LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
Logo for Leher

Om Leher

Land: Tyskland
Stadion: LTS-Arena
Placering: Bremerhaven, Tyskland


Turneringer med deltagelse af Leher

Turnering Placering Form
Oberliga Bremen #9
har ikke vundet 3 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Leher fra nyhedsarkivet

Nyheder om Leher

12/08 17:22


Spillertrup for Leher

Navn Position
Richard Fischer (22 år) Målmand
Marco Theulieres (28 år) Målmand
Sascha Richter (29 år) Forsvar
Tim Schulte (32 år) Forsvar
Max Schümann (30 år) Forsvar
Malte Söntgerath (28 år) Forsvar
Julian Schniedewind (26 år) Forsvar
Stephen Zander (31 år) Midtbane
Marcel Kwant (22 år) Midtbane
Egzon Sula (26 år) Midtbane
Luan Muhaxheri (24 år) Midtbane
Jonathan Bruns (24 år) Midtbane
Marcel Lopes (27 år) Midtbane
Arwin Hashemi (22 år) Midtbane
Dominique Schmiedel (22 år) Angreb
Marcel Wagner (27 år) Angreb
Michael Szczygiel (31 år) Angreb
Jan Niklas Kersten (23 år) Angreb
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Leher
Geestemuende
2 – 4
5. august 15:00
1. runde
BTS Neustadt
Leher
1 – 1
8. august 19:00
2. runde
Leher
OSC Bremerhaven
2 – 1
19. august 15:00
3. runde
BSC Hastedt
Leher
2 – 2
26. august 15:00
4. runde
Vatan Sport Bremen
Leher
1 – 5
31. august 19:00
5. runde
Leher
Werder Bremen III
3 – 3
9. september 15:00
6. runde
Blumenthaler SV
Leher
0 – 0
15. september 15:00
7. runde
Leher
TuS Schwachhausen
2 – 1
23. september 15:00
8. runde
SC Borgfeld
Leher
2 – 2
7. oktober 15:00
9. runde
Leher
SFL Bremerhaven
1 – 4
14. oktober 15:00
10. runde
Brinkumer SV
Leher
5 – 3
19. oktober 19:00
11. runde
Leher
Habenhauser FV
3 – 0
27. oktober 14:00
12. runde
Oberneuland
Leher
9 – 0
4. november 14:00
13. runde
Leher
Bremer SV
0 – 4
9. november 19:00
14. runde
SG Aumund-Vegesack
Leher
2 – 3
17. november 14:00
15. runde
Geestemuende
Leher
0 – 3
25. november 11:00
16. runde
Leher
BTS Neustadt
3 – 3
2. december 14:00
17. runde
Leher
Blumenthaler SV
1 – 3
9. december 14:00
18. runde
OSC Bremerhaven
Leher
2 – 2
16. februar 15:00
19. runde
Leher
BSC Hastedt
1 – 3
24. februar 15:00
20. runde
Leher
Vatan Sport Bremen
4 – 0
3. marts 15:30
21. runde
Werder Bremen III
Leher
3 – 5
9. marts 13:00
22. runde
TuS Schwachhausen
Leher
2 – 2
24. marts 15:00
23. runde
Leher
SC Borgfeld
5 – 2
31. marts 15:00
24. runde
SFL Bremerhaven
Leher
5 – 1
7. april 15:30
25. runde
Leher
Brinkumer SV
3 – 6
14. april 15:00
26. runde
Habenhauser FV
Leher
1 – 4
28. april 15:30
27. runde
Leher
Oberneuland
0 – 5
5. maj 15:00
28. runde
Bremer SV
Leher
3 – 1
10. maj 18:30
29. runde
Leher
SG Aumund-Vegesack
3 – 3
19. maj 15:00
30. runde