LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
Logo for SV Altluedersdorf

Om SV Altluedersdorf

Land: Tyskland
Stadion: Sport- & Gemeindezentrum


Turneringer med deltagelse af SV Altluedersdorf

Turnering Placering Form
Oberliga NOFV-Nord #10
har vundet 2 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om SV Altluedersdorf fra nyhedsarkivet

Nyheder om SV Altluedersdorf

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

SV Altluedersdorf
TSG Neustrelitz
1 – 4
3. august 19:30
1. runde
Hansa Rostock II
SV Altluedersdorf
3 – 0
11. august 14:00
2. runde
SV Altluedersdorf
Brandenburger SC Süd
2 – 1
25. august 15:00
3. runde
Greifswalder SV
SV Altluedersdorf
2 – 1
16. september 14:00
5. runde
SV Altluedersdorf
SV Lichtenberg 47
1 – 2
23. september 14:00
6. runde
FC Anker Wismar
SV Altluedersdorf
0 – 2
29. september 14:00
7. runde
SV Altluedersdorf
Malchower SV
2 – 3
3. oktober 14:00
8. runde
SpVg BW 90 Berlin
SV Altluedersdorf
1 – 1
7. oktober 14:30
9. runde
Hertha Zehlendorf
SV Altluedersdorf
6 – 1
14. oktober 14:00
4. runde
SV Altluedersdorf
Staaken
2 – 1
21. oktober 14:00
10. runde
1. FC Lok Stendal
SV Altluedersdorf
0 – 6
28. oktober 14:00
11. runde
SV Altluedersdorf
Tennis Borussia
0 – 3
2. november 19:30
12. runde
FC Strausberg
SV Altluedersdorf
3 – 1
11. november 13:30
13. runde
SV Altluedersdorf
CFC Hertha 06
1 – 0
25. november 13:30
14. runde
Torgelower SV Greif
SV Altluedersdorf
4 – 2
1. december 13:00
15. runde
TSG Neustrelitz
SV Altluedersdorf
0 – 1
7. december 19:30
16. runde
SV Altluedersdorf
Hansa Rostock II
0 – 3
24. februar 13:00
17. runde
Brandenburger SC Süd
SV Altluedersdorf
4 – 0
2. marts 14:00
18. runde
SV Altluedersdorf
Hertha Zehlendorf
1 – 1
10. marts 14:00
19. runde
SV Altluedersdorf
Greifswalder SV
4 – 1
24. marts 14:00
20. runde
SV Lichtenberg 47
SV Altluedersdorf
2 – 0
30. marts 13:30
21. runde
SV Altluedersdorf
FC Anker Wismar
2 – 4
5. april 19:30
22. runde
Malchower SV
SV Altluedersdorf
2 – 3
13. april 15:00
23. runde
SV Altluedersdorf
SpVg BW 90 Berlin
3 – 2
18. april 20:00
24. runde
Staaken
SV Altluedersdorf
0 – 1
28. april 14:00
25. runde
SV Altluedersdorf
1. FC Lok Stendal
0 – 3
5. maj 14:00
26. runde
Tennis Borussia
SV Altluedersdorf
1 – 3
10. maj 19:30
27. runde
SV Altluedersdorf
FC Strausberg
4 – 1
19. maj 14:00
28. runde
CFC Hertha 06
SV Altluedersdorf
vs
2. juni 14:00
29. runde
SV Altluedersdorf
Torgelower SV Greif
vs
8. juni 14:00
30. runde