LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
Logo for Brandenburger SC Süd

Om Brandenburger SC Süd

Land: Tyskland
Stadion: Werner Seelenbinder


Turneringer med deltagelse af Brandenburger SC Süd

Turnering Placering Form
Oberliga NOFV-Nord #13
har vundet 3 hjemmekampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Brandenburger SC Süd fra nyhedsarkivet

Nyheder om Brandenburger SC Süd

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Greifswalder SV
Brandenburger SC Süd
3 – 1
4. august 14:00
1. runde
Brandenburger SC Süd
Hertha Zehlendorf
0 – 2
12. august 14:00
2. runde
SV Altluedersdorf
Brandenburger SC Süd
2 – 1
25. august 15:00
3. runde
Brandenburger SC Süd
SV Lichtenberg 47
0 – 3
1. september 14:00
4. runde
FC Anker Wismar
Brandenburger SC Süd
1 – 0
15. september 14:00
5. runde
Brandenburger SC Süd
Malchower SV
1 – 0
22. september 14:00
6. runde
SpVg BW 90 Berlin
Brandenburger SC Süd
0 – 1
30. september 14:30
7. runde
Brandenburger SC Süd
Staaken
4 – 4
3. oktober 14:00
8. runde
1. FC Lok Stendal
Brandenburger SC Süd
4 – 2
7. oktober 14:00
9. runde
Brandenburger SC Süd
Tennis Borussia
1 – 2
20. oktober 14:00
10. runde
FC Strausberg
Brandenburger SC Süd
3 – 3
28. oktober 14:00
11. runde
Brandenburger SC Süd
CFC Hertha 06
0 – 2
3. november 13:30
12. runde
Torgelower SV Greif
Brandenburger SC Süd
4 – 0
10. november 13:30
13. runde
Brandenburger SC Süd
TSG Neustrelitz
7 – 2
24. november 13:30
14. runde
Hansa Rostock II
Brandenburger SC Süd
1 – 1
2. december 13:00
15. runde
Brandenburger SC Süd
Greifswalder SV
0 – 4
8. december 13:00
16. runde
Hertha Zehlendorf
Brandenburger SC Süd
1 – 1
24. februar 14:00
17. runde
Brandenburger SC Süd
SV Altluedersdorf
4 – 0
2. marts 14:00
18. runde
SV Lichtenberg 47
Brandenburger SC Süd
3 – 1
9. marts 13:30
19. runde
Brandenburger SC Süd
FC Anker Wismar
1 – 0
16. marts 14:00
20. runde
Malchower SV
Brandenburger SC Süd
0 – 5
30. marts 15:00
21. runde
Brandenburger SC Süd
SpVg BW 90 Berlin
1 – 5
7. april 14:00
22. runde
Staaken
Brandenburger SC Süd
3 – 0
14. april 14:00
23. runde
Brandenburger SC Süd
1. FC Lok Stendal
3 – 2
20. april 14:00
24. runde
Tennis Borussia
Brandenburger SC Süd
4 – 0
26. april 19:30
25. runde
Brandenburger SC Süd
FC Strausberg
6 – 0
4. maj 14:00
26. runde
CFC Hertha 06
Brandenburger SC Süd
4 – 2
12. maj 13:00
27. runde
Brandenburger SC Süd
Torgelower SV Greif
3 – 1
18. maj 14:00
28. runde
TSG Neustrelitz
Brandenburger SC Süd
vs
2. juni 14:00
29. runde
Brandenburger SC Süd
Hansa Rostock II
vs
8. juni 14:00
30. runde