LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
Logo for Einheit Rudolstadt

Om Einheit Rudolstadt

Land: Tyskland


Turneringer med deltagelse af Einheit Rudolstadt

Turnering Placering Form
Oberliga NOFV-Süd #9
er ubesejret 4 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Einheit Rudolstadt fra nyhedsarkivet

Nyheder om Einheit Rudolstadt

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Einheit Rudolstadt
VfL Halle 96
2 – 1
4. august 14:00
1. runde
BSG Chemie Leipzig
Einheit Rudolstadt
2 – 1
12. august 14:00
2. runde
Einheit Rudolstadt
Union Sandersdorf
1 – 1
25. august 14:00
3. runde
VfB Krieschow
Einheit Rudolstadt
1 – 0
1. september 14:00
4. runde
Einheit Rudolstadt
Hohenstein-Ernstthal
2 – 1
16. september 14:00
5. runde
FSV Luckenwalde
Einheit Rudolstadt
4 – 3
22. september 14:00
6. runde
Einheit Rudolstadt
FC International Leipzig
0 – 1
29. september 14:00
7. runde
FC Eilenburg
Einheit Rudolstadt
2 – 2
3. oktober 14:00
8. runde
Einheit Rudolstadt
BSG Wismut Gera
0 – 1
6. oktober 14:00
9. runde
BW Zorbau
Einheit Rudolstadt
1 – 2
20. oktober 14:00
10. runde
Einheit Rudolstadt
Ludwigsfelder FC
1 – 2
27. oktober 14:00
11. runde
Einheit Rudolstadt
FSV Wacker Nordhausen II
1 – 0
3. november 13:30
12. runde
Carl Zeiss Jena II
Einheit Rudolstadt
2 – 2
11. november 13:30
13. runde
Einheit Rudolstadt
Askania Bernburg
0 – 2
24. november 13:30
14. runde
Plauen
Einheit Rudolstadt
4 – 1
2. december 13:00
15. runde
VfL Halle 96
Einheit Rudolstadt
0 – 2
8. december 13:00
16. runde
Union Sandersdorf
Einheit Rudolstadt
1 – 2
2. marts 14:00
18. runde
Einheit Rudolstadt
VfB Krieschow
0 – 2
9. marts 14:00
19. runde
Hohenstein-Ernstthal
Einheit Rudolstadt
1 – 0
17. marts 14:00
20. runde
BSG Wismut Gera
Einheit Rudolstadt
1 – 2
24. marts 14:00
24. runde
Einheit Rudolstadt
FSV Luckenwalde
1 – 1
31. marts 14:00
21. runde
FC International Leipzig
Einheit Rudolstadt
1 – 1
6. april 14:00
22. runde
Einheit Rudolstadt
FC Eilenburg
2 – 2
13. april 14:00
23. runde
Einheit Rudolstadt
BSG Chemie Leipzig
1 – 3
22. april 14:00
17. runde
Einheit Rudolstadt
BW Zorbau
1 – 0
28. april 14:00
25. runde
Ludwigsfelder FC
Einheit Rudolstadt
2 – 2
4. maj 14:00
26. runde
FSV Wacker Nordhausen II
Einheit Rudolstadt
2 – 2
11. maj 14:00
27. runde
Einheit Rudolstadt
Carl Zeiss Jena II
1 – 1
19. maj 14:00
28. runde
Askania Bernburg
Einheit Rudolstadt
vs
2. juni 14:00
29. runde
Einheit Rudolstadt
Plauen
vs
9. juni 14:00
30. runde