Luk
Logo for Ergene Velimese Spor

Om Ergene Velimese Spor

Land: Tyrkiet


Turneringer med deltagelse af Ergene Velimese Spor

Turnering Placering Form
Pokal 3. Runde
har tabt seneste kamp


Se flere relaterede nyheder om Ergene Velimese Spor fra nyhedsarkivet

Nyheder om Ergene Velimese Spor

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Sakaryaspor
Ergene Velimese Spor
2 – 3
1. september 19:00
1. runde
Ergene Velimese Spor
Usakspor
2 – 1
8. september 15:30
2. runde
Ankara Demirspor
Ergene Velimese Spor
2 – 1
14. september 15:00
3. runde
Ergene Velimese Spor
4 Eylül Belediye Sivas
1 – 1
21. september 15:00
4. runde
Ergene Velimese Spor
Eyupspor
1 – 4
25. september 14:00
3. runde
Etimesgut Belediyespor
Ergene Velimese Spor
3 – 1
29. september 14:30
5. runde
Ergene Velimese Spor
Van Spor Kulubu
1 – 3
5. oktober 14:30
6. runde
Eyupspor
Ergene Velimese Spor
0 – 0
9. oktober 14:00
7. runde
Ergene Velimese Spor
Kastamonuspor 1966
2 – 3
13. oktober 14:00
8. runde
Bayburt Ozel Idarespor
Ergene Velimese Spor
2 – 1
20. oktober 13:00
9. runde
Ergene Velimese Spor
Elazigspor
5 – 1
26. oktober 12:30
10. runde
Tuzlaspor
Ergene Velimese Spor
2 – 1
3. november 11:30
11. runde
Ergene Velimese Spor
Kirsehir Belediyespor
2 – 0
10. november 11:30
12. runde
Bandirmaspor
Ergene Velimese Spor
2 – 1
17. november 11:30
13. runde
Ergene Velimese Spor
Nigde Anadolu FK
2 – 0
24. november 11:30
14. runde
Karabukspor
Ergene Velimese Spor
0 – 0
1. december 11:30
15. runde
Ergene Velimese Spor
Belediyesi Bodrumspor
2 – 1
8. december 11:30
16. runde
Kahramanmarasspor
Ergene Velimese Spor
0 – 4
15. december 11:00
17. runde
Ergene Velimese Spor
Sakaryaspor
5 – 0
12. januar 11:30
18. runde
Usakspor
Ergene Velimese Spor
2 – 0
19. januar 11:30
19. runde
Ergene Velimese Spor
Ankara Demirspor
1 – 1
26. januar 11:30
20. runde
4 Eylül Belediye Sivas
Ergene Velimese Spor
1 – 1
2. februar 11:00
21. runde
Ergene Velimese Spor
Etimesgut Belediyespor
2 – 0
9. februar 11:30
22. runde
Ergene Velimese Spor
Eyupspor
0 – 0
19. februar 11:30
24. runde
Kastamonuspor 1966
Ergene Velimese Spor
1 – 1
23. februar 11:30
25. runde
Ergene Velimese Spor
Bayburt Ozel Idarespor
0 – 1
1. marts 12:30
26. runde
Elazigspor
Ergene Velimese Spor
0 – 3
8. marts 12:00
27. runde
Ergene Velimese Spor
Tuzlaspor
0 – 3
15. marts 13:00
28. runde
Van Spor Kulubu
Ergene Velimese Spor
2 – 1
18. marts 12:30
23. runde
Kirsehir Belediyespor
Ergene Velimese Spor
0 – 0
22. marts 13:00
29. runde
Ergene Velimese Spor
Bandirmaspor
0 – 0
29. marts 14:00
30. runde
Nigde Anadolu FK
Ergene Velimese Spor
0 – 0
5. april 14:00
31. runde
Ergene Velimese Spor
Karabukspor
0 – 0
12. april 14:30
32. runde
Belediyesi Bodrumspor
Ergene Velimese Spor
0 – 0
19. april 14:30
33. runde
Ergene Velimese Spor
Kahramanmarasspor
0 – 0
25. april 14:30
34. runde