Luk
Logo for SG Barockstadt Fulda Lehnerz

Om SG Barockstadt Fulda Lehnerz

Land: Tyskland


Turneringer med deltagelse af SG Barockstadt Fulda Lehnerz

Turnering Placering Form
Oberliga Hessen #5
har vundet 3 hjemmekampe i træk


Se flere relaterede nyheder om SG Barockstadt Fulda Lehnerz fra nyhedsarkivet

Nyheder om SG Barockstadt Fulda Lehnerz

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

SG Barockstadt Fulda Lehnerz
SV Steinbach 1920
5 – 0
26. juli 19:30
1. runde
SC Viktoria 06 Griesheim
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
0 – 2
3. august 15:00
2. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
VFB Ginsheim
2 – 0
10. august 15:00
3. runde
SV Steinbach 1920
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
0 – 0
18. august 17:30
21. runde
SV Neuhof
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
0 – 4
24. august 15:00
5. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
SV Rot-Weiss Hadamar
2 – 2
31. august 15:00
6. runde
Eintracht Stadtallendorf
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
1 – 3
7. september 14:00
7. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
Turk Gucu Friedberg
3 – 0
14. september 15:00
8. runde
SC Waldgirmes
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
0 – 2
21. september 16:30
9. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
FV Bad Vilbel
1 – 1
28. september 14:00
10. runde
FC 1931 Eddersheim
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
2 – 2
3. oktober 15:30
11. runde
SC Hessen Dreieich
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
2 – 1
5. oktober 15:00
12. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
FC Hanau 93
1 – 2
12. oktober 14:00
13. runde
KSV Baunatal
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
1 – 1
20. oktober 14:00
14. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
Hessen Kassel
2 – 3
26. oktober 15:00
15. runde
TUS Dietkirchen
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
1 – 3
2. november 17:00
16. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
FSV Fernwald
3 – 2
9. november 14:30
17. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
SC Viktoria 06 Griesheim
3 – 0
16. november 14:30
18. runde
VFB Ginsheim
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
3 – 1
24. november 14:45
19. runde
RW Walldorf
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
2 – 2
1. december 14:00
20. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
RW Walldorf
5 – 0
7. december 14:00
4. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
FC 1931 Eddersheim
vs
29. februar 14:00
22. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
SV Neuhof
vs
7. marts 15:00
23. runde
SV Rot-Weiss Hadamar
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
vs
14. marts 15:00
24. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
Eintracht Stadtallendorf
vs
21. marts 15:00
25. runde
Turk Gucu Friedberg
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
vs
28. marts 15:00
26. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
SC Waldgirmes
vs
4. april 15:00
27. runde
FV Bad Vilbel
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
vs
18. april 15:00
28. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
SC Hessen Dreieich
vs
25. april 15:00
29. runde
FC Hanau 93
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
vs
2. maj 15:00
30. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
KSV Baunatal
vs
8. maj 19:00
31. runde
Hessen Kassel
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
vs
16. maj 14:00
32. runde
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
TUS Dietkirchen
vs
23. maj 15:00
33. runde
FSV Fernwald
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
vs
30. maj 15:00
34. runde