LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
Logo for Erokspor

Om Erokspor

Land: Tyrkiet


Turneringer med deltagelse af Erokspor

Turnering Placering Form
3. Lig Gruppe 2 #2
er ubesejret 8 kampe i træk
3. Lig Oprykningsslutpil Finale
har vundet samtlige kampe
Pokal 3. Runde
har tabt seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
er ubesejret 10 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Erokspor fra nyhedsarkivet

Nyheder om Erokspor

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Adiyamanspor
Erokspor
1 – 0
2. september 15:00
1. runde
Erokspor
Sultanbeyli Belediyespor
2 – 2
8. september 15:30
2. runde
Erokspor
Ergene Velimese Spor
2 – 1
12. september 14:30
2. runde
Elaziz Belediyespor
Erokspor
1 – 1
16. september 14:30
3. runde
Erokspor
Van Buyuksehir Belediyespor
2 – 0
22. september 15:00
4. runde
Hatayspor
Erokspor
2 – 1
26. september 13:00
3. runde
Karsiyaka
Erokspor
1 – 3
1. oktober 15:00
5. runde
Erokspor
Kemerspor 2003
0 – 0
6. oktober 14:30
6. runde
Alibeyköyspor
Erokspor
1 – 1
13. oktober 14:00
7. runde
Erokspor
Düzcespor
0 – 3
17. oktober 14:00
8. runde
Erokspor
Kirsehir Belediyespor
2 – 1
21. oktober 14:00
9. runde
Yeni Altindag Belediyespor
Erokspor
1 – 1
27. oktober 12:30
10. runde
Erokspor
Kizilcabölükspor
2 – 2
4. november 11:30
11. runde
Osmaniyespor
Erokspor
1 – 1
11. november 11:00
12. runde
Erokspor
Ofspor
2 – 0
17. november 11:30
13. runde
Pazarspor
Erokspor
0 – 0
25. november 11:00
14. runde
Erokspor
Bergama Belediyespor
4 – 3
2. december 11:30
15. runde
Catalcaspor
Erokspor
4 – 2
9. december 11:30
16. runde
Erokspor
Yeni Orduspor
2 – 0
16. december 11:30
17. runde
Erokspor
Adiyamanspor
1 – 0
20. januar 11:30
18. runde
Sultanbeyli Belediyespor
Erokspor
1 – 1
26. januar 11:30
19. runde
Erokspor
Elaziz Belediyespor
7 – 0
2. februar 11:30
20. runde
Van Buyuksehir Belediyespor
Erokspor
0 – 0
10. februar 11:00
21. runde
Erokspor
Karsiyaka
3 – 1
17. februar 11:30
22. runde
Kemerspor 2003
Erokspor
0 – 1
24. februar 11:30
23. runde
Erokspor
Alibeyköyspor
2 – 0
2. marts 12:30
24. runde
Düzcespor
Erokspor
0 – 2
6. marts 12:30
25. runde
Kirsehir Belediyespor
Erokspor
1 – 0
10. marts 13:00
26. runde
Erokspor
Yeni Altindag Belediyespor
0 – 0
16. marts 13:00
27. runde
Kizilcabölükspor
Erokspor
1 – 1
24. marts 13:00
28. runde
Erokspor
Osmaniyespor
1 – 1
3. april 14:00
29. runde
Ofspor
Erokspor
1 – 3
7. april 14:00
30. runde
Erokspor
Pazarspor
2 – 2
14. april 14:00
31. runde
Bergama Belediyespor
Erokspor
1 – 2
21. april 14:30
32. runde
Erokspor
Catalcaspor
3 – 0
28. april 14:30
33. runde
Yeni Orduspor
Erokspor
0 – 2
4. maj 14:30
34. runde
Kizilcabölükspor
Erokspor
1 – 3
10. maj 14:00
Semifinaler
Erokspor
Kizilcabölükspor
3 – 0
15. maj 15:00
Semifinaler
Erokspor
Van Buyuksehir Belediyespor
vs
24. maj 15:00
Finale