LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
Logo for SG Barockstadt Fulda Lehnerz

Om SG Barockstadt Fulda Lehnerz

Land: Tyskland


Turneringer med deltagelse af SG Barockstadt Fulda Lehnerz

Turnering Placering Form
Oberliga Hessen #5
har tabt seneste kamp


Se flere relaterede nyheder om SG Barockstadt Fulda Lehnerz fra nyhedsarkivet

Nyheder om SG Barockstadt Fulda Lehnerz

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

KSV Baunatal
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
0 – 2
27. juli 19:30
21. runde
Hünfelder SV
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
1 – 0
4. august 17:00
1. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
FSC Lohfelden
3 – 2
11. august 15:00
2. runde
FC Giessen
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
3 – 1
18. august 15:00
4. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
KSV Baunatal
1 – 2
25. august 15:00
5. runde
Bayern Alzenau
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
2 – 1
1. september 15:00
6. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
VFB Ginsheim
4 – 4
8. september 15:00
8. runde
FV Bad Vilbel
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
1 – 3
15. september 15:00
9. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
SC Viktoria 06 Griesheim
4 – 1
22. september 15:00
10. runde
SV Rot-Weiss Hadamar
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
3 – 0
29. september 15:00
11. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
Turk Gucu Friedberg
1 – 2
3. oktober 14:00
12. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
SC Waldgirmes
3 – 0
6. oktober 15:00
13. runde
Hessen Kassel
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
4 – 1
13. oktober 14:00
14. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
Buchonia Flieden
4 – 2
20. oktober 15:00
15. runde
SpVgg Neu Isenburg
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
1 – 5
28. oktober 15:00
16. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
Hünfelder SV
4 – 1
9. november 19:00
18. runde
FSC Lohfelden
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
1 – 2
18. november 14:30
19. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
FC Giessen
1 – 2
24. november 15:00
20. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
FC 1931 Eddersheim
6 – 2
1. december 15:00
3. runde
FC Ederbergland
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
1 – 1
8. december 14:00
7. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
FC Ederbergland
0 – 2
23. februar 15:00
22. runde
FC 1931 Eddersheim
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
0 – 1
2. marts 17:00
23. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
Bayern Alzenau
3 – 0
9. marts 15:00
24. runde
VFB Ginsheim
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
1 – 0
17. marts 15:00
25. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
FV Bad Vilbel
1 – 1
23. marts 15:00
26. runde
SC Viktoria 06 Griesheim
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
1 – 2
30. marts 15:00
27. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
SV Rot-Weiss Hadamar
1 – 4
6. april 15:00
28. runde
Turk Gucu Friedberg
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
1 – 4
14. april 15:00
29. runde
SC Waldgirmes
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
1 – 1
27. april 15:00
30. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
Hessen Kassel
6 – 2
3. maj 18:30
31. runde
Buchonia Flieden
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
0 – 2
11. maj 15:00
32. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
SpVgg Neu Isenburg
2 – 3
18. maj 15:00
33. runde