Luk
Logo for Hamburger SV III

Om Hamburger SV III

Land: Tyskland


Turneringer med deltagelse af Hamburger SV III

Turnering Placering Form
Oberliga Hamborg #3
har vundet seneste kamp


Se flere relaterede nyheder om Hamburger SV III fra nyhedsarkivet

Nyheder om Hamburger SV III

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

HSV Barmbek-Uhlenhorst
Hamburger SV III
2 – 1
28. juli 14:00
1. runde
SV Curslack-Neuengamme
Hamburger SV III
2 – 4
9. august 19:00
3. runde
Hamburger SV III
Niendorfer TSV
0 – 2
16. august 20:00
4. runde
Hamburger SV III
TuS Osdorf
4 – 1
23. august 20:00
5. runde
TuS Dassendorf
Hamburger SV III
vs
31. august 13:00
6. runde
FC Suederelbe
Hamburger SV III
vs
13. september 20:00
8. runde
Hamburger SV III
Bramfelder SV
vs
20. september 20:00
9. runde
TSV Sasel
Hamburger SV III
vs
29. september 15:00
10. runde
Hamburger SV III
Victoria Hamburg
vs
4. oktober 20:00
11. runde
Uhlenhorster SC Paloma
Hamburger SV III
vs
13. oktober 10:45
12. runde
Hamburger SV III
TSV Concordia
vs
18. oktober 20:00
13. runde
TSV Buchholz
Hamburger SV III
vs
27. oktober 14:00
14. runde
Niendorfer TSV
Hamburger SV III
vs
31. oktober 14:00
21. runde
Hamburger SV III
SV Rugenbergen
vs
3. november 15:00
15. runde
Meiendorfer SV
Hamburger SV III
vs
9. november 13:00
16. runde
Hamburger SV III
Teutonia Ottensen
vs
15. november 20:00
17. runde
Hamburger SV III
HSV Barmbek-Uhlenhorst
vs
22. november 20:00
18. runde
Hamburger SV III
SV Curslack-Neuengamme
vs
6. december 20:00
20. runde
TuS Osdorf
Hamburger SV III
vs
14. februar 19:30
22. runde
Hamburger SV III
TuS Dassendorf
vs
21. februar 20:00
23. runde
Hamburger SV III
FC Suederelbe
vs
6. marts 20:00
25. runde
Bramfelder SV
Hamburger SV III
vs
13. marts 19:00
26. runde
Hamburger SV III
TSV Sasel
vs
20. marts 20:00
27. runde
Victoria Hamburg
Hamburger SV III
vs
3. april 19:30
28. runde
Hamburger SV III
Uhlenhorster SC Paloma
vs
10. april 20:00
29. runde
TSV Concordia
Hamburger SV III
vs
19. april 15:30
30. runde
Hamburger SV III
TSV Buchholz
vs
24. april 20:00
31. runde
SV Rugenbergen
Hamburger SV III
vs
3. maj 14:00
32. runde
Hamburger SV III
Meiendorfer SV
vs
8. maj 20:00
33. runde
Teutonia Ottensen
Hamburger SV III
vs
17. maj 14:30
34. runde