runde
Bayburt Ozel Idarespor
4 Eylül Belediye Sivas
vs
22. marts 16:00
29. runde
Etimesgut Belediyespor
Bayburt Ozel Idarespor
vs
29. marts 16:00
30. runde
Bayburt Ozel Idarespor
Van Spor Kulubu
vs
5. april 16:00
31. runde
Eyupspor
Bayburt Ozel Idarespor
vs
12. april 16:00
32. runde
Bayburt Ozel Idarespor
Kastamonuspor 1966
vs
19. april 16:00
33. runde
Sakaryaspor
Bayburt Ozel Idarespor
vs
25. april 16:00
34. runde