LeoVegas.dk Roskilde Festival Bethard Casino24

Luk
Logo for FSV Wacker Nordhausen II

Om FSV Wacker Nordhausen II

Land: Tyskland


Turneringer med deltagelse af FSV Wacker Nordhausen II

Turnering Placering Form
Oberliga NOFV-Süd #6
er ubesejret 7 hjemmekampe i træk


Se flere relaterede nyheder om FSV Wacker Nordhausen II fra nyhedsarkivet

Nyheder om FSV Wacker Nordhausen II

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

FSV Wacker Nordhausen II
Plauen
0 – 0
4. august 14:00
1. runde
VfL Halle 96
FSV Wacker Nordhausen II
4 – 1
12. august 14:00
2. runde
Union Sandersdorf
FSV Wacker Nordhausen II
0 – 1
1. september 14:00
4. runde
FSV Wacker Nordhausen II
VfB Krieschow
3 – 0
15. september 14:00
5. runde
FSV Wacker Nordhausen II
BSG Chemie Leipzig
1 – 2
19. september 18:30
3. runde
Hohenstein-Ernstthal
FSV Wacker Nordhausen II
1 – 4
22. september 14:00
6. runde
FSV Wacker Nordhausen II
FSV Luckenwalde
2 – 0
29. september 14:00
7. runde
FC International Leipzig
FSV Wacker Nordhausen II
1 – 1
3. oktober 14:00
8. runde
FSV Wacker Nordhausen II
FC Eilenburg
2 – 1
6. oktober 14:00
9. runde
BSG Wismut Gera
FSV Wacker Nordhausen II
0 – 2
20. oktober 14:00
10. runde
FSV Wacker Nordhausen II
BW Zorbau
6 – 1
27. oktober 14:00
11. runde
Einheit Rudolstadt
FSV Wacker Nordhausen II
1 – 0
3. november 13:30
12. runde
Ludwigsfelder FC
FSV Wacker Nordhausen II
3 – 0
10. november 13:30
13. runde
FSV Wacker Nordhausen II
Carl Zeiss Jena II
2 – 3
17. november 13:30
14. runde
Askania Bernburg
FSV Wacker Nordhausen II
2 – 1
1. december 13:00
15. runde
Plauen
FSV Wacker Nordhausen II
1 – 1
9. december 13:00
16. runde
FSV Wacker Nordhausen II
VfL Halle 96
1 – 1
24. februar 13:00
17. runde
BSG Chemie Leipzig
FSV Wacker Nordhausen II
2 – 1
3. marts 14:00
18. runde
FSV Wacker Nordhausen II
Union Sandersdorf
3 – 1
9. marts 14:00
19. runde
VfB Krieschow
FSV Wacker Nordhausen II
0 – 3
16. marts 14:00
20. runde
FSV Luckenwalde
FSV Wacker Nordhausen II
2 – 2
23. marts 14:00
22. runde
FSV Wacker Nordhausen II
Hohenstein-Ernstthal
2 – 2
30. marts 14:00
21. runde
FSV Wacker Nordhausen II
FC International Leipzig
1 – 1
13. april 14:00
23. runde
FC Eilenburg
FSV Wacker Nordhausen II
4 – 2
18. april 19:00
24. runde
FSV Wacker Nordhausen II
BSG Wismut Gera
2 – 2
26. april 19:00
25. runde
BW Zorbau
FSV Wacker Nordhausen II
2 – 3
4. maj 14:00
26. runde
FSV Wacker Nordhausen II
Einheit Rudolstadt
2 – 2
11. maj 14:00
27. runde
FSV Wacker Nordhausen II
Ludwigsfelder FC
3 – 2
18. maj 14:00
28. runde
Carl Zeiss Jena II
FSV Wacker Nordhausen II
vs
2. juni 14:00
29. runde
FSV Wacker Nordhausen II
Askania Bernburg
vs
9. juni 14:00
30. runde