Luk
Logo for Soma Spor Dernegi

Om Soma Spor Dernegi

Land: Tyrkiet


Turneringer med deltagelse af Soma Spor Dernegi

Turnering Placering Form
3. Lig Gruppe 3 #5
har ikke vundet 3 udekampe i træk
Pokal 3. Runde
har tabt seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har vundet 2 hjemmekampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Soma Spor Dernegi fra nyhedsarkivet

Nyheder om Soma Spor Dernegi

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Halide Edip Adivar Spor
Soma Spor Dernegi
1 – 2
1. september 16:00
1. runde
Soma Spor Dernegi
Malatya Yesilyurt Belediyespor
1 – 0
7. september 15:30
2. runde
Tavsanli Linyitspor
Soma Spor Dernegi
0 – 1
11. september 14:30
2. runde
Gölcükspor
Soma Spor Dernegi
0 – 1
15. september 15:30
3. runde
Soma Spor Dernegi
Muglaspor
0 – 3
21. september 15:00
4. runde
Soma Spor Dernegi
Keciorengucu
1 – 2
24. september 14:00
3. runde
Batman Petrolspor
Soma Spor Dernegi
1 – 0
29. september 14:00
5. runde
Soma Spor Dernegi
1954 Kelkit Belediyespor
3 – 1
5. oktober 14:30
6. runde
Nazilli Belediyespor
Soma Spor Dernegi
1 – 1
9. oktober 14:00
7. runde
Soma Spor Dernegi
Yeni Altindag Belediyespor
2 – 1
13. oktober 14:00
8. runde
Bayrampasa
Soma Spor Dernegi
1 – 0
20. oktober 14:00
9. runde
Soma Spor Dernegi
Yozgatspor 1959
vs
26. oktober 12:30
10. runde
Soma Spor Dernegi
Darica Genclerbirligi
vs
3. november 11:30
11. runde
Diyarbekir Spor AS
Soma Spor Dernegi
vs
10. november 11:00
12. runde
Soma Spor Dernegi
Pazarspor
vs
17. november 11:30
13. runde
Osmaniyespor
Soma Spor Dernegi
vs
24. november 11:30
14. runde
Soma Spor Dernegi
Karacabey Belediye Spor
vs
30. november 11:30
15. runde
Nevsehir Belediye Spor
Soma Spor Dernegi
vs
8. december 11:30
16. runde
Soma Spor Dernegi
Modafen FK
vs
15. december 11:30
17. runde
Soma Spor Dernegi
Halide Edip Adivar Spor
vs
12. januar 15:00
18. runde
Malatya Yesilyurt Belediyespor
Soma Spor Dernegi
vs
19. januar 15:00
19. runde
Soma Spor Dernegi
Gölcükspor
vs
26. januar 15:00
20. runde
Muglaspor
Soma Spor Dernegi
vs
2. februar 15:00
21. runde
Soma Spor Dernegi
Batman Petrolspor
vs
9. februar 15:00
22. runde
1954 Kelkit Belediyespor
Soma Spor Dernegi
vs
15. februar 15:00
23. runde
Soma Spor Dernegi
Nazilli Belediyespor
vs
19. februar 15:00
24. runde
Yeni Altindag Belediyespor
Soma Spor Dernegi
vs
23. februar 15:00
25. runde
Soma Spor Dernegi
Bayrampasa
vs
1. marts 15:00
26. runde
Yozgatspor 1959
Soma Spor Dernegi
vs
8. marts 15:00
27. runde
Darica Genclerbirligi
Soma Spor Dernegi
vs
15. marts 15:00
28. runde
Soma Spor Dernegi
Diyarbekir Spor AS
vs
22. marts 15:00
29. runde
Pazarspor
Soma Spor Dernegi
vs
29. marts 15:00
30. runde
Soma Spor Dernegi
Osmaniyespor
vs
5. april 15:00
31. runde
Karacabey Belediye Spor
Soma Spor Dernegi
vs
12. april 15:00
32. runde
Soma Spor Dernegi
Nevsehir Belediye Spor
vs
19. april 15:00
33. runde
Modafen FK
Soma Spor Dernegi
vs
25. april 15:00
34. runde