Luk
Logo for BW Schwalbe Tündern

Om BW Schwalbe Tündern

Land: Tyskland


Turneringer med deltagelse af BW Schwalbe Tündern

Turnering Placering Form
Oberliga Niedersachsen #14
har tabt 2 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om BW Schwalbe Tündern fra nyhedsarkivet

Nyheder om BW Schwalbe Tündern

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

BW Schwalbe Tündern
FC Hagen/Uthlede
4 – 0
3. august 16:00
1. runde
BW Schwalbe Tündern
Arminia Hannover
0 – 3
10. august 16:00
2. runde
Lupo-Martini Wolfsburg
BW Schwalbe Tündern
4 – 0
18. august 15:00
3. runde
TB Uphusen
BW Schwalbe Tündern
vs
25. august 15:00
4. runde
MTV Wolfenbüttel
BW Schwalbe Tündern
vs
1. september 15:00
5. runde
BW Schwalbe Tündern
Kickers Emden
vs
7. september 16:00
6. runde
Spelle-Venhaus
BW Schwalbe Tündern
vs
15. september 15:00
7. runde
BW Schwalbe Tündern
Eintracht Northeim
vs
21. september 16:00
8. runde
Heeslinger SC
BW Schwalbe Tündern
vs
29. september 15:00
9. runde
FT Braunschweig
BW Schwalbe Tündern
vs
5. oktober 15:00
10. runde
BW Schwalbe Tündern
VfV Hildesheim
vs
12. oktober 16:00
11. runde
MTV Gifhorn
BW Schwalbe Tündern
vs
20. oktober 15:00
12. runde
BW Schwalbe Tündern
Delmenhorst
vs
26. oktober 16:00
13. runde
FC Germania Egestorf-Langreder
BW Schwalbe Tündern
vs
31. oktober 15:00
14. runde
VfL Oldenburg
BW Schwalbe Tündern
vs
3. november 14:00
15. runde
BW Schwalbe Tündern
TuS Bersenbrück
vs
9. november 14:00
16. runde
MTV Eintracht Celle
BW Schwalbe Tündern
vs
16. november 14:00
17. runde
Arminia Hannover
BW Schwalbe Tündern
vs
24. november 14:00
18. runde
BW Schwalbe Tündern
Lupo-Martini Wolfsburg
vs
30. november 14:00
19. runde
BW Schwalbe Tündern
TB Uphusen
vs
7. december 14:00
20. runde
BW Schwalbe Tündern
MTV Wolfenbüttel
vs
8. februar 16:00
21. runde
Kickers Emden
BW Schwalbe Tündern
vs
16. februar 15:00
22. runde
BW Schwalbe Tündern
Spelle-Venhaus
vs
22. februar 16:00
23. runde
Eintracht Northeim
BW Schwalbe Tündern
vs
1. marts 14:00
24. runde
BW Schwalbe Tündern
Heeslinger SC
vs
7. marts 16:00
25. runde
BW Schwalbe Tündern
FT Braunschweig
vs
14. marts 16:00
26. runde
VfV Hildesheim
BW Schwalbe Tündern
vs
22. marts 15:00
27. runde
BW Schwalbe Tündern
MTV Gifhorn
vs
28. marts 16:00
28. runde
Delmenhorst
BW Schwalbe Tündern
vs
4. april 16:00
29. runde
BW Schwalbe Tündern
VfL Oldenburg
vs
18. april 16:00
30. runde
TuS Bersenbrück
BW Schwalbe Tündern
vs
26. april 15:00
31. runde
BW Schwalbe Tündern
MTV Eintracht Celle
vs
2. maj 16:00
32. runde
FC Hagen/Uthlede
BW Schwalbe Tündern
vs
10. maj 15:00
33. runde
BW Schwalbe Tündern
FC Germania Egestorf-Langreder
vs
17. maj 15:00
34. runde