LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
Logo for Union Sandersdorf

Om Union Sandersdorf

Land: Tyskland


Turneringer med deltagelse af Union Sandersdorf

Turnering Placering Form
Oberliga NOFV-Süd #11
har ikke vundet 11 udekampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Union Sandersdorf fra nyhedsarkivet

Nyheder om Union Sandersdorf

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

BSG Wismut Gera
Union Sandersdorf
1 – 0
5. august 14:00
1. runde
Union Sandersdorf
BW Zorbau
3 – 0
10. august 19:30
2. runde
Einheit Rudolstadt
Union Sandersdorf
1 – 1
25. august 14:00
3. runde
Union Sandersdorf
FSV Wacker Nordhausen II
0 – 1
1. september 14:00
4. runde
Carl Zeiss Jena II
Union Sandersdorf
1 – 2
15. september 14:00
5. runde
Union Sandersdorf
Askania Bernburg
1 – 2
21. september 19:00
6. runde
Plauen
Union Sandersdorf
1 – 0
29. september 14:00
7. runde
Union Sandersdorf
VfL Halle 96
3 – 1
2. oktober 19:30
8. runde
BSG Chemie Leipzig
Union Sandersdorf
3 – 1
6. oktober 14:00
9. runde
Union Sandersdorf
Ludwigsfelder FC
2 – 0
19. oktober 20:00
10. runde
Union Sandersdorf
VfB Krieschow
3 – 1
27. oktober 14:00
11. runde
Hohenstein-Ernstthal
Union Sandersdorf
2 – 0
4. november 13:30
12. runde
Union Sandersdorf
FSV Luckenwalde
1 – 2
9. november 19:00
13. runde
FC International Leipzig
Union Sandersdorf
4 – 0
23. november 19:30
14. runde
Union Sandersdorf
FC Eilenburg
2 – 0
30. november 19:00
15. runde
Union Sandersdorf
BSG Wismut Gera
2 – 1
8. december 13:00
16. runde
BW Zorbau
Union Sandersdorf
1 – 1
23. februar 13:00
17. runde
Union Sandersdorf
Einheit Rudolstadt
1 – 2
2. marts 14:00
18. runde
FSV Wacker Nordhausen II
Union Sandersdorf
3 – 1
9. marts 14:00
19. runde
Union Sandersdorf
Carl Zeiss Jena II
3 – 0
16. marts 14:00
20. runde
Union Sandersdorf
BSG Chemie Leipzig
0 – 4
22. marts 19:00
24. runde
Askania Bernburg
Union Sandersdorf
2 – 1
29. marts 19:30
21. runde
Union Sandersdorf
Plauen
0 – 0
6. april 14:00
22. runde
VfL Halle 96
Union Sandersdorf
2 – 1
13. april 15:00
23. runde
Ludwigsfelder FC
Union Sandersdorf
0 – 0
27. april 14:00
25. runde
VfB Krieschow
Union Sandersdorf
2 – 1
4. maj 14:00
26. runde
Union Sandersdorf
Hohenstein-Ernstthal
2 – 1
12. maj 14:00
27. runde
FSV Luckenwalde
Union Sandersdorf
1 – 0
18. maj 14:00
28. runde
Union Sandersdorf
FC International Leipzig
vs
2. juni 14:00
29. runde
FC Eilenburg
Union Sandersdorf
vs
9. juni 14:00
30. runde