LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
Logo for Tire 1922 Spor

Om Tire 1922 Spor

Land: Tyrkiet


Turneringer med deltagelse af Tire 1922 Spor

Turnering Placering Form
3. Lig Gruppe 1 #3
har vundet 2 kampe i træk
3. Lig Oprykningsslutpil Semifinale
har ikke vundet i samtlige kampe
Pokal 3. Runde
har tabt seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har ikke vundet 2 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Tire 1922 Spor fra nyhedsarkivet

Nyheder om Tire 1922 Spor

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Spillertrup for Tire 1922 Spor

Nr. Navn Position
1. Faik Mintas (25 år) Målmand
2. Ufuk Arslan (31 år) Midtbane
4. Furkan Tusik (26 år) Midtbane
5. Nihat Yilmaz (32 år) Midtbane
7. Sefa Durmus (29 år) Midtbane
9. Gökhan Erdöl (32 år) Angreb
10. Sergen Yakupcebioglu (21 år) Angreb
25. Hasan Akdemir (29 år) Forsvar
29. Kemal Samet Özen (35 år) Midtbane
33. Mümin Talip Pazarli (25 år) Forsvar
35. Güner Okay (27 år) Angreb
52. Yunus Simsek (24 år) Forsvar
61. Cemal Sener (21 år) Midtbane
82. Veysel Aksu (34 år) Midtbane
90. Mümin Aysever (31 år) Angreb
Caglar Yildirim (33 år) Angreb
Ismail Cavusluk (23 år) Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Tepecikspor
Tire 1922 Spor
1 – 2
1. september 16:00
1. runde
Tire 1922 Spor
Erzin Belediyespor
3 – 1
8. september 18:00
2. runde
Tire 1922 Spor
Turgutluspor
2 – 1
12. september 18:00
2. runde
Körfez SK
Tire 1922 Spor
1 – 2
16. september 15:30
3. runde
Tire 1922 Spor
Nazilli Belediyespor
0 – 0
22. september 18:00
4. runde
Tire 1922 Spor
4 Eylül Belediye Sivas
0 – 1
25. september 15:30
3. runde
Artvin Hopaspor
Tire 1922 Spor
0 – 0
30. september 14:00
5. runde
Tire 1922 Spor
Kozan Belediyespor
2 – 0
7. oktober 18:00
6. runde
Nevsehirspor Genclik
Tire 1922 Spor
3 – 3
17. oktober 13:30
8. runde
Tire 1922 Spor
Karakopru Belediyespor
0 – 0
21. oktober 16:00
9. runde
Silivrispor
Tire 1922 Spor
0 – 1
27. oktober 12:30
10. runde
Tire 1922 Spor
Gebzespor
2 – 2
4. november 11:30
11. runde
Ergene Velimese Spor
Tire 1922 Spor
3 – 1
11. november 11:30
12. runde
Tire 1922 Spor
Erbaaspor
3 – 1
17. november 11:30
13. runde
Sile Yildizspor
Tire 1922 Spor
0 – 1
25. november 11:30
14. runde
Tire 1922 Spor
Düzyurtspor
1 – 1
1. december 11:30
15. runde
Batman Petrolspor
Tire 1922 Spor
2 – 1
9. december 11:00
16. runde
Tire 1922 Spor
Yomraspor
2 – 1
16. december 11:30
17. runde
Tire 1922 Spor
Tepecikspor
1 – 0
20. januar 11:30
18. runde
Erzin Belediyespor
Tire 1922 Spor
0 – 0
27. januar 11:00
19. runde
Tire 1922 Spor
Körfez SK
1 – 1
2. februar 11:30
20. runde
Nazilli Belediyespor
Tire 1922 Spor
2 – 1
10. februar 11:30
21. runde
Tire 1922 Spor
Artvin Hopaspor
0 – 0
16. februar 11:30
22. runde
Kozan Belediyespor
Tire 1922 Spor
1 – 1
24. februar 11:30
23. runde
Tire 1922 Spor
Nevsehirspor Genclik
1 – 1
6. marts 12:30
25. runde
Karakopru Belediyespor
Tire 1922 Spor
0 – 1
10. marts 12:30
26. runde
Tire 1922 Spor
Silivrispor
2 – 0
16. marts 13:00
27. runde
Gebzespor
Tire 1922 Spor
1 – 2
24. marts 13:00
28. runde
Tire 1922 Spor
Ergene Velimese Spor
3 – 0
3. april 14:00
29. runde
Erbaaspor
Tire 1922 Spor
1 – 0
7. april 14:00
30. runde
Tire 1922 Spor
Sile Yildizspor
2 – 0
14. april 14:00
31. runde
Düzyurtspor
Tire 1922 Spor
1 – 0
21. april 14:30
32. runde
Tire 1922 Spor
Batman Petrolspor
6 – 2
28. april 14:30
33. runde
Yomraspor
Tire 1922 Spor
1 – 3
4. maj 14:30
34. runde
Nevsehirspor Genclik
Tire 1922 Spor
0 – 0
10. maj 15:00
Semifinaler
Tire 1922 Spor
Nevsehirspor Genclik
0 – 1
15. maj 17:00
Semifinaler