LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
Logo for Werder Bremen III

Om Werder Bremen III

Land: Tyskland
Stadion: Weserstadion Platz 12


Turneringer med deltagelse af Werder Bremen III

Turnering Placering Form
Oberliga Bremen #11
er ubesejret 3 hjemmekampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Werder Bremen III fra nyhedsarkivet

Nyheder om Werder Bremen III

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Werder Bremen III
BTS Neustadt
0 – 4
4. august 13:00
1. runde
SG Aumund-Vegesack
Werder Bremen III
4 – 1
8. august 19:00
2. runde
Werder Bremen III
Geestemuende
2 – 4
18. august 13:00
3. runde
Werder Bremen III
OSC Bremerhaven
4 – 1
26. august 13:00
4. runde
Werder Bremen III
BSC Hastedt
3 – 0
31. august 19:00
5. runde
Leher
Werder Bremen III
3 – 3
9. september 15:00
6. runde
Vatan Sport Bremen
Werder Bremen III
1 – 1
16. september 15:00
7. runde
Werder Bremen III
Blumenthaler SV
4 – 1
22. september 13:00
8. runde
Werder Bremen III
SC Borgfeld
2 – 3
16. oktober 19:30
10. runde
SFL Bremerhaven
Werder Bremen III
1 – 1
21. oktober 15:30
11. runde
Werder Bremen III
Brinkumer SV
1 – 4
27. oktober 13:00
12. runde
Habenhauser FV
Werder Bremen III
1 – 4
3. november 15:00
13. runde
Werder Bremen III
Oberneuland
1 – 6
10. november 13:00
14. runde
Bremer SV
Werder Bremen III
10 – 0
17. november 13:00
15. runde
Werder Bremen III
TuS Schwachhausen
2 – 3
20. november 19:00
9. runde
BTS Neustadt
Werder Bremen III
2 – 1
24. november 14:00
16. runde
Werder Bremen III
SG Aumund-Vegesack
2 – 2
1. december 13:00
17. runde
Werder Bremen III
Vatan Sport Bremen
6 – 1
8. december 13:00
18. runde
Geestemuende
Werder Bremen III
2 – 4
17. februar 11:00
19. runde
OSC Bremerhaven
Werder Bremen III
2 – 0
23. februar 15:00
20. runde
BSC Hastedt
Werder Bremen III
1 – 0
3. marts 15:00
21. runde
Werder Bremen III
Leher
3 – 5
9. marts 13:00
22. runde
Blumenthaler SV
Werder Bremen III
2 – 0
23. marts 15:00
23. runde
TuS Schwachhausen
Werder Bremen III
2 – 2
31. marts 15:00
24. runde
SC Borgfeld
Werder Bremen III
2 – 0
7. april 15:00
25. runde
Werder Bremen III
SFL Bremerhaven
2 – 0
13. april 13:00
26. runde
Brinkumer SV
Werder Bremen III
1 – 1
26. april 19:00
27. runde
Werder Bremen III
Habenhauser FV
0 – 0
5. maj 13:00
28. runde
Oberneuland
Werder Bremen III
5 – 1
10. maj 19:30
29. runde
Werder Bremen III
Bremer SV
1 – 0
16. maj 18:00
30. runde