Luk
Logo for Union Sandersdorf

Om Union Sandersdorf

Land: Tyskland


Turneringer med deltagelse af Union Sandersdorf

Turnering Placering Form
Oberliga NOFV-Sud #7
har vundet 2 udekampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Union Sandersdorf fra nyhedsarkivet

Nyheder om Union Sandersdorf

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Union Sandersdorf
Carl Zeiss Jena II
0 – 2
3. august 14:00
1. runde
Einheit Rudolstadt
Union Sandersdorf
0 – 0
17. august 14:00
2. runde
Union Sandersdorf
FC Eilenburg
1 – 1
23. august 19:00
3. runde
Hohenstein-Ernstthal
Union Sandersdorf
1 – 3
31. august 13:30
4. runde
Union Sandersdorf
1. FC Merseburg
0 – 2
13. september 19:00
5. runde
Plauen
Union Sandersdorf
2 – 0
21. september 14:00
6. runde
VfB Krieschow
Union Sandersdorf
2 – 2
29. september 14:00
7. runde
Union Sandersdorf
FSV Martinroda
5 – 1
3. oktober 14:00
8. runde
VfL Halle 96
Union Sandersdorf
2 – 2
19. oktober 15:00
9. runde
Union Sandersdorf
FC Grimma
3 – 0
26. oktober 14:00
10. runde
FSV Luckenwalde
Union Sandersdorf
1 – 1
31. oktober 14:00
11. runde
Union Sandersdorf
FSV Wacker Nordhausen II
6 – 0
8. november 19:30
12. runde
Carl Zeiss Jena II
Union Sandersdorf
2 – 1
15. november 19:30
16. runde
Askania Bernburg
Union Sandersdorf
0 – 2
23. november 13:30
13. runde
Union Sandersdorf
FC International Leipzig
0 – 2
29. november 19:30
14. runde
Oberlausitz Neugersdorf
Union Sandersdorf
1 – 2
7. december 13:30
15. runde
Union Sandersdorf
Einheit Rudolstadt
vs
22. februar 13:00
17. runde
FC Eilenburg
Union Sandersdorf
vs
29. februar 13:00
18. runde
Union Sandersdorf
Hohenstein-Ernstthal
0 – 0
8. marts 14:00
19. runde
1. FC Merseburg
Union Sandersdorf
vs
14. marts 14:00
20. runde
Union Sandersdorf
Plauen
vs
21. marts 14:00
21. runde
Union Sandersdorf
VfB Krieschow
vs
4. april 14:00
22. runde
FSV Martinroda
Union Sandersdorf
vs
11. april 14:00
23. runde
Union Sandersdorf
VfL Halle 96
vs
17. april 19:30
24. runde
FC Grimma
Union Sandersdorf
vs
25. april 14:00
25. runde
Union Sandersdorf
FSV Luckenwalde
vs
1. maj 14:00
26. runde
FSV Wacker Nordhausen II
Union Sandersdorf
vs
9. maj 14:00
27. runde
Union Sandersdorf
Askania Bernburg
vs
15. maj 19:00
28. runde
FC International Leipzig
Union Sandersdorf
vs
31. maj 14:00
29. runde
Union Sandersdorf
Oberlausitz Neugersdorf
vs
6. juni 14:00
30. runde