LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
Logo for Ergene Velimese Spor

Om Ergene Velimese Spor

Land: Tyrkiet


Turneringer med deltagelse af Ergene Velimese Spor

Turnering Placering Form
3. Lig Gruppe 1 #5
har ikke vundet 3 kampe i træk
Pokal 2. Runde
har tabt seneste kamp
3. Lig Oprykningsslutpil Finale
har tabt seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har ikke vundet 4 udekampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Ergene Velimese Spor fra nyhedsarkivet

Nyheder om Ergene Velimese Spor

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Erbaaspor
Ergene Velimese Spor
0 – 1
2. september 15:30
1. runde
Ergene Velimese Spor
Sile Yildizspor
1 – 2
8. september 14:30
2. runde
Erokspor
Ergene Velimese Spor
2 – 1
12. september 14:30
2. runde
Düzyurtspor
Ergene Velimese Spor
1 – 1
16. september 14:30
3. runde
Ergene Velimese Spor
Batman Petrolspor
1 – 0
22. september 15:00
4. runde
Yomraspor
Ergene Velimese Spor
0 – 0
30. september 14:00
5. runde
Ergene Velimese Spor
Tepecikspor
1 – 1
7. oktober 14:30
6. runde
Erzin Belediyespor
Ergene Velimese Spor
2 – 3
13. oktober 13:00
7. runde
Ergene Velimese Spor
Körfez SK
1 – 0
17. oktober 14:00
8. runde
Nazilli Belediyespor
Ergene Velimese Spor
2 – 2
21. oktober 14:00
9. runde
Ergene Velimese Spor
Artvin Hopaspor
1 – 1
27. oktober 12:30
10. runde
Kozan Belediyespor
Ergene Velimese Spor
1 – 1
4. november 11:30
11. runde
Ergene Velimese Spor
Tire 1922 Spor
3 – 1
11. november 11:30
12. runde
Nevsehirspor Genclik
Ergene Velimese Spor
1 – 0
18. november 11:30
13. runde
Ergene Velimese Spor
Karakopru Belediyespor
4 – 0
25. november 11:30
14. runde
Silivrispor
Ergene Velimese Spor
0 – 0
1. december 11:30
15. runde
Ergene Velimese Spor
Gebzespor
1 – 1
9. december 11:30
16. runde
Ergene Velimese Spor
Erbaaspor
1 – 3
20. januar 11:30
18. runde
Sile Yildizspor
Ergene Velimese Spor
2 – 2
27. januar 11:30
19. runde
Ergene Velimese Spor
Düzyurtspor
0 – 1
3. februar 11:30
20. runde
Batman Petrolspor
Ergene Velimese Spor
0 – 3
10. februar 11:00
21. runde
Ergene Velimese Spor
Yomraspor
2 – 0
17. februar 11:30
22. runde
Tepecikspor
Ergene Velimese Spor
1 – 2
23. februar 11:30
23. runde
Ergene Velimese Spor
Erzin Belediyespor
2 – 0
2. marts 12:30
24. runde
Körfez SK
Ergene Velimese Spor
2 – 2
6. marts 12:30
25. runde
Ergene Velimese Spor
Nazilli Belediyespor
0 – 2
10. marts 13:00
26. runde
Artvin Hopaspor
Ergene Velimese Spor
0 – 2
17. marts 12:30
27. runde
Ergene Velimese Spor
Kozan Belediyespor
2 – 1
24. marts 13:00
28. runde
Tire 1922 Spor
Ergene Velimese Spor
3 – 0
3. april 14:00
29. runde
Ergene Velimese Spor
Nevsehirspor Genclik
2 – 1
7. april 14:00
30. runde
Karakopru Belediyespor
Ergene Velimese Spor
1 – 1
14. april 14:00
31. runde
Ergene Velimese Spor
Silivrispor
0 – 1
21. april 14:30
32. runde
Gebzespor
Ergene Velimese Spor
2 – 1
28. april 14:30
33. runde
Ergene Velimese Spor
Nazilli Belediyespor
2 – 0
10. maj 15:30
Semifinaler
Nazilli Belediyespor
Ergene Velimese Spor
1 – 0
15. maj 15:00
Semifinaler
Ergene Velimese Spor
Nevsehirspor Genclik
vs
23. maj 15:00
Finale