Luk
Logo for Kastamonuspor

Om Kastamonuspor

Land: Tyrkiet
Stadion: Kastamonu Gazi Stadi
Placering: Kastamonu, Tyrkiet
Kapacitet: 4.033 tilskuere
Træner: Ahmet Duman


Turneringer med deltagelse af Kastamonuspor

Turnering Placering Form
2. Lig Rød Gruppe #11 Kastamonuspor har endnu ikke spillet nogen kampe i denne turnering


Se flere relaterede nyheder om Kastamonuspor fra nyhedsarkivet

Nyheder om Kastamonuspor

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Kastamonuspor

Nr. Navn Position
4. Eray Hüdaverdi (24 år) Forsvar
5. Mustafa Cakir (33 år) Forsvar
6. Cagri Bülbül (27 år) Midtbane
7. Ugur Yanikdemir (32 år) Midtbane
11. Fatih Özcelik (26 år) Midtbane
12. Muhammet Coban (25 år) Angreb
13. Birkan Tetik (23 år) Målmand
16. Osman Alptekin (35 år) Forsvar
20. Saban Özel (31 år) Forsvar
22. Emre Yayla (25 år) Målmand
24. Taner Ari (32 år) Forsvar
27. Orkun Dervisler (28 år) Forsvar
37. Sefa Mücahid Cirisoglu (21 år) Målmand
39. Ceyhun Elmas (26 år) Midtbane
54. Niyazi Salman (25 år) Angreb
58. Yakup Yigit (25 år) Forsvar
69. Ömer Can (27 år) Målmand
70. Murat Kara (28 år) Midtbane
77. Fahri Kücükkurt (25 år) Forsvar
92. Bahri Can Avci (27 år) Forsvar
93. Ugur Celik (26 år) Midtbane
96. Hasan Askaroglu (23 år)
Ümit Karaal (24 år) Forsvar
Onur Atik (30 år) Forsvar
Volkan Kurt (31 år) Forsvar
Uygar Riza Arslan (30 år) Forsvar
Berkay Sefa Kara (20 år) Midtbane
Selahattin Yaman (30 år) Midtbane
Muhammed Öztürk (21 år) Angreb
Zafer Cil (33 år) Angreb
Semih Sahin (32 år)
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Kastamonuspor
Tuzlaspor
vs
1. september 15:30
1. runde
Kirsehir Belediyespor
Kastamonuspor
vs
8. september 15:00
2. runde
Kastamonuspor
Bandirmaspor
vs
15. september 16:00
3. runde
Nigde Anadolu FK
Kastamonuspor
vs
22. september 16:00
4. runde
Kastamonuspor
Karabukspor
vs
29. september 16:00
5. runde
Bodrumspor
Kastamonuspor
vs
5. oktober 16:00
6. runde
Kastamonuspor
Kahramanmarasspor
vs
9. oktober 16:00
7. runde
Ergene Velimese Spor
Kastamonuspor
vs
13. oktober 16:00
8. runde
Kastamonuspor
Usakspor
vs
20. oktober 16:00
9. runde
Ankara Demirspor
Kastamonuspor
vs
27. oktober 16:00
10. runde
Kastamonuspor
4 Eylül Belediye Sivas
vs
3. november 16:00
11. runde
Etimesgut Belediyespor
Kastamonuspor
vs
10. november 16:00
12. runde
Kastamonuspor
Van Buyuksehir Belediyespor
vs
17. november 16:00
13. runde
Eyupspor
Kastamonuspor
vs
24. november 16:00
14. runde
Kastamonuspor
Sakaryaspor
vs
1. december 16:00
15. runde
Kastamonuspor
Bayburt Genclikspor
vs
8. december 16:00
16. runde
Elazigspor
Kastamonuspor
vs
15. december 16:00
17. runde
Tuzlaspor
Kastamonuspor
vs
12. januar 16:00
18. runde
Kastamonuspor
Kirsehir Belediyespor
vs
19. januar 16:00
19. runde
Bandirmaspor
Kastamonuspor
vs
26. januar 16:00
20. runde
Kastamonuspor
Nigde Anadolu FK
vs
2. februar 16:00
21. runde
Karabukspor
Kastamonuspor
vs
9. februar 16:00
22. runde
Kastamonuspor
Bodrumspor
vs
15. februar 16:00
23. runde
Kahramanmarasspor
Kastamonuspor
vs
19. februar 16:00
24. runde
Kastamonuspor
Ergene Velimese Spor
vs
23. februar 16:00
25. runde
Usakspor
Kastamonuspor
vs
1. marts 16:00
26. runde
Kastamonuspor
Ankara Demirspor
vs
8. marts 16:00
27. runde
4 Eylül Belediye Sivas
Kastamonuspor
vs
15. marts 16:00
28. runde
Kastamonuspor
Etimesgut Belediyespor
vs
22. marts 16:00
29. runde
Van Buyuksehir Belediyespor
Kastamonuspor
vs
29. marts 16:00
30. runde
Kastamonuspor
Eyupspor
vs
5. april 16:00
31. runde
Sakaryaspor
Kastamonuspor
vs
12. april 16:00
32. runde
Bayburt Genclikspor
Kastamonuspor
vs
19. april 16:00
33. runde
Kastamonuspor
Elazigspor
vs
25. april 16:00
34. runde